/

WŁOCHY-Bella Italia

WŁOCHY - BELLA ITALIA
Wenecja - Florencja - Rzym - Monte Cassino - Neapol - Werona - Gardaland
obóz młodzieżowy 13 - 18 lat

Włochy kojarzą się głównie ze spaghetti, pizzą, włoskim głośnym stylem bycia, Romeo i Julią, Watykanem i toskańskim niebem. Włochy to także wspaniałe zabytki i piękne krajobrazy. Krystalicznie czysta woda oraz zatoki z szerokimi piaszczystymi plażami.
Jest to idealny wyjazd dla osób aktywnych, które lubią połączenie wypoczynku na plaży ze zwiedzaniem niezwykłych zabytków. Piękne krajobrazy pozwolą na chwilę zapomnienia od codzienności.

PROGRAM

Dzień 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

Dzień 2
W godzinach porannych przyjazd do Wenecji. Rejs na plac św. Marka. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem – zwiedzanie Bazyliki św. Marka, spacer od Pałacu Dożów, obok Dzwonnicy św. Marka, Loggetty, Wieży zegarowej, Siedziba Prokuratorów: Starej i Nowej, Skrzydła Napoleona, Biblioteki do Ponte Rialto. Przejazd do hotelu. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3
Śniadanie. Przejazd do Florencji. Zwiedzanie miasta spacerem: kościół Santa Croce, Piazza del Duomo, babptysterium z Drzwiami Raju, wejście do Katedry Santa Maria del Fiore, wieża Giotta, Piazza della Signoria przy Palazzo Vecchio, Ponte Cecchio – Most Złotników. Przejazd do hotelu obiadokolacja, nocleg.
Dzień 4
Śniadanie. Przejazd do Rzymu, zwiedzanie miasta spacerem: Koloseum (z zewnątrz) Łuk Konstantyna, Forum Romanum, Łuk Septymiusza Severa, Plac Wenecki z Ołtarzem Ojczyzny, Plac Navona z fontanną Czterech Rzek, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5
Śniadanie. przejazd do Monte Cassino zwiedzanie spacerem: klasztor św. Benedyktyna i cmentarz żołnierzy polskich. Przejazd w okolice Neapolu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg
Dzień 6 - 8
Pobyt wypoczynkowy. W czasie pobytu program rekreacyjny, gry i zabawy na plaży, kąpiel w morzu pod opieką miejscowego ratownika. Wycieczka do Pompei, rejs na wyspę Capri (wjazd kolejką, spacer po mieście i ogrodach Augusta).

9 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd od Werony zwiedzanie spacerem miasta: amfiteatr rzymski, z zewnątrz balkon i Dom Julii. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

10 dzień
Śniadanie. przejazd do Parku Rozrywki Gardaland – całodzienna zabawa. Wyjazd do Polski. Przejazd przez Austrię i Czechy.

11 dzień
Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

ZAKWATEROWANIE

4 noclegi w hotelu**/*** w okolicach Neapolu, 4 noclegi tranzytowe we Włoszech

WYŻYWIENIE

4 x pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja; 4 x wyżywienie 2 razy dziennie: śniadanie, obiadokolacja

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
PRW1 2019-07-02 - 2019-07-12 2230.00 PLN sprzedana -
PRW2 2019-07-16 - 2019-07-26 2230.00 PLN sprzedana -

CENA ZAWIERA

transport autokarem; 8 noclegów (4 noclegi w okolicach Neapolu z pełnym wyżywieniem śniadanie, obiad, kolacja; 4 noclegi tranzytowe we Włoszech z wyżywieniem 2 razy dziennie śniadanie, obiadokolacje); opiekę kadry pedagogicznej, kierownika-pilota, ubezpieczenie Signal Iduna (NNW, KL, bagaż, CP), program turystyczny i wypoczynkowy, obowiązkową opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł/os.

CENA NIE ZAWIERA

120 € - koszty biletów wstępu, komunikacji miejskiej, wjazdy do miast, usługi przewodnickie i realizacja programu, 15 € kaucja zwrotna w hotelu we Włoszech, dopłat do wyjazdów antenowych, własnych wydatków.

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji KR (dla chętnych) 65.00 PLN
2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji również od chorób przewlekłych (dla chętnych) 130.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku.
Proponowane kieszonkowe ok. 100 € + opłaty na realizację programu. W drodze na opłacenie posiłków oraz toaletę przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Obowiązkowa karta EKUZ.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
potw. Lublin parking przy Hali Mosir Al.Zygmuntowskie potw. 100.00 PLN
potw. Warszawa parking przed Torwarem przy Wisłostradzie potw. 150.00 PLN
potw. Radom McDonald's, stacja Lukoil, trasa E7 potw. 100.00 PLN
potw. ŁÓDŹ Kaliska - parking od Al. Włókniarzy potw. 150.00 PLN
12.00 Kielce ul. Ściegniennego, Suzuki Arena potw. bez dopłat
potw. Kraków Hala Wisły, ul. Reymonta potw. bez dopłat
potw. Katowice Aleja Górnośląska McDonald's, stacja BP potw. bez dopłat
potw. Rzeszów Hala Podpromie, ul. Podpromie 10 potw. 120.00 PLN
Uwaga: Dojazdy antenowe realizowane są przy minimum 6 osobach

UWAGI

Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym (PKS, busy, PKP, Polski Bus itp.) pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (minimum 6 osób). Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu. Godziny wyjazdu mogą ulec zmianie. Godziny odjazdów i powrotów uzależnione są od warunków drogowych i kolejek na przejściach drogowych.

Oferta przygotowana we współpracy z Biurem Podróży PRIMA TOUR z Kielc


drukuj stronę | poleć znajomym