/

WISŁA - obóz zimowy "Rekiny biznesu"

OBÓZ ZIMOWY "REKINY BIZNESU"

LaserTag & Zorbing & Łyżwy & Aquapark

Dla dzieci 7-12 lat i młodzieży w wieku 13–16lat

WISŁA: znana bardzo dobrze przez wszystkich fanów białego szaleństwa przepiękna miejscowość w Beskidzie Śląskim. Malownicze miasteczko górskie, które zyskało sławę dzięki polskiemu skoczkowi -Adamowi Małyszowi.

DLA KOGO: Wyjazd polecany jest dla osób, które chcą spędzić niezapomniane chwile podczas zwariowanej zabawy w otoczeniu zimowych, górskich krajobrazów. Czeka na Was turniej LASER TAG, ZIMOWY ZORBING, ŁYŻWY i bardzo bogaty program aniamcyny.

PROGRAM

1 Dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja.  Nocleg.
2 – 6 Dzień: Realizacja bogatego programu animacyjnego, wycieczek autokarowych oraz pieszych. Korzystanie z najlepszych atrakcji Wisły i okolic. W programie między innymi: Aquapark, Zorbing, LaserTag, Łyżwy, Turniej Monopoly  i wiele więcej.
7 Dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach porannych. Przejazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

REKINY BIZNESU – WARSZTATY DLA MŁODYCH PRZEDSIĘBIORCÓW:

ROZKRĘCAMY WŁASNY BIZNES: kilkudniowa, kreatywna gra drużynowa, która uczy i bawi.  Podczas zimowiska zrobimy prawdziwą „burzę mózgów” i uruchomimy wymarzoną firmę. Przed nami  opracowanie biznesplanu, zaprojektowanie logo firmy, tworzenie kampanii marketingowej oraz realizacja usług dla innych uczestników. Rozkręcimy nasze twórcze myślenie, kreatywność, a wszystko to podczas dobrej zabawy
TURNIEJ MONOPOLY: Monopoly to kultowa i znana na całym świecie gra strategiczna. Podczas turnieju uczestnicy podejmą walkę o najlepsze lokalizacje ulic i postawią tam swoje hotele, które wzbogacą zarówno miasto jak i ich portfel. Sprawdzimy, kto ma w sobie ducha biznesu?

DODATKOWO:

ZORBING: czyli ekstremalny  sport w kuli sferycznej. Turlanie się będąc wewnątrz gigantycznej kuli to prawdziwy sprawdzian wytrzymałości i gwarancja niezapomnianego przeżycia!
LASER TAG: strategiczna gra terenowa. Nowoczesna, bezbolesna alternatywa dla klasycznego paintballa. Każde trafienie sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym oraz świetlnym na opasce przeciwnika. Sprawia, że każdy z graczy może wcielić się w prawdziwego wojaka na polu bitwy. Paintball bez kulek?  Tak dla Laser Tag!
PARK WODNY OLZA: czyli totalny zimowy relaks i to dwukrotnie. Aquapark oferuje basen rekreacyjny z wieloma atrakcjami: jest kręta zjeżdżalnia o długości 70m, rwąca rzeka, gejzery i wodospady płaszczowe, a temperatura wody nie spada poniżej 30 stopni!
ZIMOWOWY UNHOKEJ: Łamiemy stereotypy. W hokeja można grać nie tylko na lodzie czy trawie.  Uczestnicy zostaną podzieleni na drużyny i rozegrają pasjonujący turniej śnieżnego unihokeja.
LONDON BRIDGE: Budowanie mostów to świetna gra integracyjna! Przy okazji możemy sprawdzić czy jesteśmy typem inżyniera, urodzonego przywódcy czy negocjatora. Poznamy tajniki komunikacji interpersonalnej i zamienimy się w konstruktorów. Na koniec sprawdzimy, czy nasza połowa mostu połączy się z tą, przygotowaną przez przeciwną drużynę.
LODOWISKO: jazda na łyżwach to wspaniała zabawa ciesząca się dużą popularnością bez względu na wiek. Uczestnicy pod okiem wychowawców będą szlifować swoją równowagę i umiejętności na lodzie.
ZIMOWY PARK ZABAW: Czeka nas mega zajawka i konkurs zjazdów na „BYLE CZYM”.  Wybierzemy się do zimowego parku zabaw. Do dyspozycji górka do zjazdów saneczkowych, z wyciągiem taśmowym, 3 rodzaje sanek, ślizgi i jabłuszka oraz tarcza na śnieżki „SNOW BALL WALL”.
- Piesze wycieczki, dzięki którym uczestnicy poznają Wisłę i jej przepiękną okolicę. Wieczór filmowy w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu.
- Idealne selfie czyli zimowa FOTO BUDKA.
- Kultowa BITWA NA ŚNIEŻKI.
- Dyskoteka.

ZAKWATEROWANIE

DOM WCZASOWY LIMBA obiekt malowniczo położony na zachodnim zboczu góry Partecznik, w dzielnicy wczasowo-rekreacyjnej, niedaleko centrum Wisły. Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz Internetem bezprzewodowym Wi-Fi; Ośrodek można obejrzeć na stronie: https://dwlimba.pl/

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: tenis stołowy, sale wyposażone w sprzęt multimedialny, sala dyskotekowa, specjalne miejsce na ognisko, plac zabaw, boisko.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
CT/Wi 2021-01-30 - 2021-02-05 1119.00  1219.00 PLN promocja rezerwuję
promocja ważna do podanego terminu, lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej - zgodnie z przepisami MEN, opłaty: za wycieczki wg programu, program animacyjny, ubezpieczenie NNW, podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

transportu: w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (Kopytkowo), Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa + 140 zł, Częstochowa + 100 zł, Katowice + 80 zł, Mława, Pułtusk + 160 zł, Radom + 120 zł,
Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Wrocław (przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach) + 160 zł,
Elbląg + 200 zł, Olsztyn, Ostróda + 180 zł (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach).
Dojazd własny – brak dopłat

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. - ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży 60.00 PLN
2. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) 120.00 PLN
3. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 90.00 PLN
4. ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut 80.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT: autokar.

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z różnych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
potw. KATOWICE potw. 80.00 PLN
potw. LUBLIN potw. 160.00 PLN
trasa antenowa realizowana przy min. 6 uczestnikach
potw. ŁÓDŹ potw. 140.00 PLN
potw. PIOTRKÓW TRYB. potw. 140.00 PLN
potw. RADOM potw. 120.00 PLN
potw. RZESZÓW potw. 160.00 PLN
trasa antenowa realizowana przy min. 6 uczestnikach
potw. WARSZAWA potw. 140.00 PLN
dojazd wlasny bez dopłat

UWAGI

KADRA: Wykwalifikowana kadra doświadczeni wychowawcy i kierownik.

UBEZPIECZENIE: SIGNAL IDUNA - NNW dzieci i młodzież 10.000 PLN, OC 100.000 PLN

UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

WAŻNE DODATKOWE INFORMACJE:
1. Należy zabrać ze sobą ciepłą odzież zimową / termo aktywną przystosowaną do  warunków panujących zimą w górach.
2. Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
3. Maksymalny  bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.
4. Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
5. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania legitymacji szkolnej

Wyjazd może być realizowany w ramach BONU TURYSTYCZNEGO!

 

Oferta organizowana we współpracy z biurem podróży Czerwiński Travel z Gdańska


.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym