/

NIEDZICA WAKACJE Z DUCHAMI - KOLONIE

Wakacje z duchami dla odważnych
wycieczka do ENERGYLANDII
kolonie 7 - 13 lat

NIEDZICA
Wakacje w Niedzicy to możliwość spędzenia niezapomnianych chwil z elementami aktywnego programu nad jeziorem Czorsztyńskim. Całość programu kolonii oparta jest na kultowym polskim serialu z lat 70-tych „Wakacje z duchami”, na kanwie książki Adama Bahdaja pod tym samym tytułem. Zdobywa ona ponownie coraz większą popularność wśród dzieci i młodzieży. Zapraszamy do Niedzicy – duch Brunhildy znów zagości na Zamku Dunajec. Zapraszamy w Pieniny, by poznać najpiękniejszy zakątek Polski!

PROGRAM

WAKACJE Z DUCHAMI
Wakacje dla odważnych to doskonała okazja, aby przeżyć niesamowitą przygodę! Jeśli masz ochotę poznać krainę duchów, lubisz, gdy dużo się dzieje, chcesz zobaczyć coś nowego oraz chcesz mieć o czym opowiadać znajomym po powrocie z wakacji – wybierz ten wyjazd! Gwarantujemy wiele magicznych atrakcji, aktywnie spędzony czas oraz niezapomniane przeżycia.

ZAMEK DUNAJEC – zwiedzanie zakamarków, które posłużyły za plan do nakręcania serialu ,,Wakacje z Duchami" zobaczymy m.in. studnię, do której – według legendy – wpadła Brunhilda i lochy, w których więziony był zbójnik Janosik.
BAL DUCHÓW „strachy na lachy” z DJ-em, w wykonanych przez siebie strojach..
• DUCH-IDOL – karaoke.
• Konstruujemy ODSTRASZACZE NA ZJAWY :-)
• Zdajemy egzamin z prawa jazdy na miotle :-)
CZARY MARY, HOKUS POKUS – sztuczki, triki, psikusy, iluzja.
POGROMCY DUCHÓW maraton filmów z dreszczykiem (na wesoło!)
GRA MIEJSKA „Wakacje z duchami” związana z historią Niedzicy i serialem. Dla zwycięzców nagrody!
REJS  przez Jezioro Czorsztyńskie i zwiedzanie zamku czorsztyńskiego.
KRĘGIELNIA – turniej drużyn.
MINI GOLF – gra nie wymagająca pośpiechu. Tu liczy się precyzja i liczba wykonywanych przez zawodnika uderzeń.
KĄPIELE W BASENIE letnim na terenie ośrodka oraz na kąpielisku w Jeziorze Czorsztyńskim  (zależne od decyzji władz gminy) pod opieką ratownika.
ROZGRYWKI SPORTOWE: piłka nożna i siatkowa.
SALON GIER bilard, ping pong, piłkarzyki.
• KOLONIJNA TRAMPOLINA – trening skoków, salt i akrobacji dla naszych kolonistów w zainstalowanej na terenie ośrodka trampolinie.
OGNISKO z pieczeniem kiełbasek.
WYCIECZKI PIESZE po malowniczej okolicy.
ZWIEDZANIE ELEKTROWNI WODNEJ oraz tamy na Dunajcu.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

WYCIECZKA DO ENERGYLANDII
Energylandia to pierwszy w Polsce "Rodzinny Park Rozrywki" z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest "Strefa dziecięca – Bajkolandia" i "Strefa familijna". Najwięcej emocji budzi jednak "Strefa ekstremalna", gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest aktualnie 5 "piekielnych machin". Są także 4 gigantyczne rollercoastery (Egipt, Formuła 1, Mexico oraz nowość 2017! Speed Water Coaster – najwyższy i najszybszy Roller Coaster Wodny na świecie!), Aztec Swing i kino 7D – oj będzie się działo!

PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych, wymagane 15-20 uczestników):
WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ – TATRALANDIA
Jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Na miejscu zobaczycie również egzotyczne palmy oraz niesamowity piracki żaglowiec, co przeniesie Was w zupełnie inny świat! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Jednym słowem – na miejscu czeka Was dużo miłych niespodzianek! Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem – sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy. Przyjemne z pożytecznym, nieprawdaż?
SPŁYW DUNAJCEM
Spływ przez pieniński przełom Dunajca to jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji Podhala. Rwąca rzeka, cudowne widoki na Trzy Korony oraz flisackie opowieści składają się na niezapomnianą przygodę.
WYCIECZKA W PIENINY
W programie m. in.  Szczawnica – popularny kurort malowniczo położony w dolinie potoku Grajcarek. Promenada spacerowa, Park Zdrojowy z muszlą koncertową, zegar i figury zwierząt z kwiatów (ulubione miejsca na fotki). Wjazd koleją krzesełkową na Palenicę 722 m n.p.m. (dla chętnych za dodatkowa opłatą zjazdy wózkami grawitacyjnymi). Odwiedzimy też Wąwóz Homole wydrążony przez potok Kamionka, jeden z najpiękniejszych wąwozów w Polsce.  
PARK ROZRYWKI + PARK MINIATUR
• Golden Bungee –  skoki, salta i akrobacje w uprzęży. Pomyśl, że mógłbyś wzbić się w powietrze, wyżej niż kiedykolwiek!
• Tor pontonowy – zjazdy po specjalnym torze, gdzie poczujesz przyjemny dreszczyk emocji i powalczysz o pierwsze miejsce na mecie!
• Dmuchany tor przeszkód – zdrowa rywalizacja i wyzwania w gronie rówieśników!
• Park linowy – najlepsza zabawa dla kochających adrenalinę! Zapnij uprząż i ruszaj w trasę, aby sprawdzić swoje możliwości (3 trasy o różnym  stopniu trudności).
• Strefa dmuchańców: tunele, zjeżdżalnie, fortece, ścianki wspinaczkowe – poczuj wolność i daj upust swojej energii! Zabawy poprawiające sprawność i zwinność.
• Park Miniatur "Spiska Kraina"- najważniejsze zabytki Orawy, Spisza, Podtatrza obejrzymy z bliska w jednym miejscu.
LASEROWY PAINTBALL
to odmiana paintballa bez brudzących kulek, zorganizowana w scenerii „Star Wars”. Każdy uczestnik otrzyma nowoczesny sprzęt: kamizelkę z czujnikiem trafienia, laserową broń ze strzelającą wiązką światła oraz zestaw wirtualnych "żyć". Uczestnicy mają do dyspozycji dużą arenę podzieloną na kilka części z licznymi przeszkodami, labiryntem i efektami specjalnymi: wytwornicami dymu, migającymi światłami.

 

ZAKWATEROWANIE

Hotel PIENINY** – położony wśród zieleni, w niewielkiej odległości od Jeziora Sromowieckiego i niedzickiego Zamku Dunajec. Oferuje zakwaterowanie w pokojach 2, 3-osobowych, apartamentach i pokojach typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, telefonem, radiem. Do dyspozycji gości bogata infrastruktura sportowo-wypoczynkowa: boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kort tenisowy, boisko do badmintona, mini golf, plac zabaw, trampolina, stoły do tenisa stołowego, salon gier, bilard, air hokej, dart, piłkarzyki, kręgielnia, wypożyczalnia rowerów, miejsce na organizację ogniska, basen letni.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie: śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
01NDCZ/19 2019-07-02 - 2019-07-12 1599.00 PLN stop -
Impreza 11-dniowa
02NDDW/18 2019-07-13 - 2019-07-23 1599.00 PLN sprzedana -
Impreza 11-dniowa
03NDCZ/19 2019-07-24 - 2019-08-03 1599.00 PLN są miejsca rezerwuję
Impreza 11-dniowa
04NDCZ/19 2019-08-04 - 2019-08-14 1599.00 PLN sprzedana -
Impreza 11-dniowa
05NDCZ/19 2019-08-15 - 2019-08-23 1499.00 PLN na telefon -
Impreza 9-dniowa

CENA ZAWIERA

• zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant,
• opiekę wychowawców, przewodnika,
• wycieczkę do Energylandii,
• ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł),
• program rekreacyjno-sportowy wg opisu,
• składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.

CENA NIE ZAWIERA

• transportu na miejsce autokarem – patrz zakładka transport,
• ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy,
• opłat za wycieczki fakultatywne (dla chętnych)

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (zalecamy wykupienie) 70.00 PLN
2. Wycieczka autokarowa na Słowację i bilety wstępu do TATRALANDII (wymagany paszport lub dowód osobisty) - nie dotyczy turnusu 05 160.00 PLN
3. Wycieczka w Pieniny 70.00 PLN
4. Spływ Dunajcem 65.00 PLN
5. Park Rozrywki + Park Miniatur 35.00 PLN
6. Laserowy Painball 30.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT: Autokar lub bus
Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
07.00 LUBLIN Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR 17.30 150.00 PLN
07.00 WARSZAWA. Wyjazd: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. Powrót: Pl. Bankowy 18.00 150.00 PLN
09.30 ŁÓDŹ Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36 16.00 150.00 PLN
11.00 KIELCE Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan 14.30 130.00 PLN
14.00 KRAKÓW Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62 11.30 90.00 PLN
12.30 KATOWICE Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (kierunek na Kraków), powrót: McDonalds ul. Górnośląska Nr 55 (kierunek na Wrocław) 13.00 90.00 PLN
DOJAZD WŁASNY, przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:30. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka bez dopłat

UWAGI

Oferta przygotowana we współpracy z Centrum kolonii i obozów "COGITO"


.
.
.
.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym