/

BUKOVEL - UKRAINA - wczasy narciarskie

NARTY  w Karpatach Wschodnich

BUKOVEL

BUKOVEL - Ośrodek narciarski w Zachodniej Ukrainie k. Polanicy w odległości około 450 km od Lublina. Jest największą inwestycją w tym regionie - z nowoczesną infrastrukturą pozwalającą na prawdziwe „białe szaleństwo”. Posiada ponad 65 km tras o różnym stopniu trudności (bogato urozmaicone, wszystkie dobrze oznaczone, znakomicie przygotowane i dośnieżane, a niektóre oświetlone), szerokie i niezatłoczone nartostrady, 14 wyciągów. Do tego w każdej chwili są dostępne służby ratownicze wyposażone m.in. w śmigłowiec. W pobliżu Spa, lodowisko, kręgielnie, sklepy ,wypożyczalnie sprzętu, pijalnia wód mineralnych, kilkadziesiąt restauracji, dyskoteka.

PROGRAM

DZIEŃ 1 Wyjazd o godz. 4:00 z Lublina. Przejazd przez Zamość, Hrebenne na Ukrainę. Ok. 18:00 przyjazd. Zakwaterowanie w pensjonacie Olga w Tatarowie, miejscowości u podnóży Bukovela, obiadokolacja, nocleg.
DZIEŃ 2-6 Śniadania i gorące obiadokolacje.
* doskonalenie jazdy na nartach
Możliwość korzystania z sauny oraz basenu – za dodatkową opłatą.
DZIEŃ 7 Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w stronę granicy ukraińsko-polskiej w Hrebennym. Powrót do Lublina w godzinach wieczornych/nocnych.

ZAKWATEROWANIE

Hotel Olga w miejscowości Tatariv, oddalony od kompleksu narciarskiego w Bukowelu o 8 km. POKOJE: 2,3 i 4 osobowe z łazienkami urządzone w stylu góralskim (WC, prysznic). http://olga-hotel.com.ua/en/ Na terenie obiektu znajduje się sauna, mały basen

WYŻYWIENIE

śniadania i gorące obiadokolacje.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
AVBUKWcz 2021-02-07 - 2021-02-13 1399.00 PLN są miejsca rezerwuję

CENA ZAWIERA

przejazd autokarem, 6 noclegów -pok. 2,3-4 os. z łazienkami, wyżywienie: 2 x dziennie, zajęcia programowe, ubezpieczenie NNW, KL

CENA NIE ZAWIERA

kosztów wyciągów narciarskich:, 5-dniowy ok. 750 zł (4500 UAH), sprzętu narciarskiego, ubezpieczenia typu SKI


INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT autokarem


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
LUBLIN, Parking przy stadionie ARENA, ul. Stadionowa 1 bez dopłat

UWAGI

UWAGA!!!  Każdy z uczestników musi posiadać PASZPORT!

Oferta przygotowana we współpracy z Biurem Podróży AVITUR


.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym