/

BIAŁY DUNAJEC - zimowisko "Młodzi dociekliwi i lasertag"

BIAŁY DUNAJEC
MŁODZI DOCIEKLIWI & LASERTAG - zimowisko
wiek 7-12 i 13-16 lat

BIAŁY DUNAJEC: jest niewielką, malowniczą, górską miejscowością, położoną wzdłuż potoku, od którego wzięła swoją nazwę. Biały Dunajec jest oddalony zaledwie kilka kilometrów od centrum Zakopanego. Miłośnicy jazdy na nartach i snowboardzie mogą stąd szybko i łatwo dostać się do znanych narciarskich miejscowości - Białki i Bukowiny Tatrzańskiej, Małego Cichego oraz na wyciąg Suche-Ski. Jest to wymarzone miejsce dla miłośników białego szaleństwa!

DLA KOGO: Wyjazd skierowany dla wszystkich osób, które nie chcą korzystać z jazdy na nartach lub desce snowboardowej, ale chcą spędzić niezapomniane zimowe ferie w atmosferze świetnej zabawy z dużą dozą ADRENALINY. Czeka na Was wodne szaleństwo w Termie Bania, odwiedzimy Zakopane, zorganizujemy turniej LASER TAG, ZIMOWY ZORBING, SNOWTUBING ale to nie wszystko…

PROGRAM

1 dzień: Wyjazd z poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, kolacja.  Nocleg.
2 – 6 dzień: Realizacja bogatego programu animacyjnego pobudzającego kreatywność uczestników, wycieczki oraz  ekstremalne przeżycia. W programie między innymi: Gorące Termy, Snowtubing, Zorbing, LaserTag, zajęcia detektywistyczne, Odyseja Pomysłu i wiele więcej.
7 dzień:  Śniadanie. Wykwaterowanie z ośrodka. Wyjazd w drogę powrotną w godzinach porannych. Przejazd do poszczególnych miast zgodnie z rozkładem jazdy.

MŁODZI DOCIEKLIWI – WARSZTATY ANIMACYJNE:
- MAFIJNE PORACHUNKI: W Białym Dunajcu pojawili się nowi gracze. Terroryzują miasto i jego mieszkańców. Policja wysłała swoich najlepszych agentów, którzy działają pod przykrywką. Uczestnicy zagrają w kultową „MAFIĘ” - grę znaną na całym świecie, uczącą abstrakcyjnego myślenia i dedukcji.
- DAKTYLOSKOPIA: Jakie ślady na miejscu przestępstwa pozostawił po sobie złodziej? Nauka jak w prosty sposób ściągać odciski palców z przedmiotów i porównać je z odciskami innych osób.
- W ŚWIECIE SZYFRÓW: Jednym z zadań policyjnych ekspertów jest łamanie szyfrów i tłumaczenie slangu jakim posługują się przestępcy. Nauka używania różnych rodzajów szyfrów i ich odczytywania.
- NA TROPIE ZBRODNI: Mapa popełnionych przestępstw, pozostawione ślady, tajemnicze zadania do wykonania i... ekstremalna zimowa gra terenowa. To będzie super zabawa w policjantów i złodziei. To będzie prawdziwy sprawdzian odczytywaniem znaków pozostawionych przez przeciwną drużynę.
- ZGADNIJ KTO: Podczas zimowego wieczoru uczestnicy zagrają w zwariowaną grę integracyjną „CZÓŁKO”. Ciekawe kto najlepiej poradzi sobie z zadawaniem pytań, które są kluczowe w rozwiązywaniu kryminalnych zbrodni przez detektywów.
- ODYSEJA POMYSŁU: Podczas zajęć uczestnicy nauczą się kreatywnego i krytycznego myślenia, poprzez twórcze rozwiązywanie problemów, łamigłówek i zagadek. Będziemy uczyć się także jak marzyć, być odważnym i myśleć samodzielnie, nieszablonowo. To wszystko w duchu kooperacji i otwartości na pomysły innych osób z TEAMU. Poznamy także czy jesteśmy typem ryzykanta, inicjatora czy pomysłodawcy.

A TO NIE KONIEC ATRAKCJI BO CZEKA NA NAS JESZCZE:
- LASER TAG: strategiczna gra terenowa. Nowoczesna, bezbolesna alternatywa dla klasycznego paintballa. Każde trafienie sygnalizowane jest sygnałem dźwiękowym oraz świetlnym na opasce przeciwnika. Sprawia, że każdy z graczy może wcielić się w prawdziwego wojaka na polu bitwy. Paintball bez kulek?  Tak dla Laser Tag!
- ŚNIEŻNY ZORBING: czyli sport ekstremalny w kuli sferycznej, który gwarantuje niezapomniane przeżycia.
- SNOWTUBING: sanki są przestarzałe! Używając specjalnych pontonów będziemy ześliznąć się po narciarskim stoku. Rozrywka dostarczająca pozytywnych endorfin i emocji.
- GORĄCY WYPOCZYNEK W TERMIE BANIA: wizyta w termach połączona z gorącymi kąpielami nie tylko pozwoli uczestnikom na doskonały relaks ale również zahartuje, ponieważ woda termalna jest bogata w liczne związki mineralne. Czeka na nas wiele atrakcji takich jak np.: zjeżdżalnie Anakonda, Turbo, Pontonowa i inne - łącznie ponad 300 metrów długości, karuzele wodne, kaskady, basen ze sztuczną falą, grota z gejzerem, wodospad i oczywiście baseny termalne.
- WYCIECZKA AUTOKAROWA DO ZAKOPANEGO: Krupówki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i klimatycznych deptaków w całej Polsce. Jest to gwarna i tętniąca życiem ulica w Zakopanem, zawsze pełna odwiedzających i mnóstwa, ciekawych atrakcji. Na samych Krupówkach znajduje się wiele barów, regionalnych restauracji, a także mnóstwo sklepów.
- CITY GAME: zwariowana gra terenowa na Krupówkach!
- KULTOWA GRA W KAPSLE: oczywiście najpierw sami skonstruujemy tory i  trasy. Im trudniejsza trasa – kręta, dłuższa z różnymi przeszkodami tym weselsza będzie rozgrywka. Wygrywa gracz, którego kapsel jako pierwszy dotrze do mety.
- WIECZÓR FILMOWY w przytulnym zaciszu ciepłego pensjonatu.
- Idealne selfie czyli zimowa FOTO BUDKA.
- Rozgrywki sportowe
- Wieczór z PLANSZÓWKAMI.

ZAKWATEROWANIE

OŚRODEK „DANUTA” - pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami i TV; obiekt zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Ośrodek można obejrzeć na stronie: http://owdanuta.pl

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: tenis stołowy, „piłkarzyki”, sala wyposażona w sprzęt nagłaśniający i specjalne oświetlenie, kameralna sala kominkowa, boiska sportowe: do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, specjalne miejsce na ognisko, plac zabaw.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja) + suchy prowiant na drogę powrotną.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
CT/BD 2021-01-30 - 2021-02-05 1084.00  1184.00 PLN promocja rezerwuję
Promocja ważna do 31.10.2020 lub do wyczerpania miejsc z puli promocyjnej. Liczba miejsc w puli promocyjnej ograniczona. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

CENA ZAWIERA

  • zakwaterowanie,
  • wyżywienie,
  • opiekę kadry pedagogicznej i medycznej – zgodnie z przepisami MEN,
  • opłaty: za wycieczki wg programu,
  • program animacyjny,
  • ubezpieczenie SIGNAL IDUNA - NNW dzieci i młodzież 10.000 PLN, OC 100.000 PLN, SS - 1.000 zł + rozszerzone o uprawianie sportów zimowych (SKI) oraz sportów wysokiego ryzyka – w ramach standardowej ochrony. 
  • podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

transportu: w zależności od miasta wyjazdu dopłata za transport wynosi:
Gdańsk, Tczew, Kwidzyn (Kopytkowo) + 200 zł, Łódź, Piotrków Trybunalski, Warszawa + 140 zł, Częstochowa + 100 zł, Katowice + 80 zł, Mława, Pułtusk + 160 zł, Radom + 120 zł, Lublin, Rzeszów, Olsztyn, Wrocław + 160 zł(przejazdy antenowe realizowane przy min. 6 osobach), Elbląg + 200 zł, Olsztyn, Ostróda + 180 zł (przejazdy antenowe realizowane przy min. 4 osobach).
Dojazd własny – brak dopłat.

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży + 60.00 PLN
2. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) + 120.00 PLN
3. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 + 90.00 PLN
4. ubezpieczenie gwarancji niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut + 80.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT: autokar na trasie Gdańsk  – Biały Dunajec – Gdańsk/Mława – Biały Dunajec – Mława w zależności od wybranego terminu. Wyjazd z Gdańska/Mławy w godzinach porannych. Powrót w godzinach wieczornych. Z pozostałych miejsc zgodnie z rozkładem jazdy. Istnieje możliwość wsiadania na trasie przejazdu.

UWAGA! Na trasach krajowych (przejazdy antenowe) istnieje możliwość transportu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób). Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze. 


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
potw. ŁÓDŹ potw. 140.00 PLN
potw. PIOTRKÓW TRYBUNALSKI potw. 140.00 PLN
potw. WARSZAWA potw. 140.00 PLN
potw. LUBLIN potw. 160.00 PLN
TRASA ANTENOWA (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. realizacja przy min. 6 uczestnikach)
potw. RZESZÓW potw. 160.00 PLN
TRASA ANTENOWA (przejazd busem, Flix Busem, PKP lub samochodem os. realizacja przy min. 6 uczestnikach)
potw. RADOM potw. 120.00 PLN
potw. KATOWICE potw. 80.00 PLN
DOJAZD WŁASNY bez dopłat

UWAGI

KADRA: Wykwalifikowana kadra instruktorów – doświadczeni wychowawcy i kierownik.

UWAGA! Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży, ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży  dla chorób przewlekłych (CP) oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji rozszerzone o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 - stanowią odrębny produkt w postaci polisy zawartej z Ubezpieczycielem w ramach umowy generalnej BT Czerwiński Travel i nie podlegają zwrotowi w przypadku rezygnacji przez klienta z wyjazdu lub odwołania turnusu przez organizatora. Ponadto w przypadku ubezpieczenia od kosztów rezygnacji rozszerzonego o ryzyko związane z zachorowaniem na COVID-19 włączone są koszty rezygnacji wynikające z powodu: Epidemii Choroby Zakaźnej (1) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, Pandemii (2) Sars-Cov-1 lub Sars-Cov-2 z ich mutacjami, tylko i wyłącznie w sytuacji nagłego zachorowania Ubezpieczonego, lub współuczestnika podróży potwierdzonego diagnozą medyczną.

WAŻNE DODATKOWE INFORMACJE:
1. Należy zabrać ze sobą ciepłą odzież zimową / termo aktywną przystosowaną do  warunków panujących zimą w górach.
2. Z powodu małej ilości uczestników Organizator zastrzega sobie prawo odwołania wyjazdu z wyznaczonego miasta, możliwość zmiany miejsca i godziny wyjazdu oraz środka transportu.
3. Maksymalny  bagaż : 1 torba podróżna lub plecak max 20 kg + bagaż podręczny + 1 para nart lub snowboard + buty.
4. Aktualne godziny wyjazdów i miejsca zbiórek zostaną podane na 7 dni przed wyjazdem.
5. Uczestnicy są zobowiązani do posiadania legitymacji szkolnej

Wyjazd może być realizowany w ramach BONU TURYSTYCZNEGO!

 

Oferta organizowana we współpracy z biurem podróży Czerwiński Travel z Gdańska


drukuj stronę | poleć znajomym