/

Wyjazdy grupowe

Szanowni Państwo.

W załączeniu przesyłamy programy i informacje dotyczące organizacji przez nasze Biuro atrakcyjnych wyjazdów objazdowych oraz weekendowych w roku 2013. Nasze dotychczasowe doświadczenie w organizacji takich wyjazdów daje możliwość realizacji niezwykle atrakcyjnego programu i wspaniałego wypoczynku oraz gwarancję wysokiego poziomu pozostałych świadczeń (transport, noclegi, wyżywienie, spotkania integracyjne, opieka pilota oraz przewodnika).

Podane informacje dotyczą pełnego pakietu naszych usług związanych z organizacją wyjazdów. Niezależnie od przedstawionych propozycji zachęcamy do współpracy przy uzgodnieniach i organizacji każdego rodzaju świadczeń zgodnie z Państwa oczekiwaniami np. programu, noclegów, wyżywienia, transportu, noclegów tranzytowych ,konferencji, szkoleń itp.

Przedstawiamy naszą ofertę, licząc na Państwa zainteresowanie. Na zapytanie jesteśmy w stanie zorganizować wyjazd w każdy zakątek Europy i świata. Przy zamówieniach grupowych istnieje możliwość modyfikacji zarówno terminu jak i programu wyjazdu oraz indywidualnych negocjacji cenowych. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy szczegółowymi informacjami.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress