/

NIEDZICA WAKACJE NA MAXA - KOLONIE

AKTYWNE KOLONIE
wycieczka do ENERGYLANDII
kolonie 8-10 lat i 11-13 lat

NIEDZICA
Wakacje w Niedzicy to możliwość spędzenia niezapomnianych chwil z elementami aktywnego programu nad jeziorem Czorsztyńskim. To tu znajduje się średniowieczny zamek Dunajec. Jedną z najbardziej tajemniczych kart w jego historii jest odnalezione inkaskie "kipu" – rodzaj zapisu pismem węzełkowym, które zawiera ponoć informacje o ukrytym skarbie. Zamek był też plenerem wielu filmów, np. seriali "Wakacje z duchami" i "Janosik". Niedzica leży nad Zalewem Czorsztyńskim, wokół którego znajdują się takie atrakcje jak ruiny zamku w Czorsztynie, góra Wdżar pochodzenia wulkanicznego, zapora Zbiornika Czorsztyńskiego wraz z elektrownią oraz osada turystyczna w Kluszkowcach z muzeum etnograficznym. Przede wszystkim te rejony słyną z pięknej przyrody Pienińskiego Parku Narodowego. Naprawdę warto tu przyjechać!

PROGRAM

Jeśli szukasz wyjazdu pełnego przygód i emocjonujących wydarzeń to dobrze trafiłeś. Z nami na pewno nie będziesz się nudził. Podczas tego wyjazdu będziesz mógł poczuć czym są szybkość i rywalizacja. Przekonasz się również co to znaczy prawdziwy survival i jak ważne są działania zespołowe! W programie przewidziane:

TURYSTYKA OFF ROAD 4 x 4 – ekscytująca jazda samochodami terenowymi z instruktorem. Spróbuj swoich sił na ekstremalnych bezdrożach. Jazda 4x4 to doskonała okazja, aby przeżyć niezapomnianą przygodę i stawić czoła licznym przeszkodom na trasie. Przekonasz się, że samochód z napędem na cztery koła pokonuje niemal wszystko. Duża dawka adrenaliny gwarantowana!
STRZELANIE Z ŁUKU – wyzwala wiele pozytywnych emocji wśród uczestników, uczy cierpliwości i precyzji. Na początek krótkie szkolenie teoretyczne z zasad bezpiecznego strzelania, następnie będziemy ćwiczenia ze strzelania do tarczy lub do balonów. Na chwilę będziesz mógł wcielić się w Robin Hood’a... Satysfakcja jest tym większa, im większy łuk. Może właśnie Tobie uda się zostać strzelcem wyborowym?
LASEROWY PAINTBALL – to odmiana paintballa bez brudzących kulek, zorganizowana w scenerii „Star Wars”. Każdy uczestnik otrzyma nowoczesny sprzęt: kamizelkę z czujnikiem trafienia, laserową broń ze strzelającą wiązką światła oraz zestaw wirtualnych "żyć". Uczestnicy mają do dyspozycji dużą arenę podzieloną na kilka części, z licznymi przeszkodami, labiryntem, i efektami specjalnymi: wytwornicami dymu, migającymi światłami.
SZKOLENIE MAPA + GPS – jak odnaleźć się w terenie? Jak posługiwać się mapą? Oprócz niewątpliwej frajdy daje nam bardzo przydatną umiejętność poruszania się i odnajdywania w terenie.
SURVIVAL – uczy samodzielności, dzięki niemu odkrywamy na nowo swoją naturę i zaczynamy samodzielnie działać, nie czekając na pomoc z zewnątrz. Często też ujawnia w człowieku ukryte zdolności. Czekać na Was będzie będzie szereg zadań do wykonania (zaaranżowanych przez instruktorów) np. oczyszczenie wody, budowa schronienia, rozpalenie bezpiecznego ogniska, znalezienie pożywienia itp. Zdobędziecie również podstawową wiedzę z zakresu terenoznawstwa i „gastronomii” leśnej (bez obowiązku degustacji :-).
GRA TERENOWA – tajemnicza mapa, kilka zadań oraz rywalizacja sprawią, że każdy z Was zapamięta tę grę na długo. Gdzieś w Niedzicy Janosik ukrył swoje skarby...
ZAMEK DUNAJEC – zwiedzanie zakamarków, które posłużyły za plan do nakręcania serialu ,,Wakacje z Duchami" zobaczymy m.in. studnię, do której – według legendy – wpadła Brunhilda i lochy, w których więziony był zbójnik Janosik.
ZWIEDZANIE ELEKTROWNI WODNEJ oraz tamy na Dunajcu.
REJS GONDOLĄ przez Jezioro Czorsztyńskie i zwiedzanie zamku czorsztyńskiego.
KRĘGIELNIA – turniej drużyn.
MINI GOLF – gra nie wymagająca pośpiechu. Tu liczy się precyzja i liczba wykonywanych przez zawodnika uderzeń.

KĄPIELE W BASENIE letnim na terenie ośrodka oraz na kąpielisku w Jeziorze Czorsztyńskim pod opieką ratownika.
ROZGRYWKI SPORTOWE: piłka nożna i siatkowa.
KOLONIJNA TRAMPOLINA – trening skoków, salt i akrobacji dla naszych kolonistów w zainstalowanej na terenie ośrodka trampolinie.
SALON GIER bilard, ping pong, piłkarzyki.
OGNISKO z pieczeniem kiełbasek.
DYSKOTEKI
WYCIECZKI PIESZE po malowniczej okolicy.

(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

WYCIECZKA DO ENERGYLANDII
Energylandia to pierwszy w Polsce "Rodzinny Park Rozrywki" z prawdziwego zdarzenia. Oferta rozrywki jest bardzo bogata i każdy może znaleźć stosowne atrakcje dla siebie. Do dyspozycji jest "Strefa dziecięca – Bajkolandia" i "Strefa familijna". Najwięcej emocji budzi jednak "Strefa ekstremalna", gdzie do dyspozycji żądnych mocnych wrażeń jest aktualnie 5 "piekielnych machin". Są także 4 gigantyczne rollercoastery (Egipt, Formuła 1, Mexico oraz nowość 2017! Speed Water Coaster – najwyższy i najszybszy Roller Coaster Wodny na świecie!), Aztec Swing i kino 7D – oj będzie się działo!

PROGRAMY DODATKOWE (dla chętnych - wymagane 15 - 20 uczestników)

WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ – TATRALANDIA
Jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Na miejscu zobaczycie równiez egzotyczne palmy oraz niesamowity piracki żaglowiec, co przeniesie Was w zupełnie inny świat! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Jednym słowem – na miejscu czeka Was dużo miłych niespodzianek! Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem – sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy. Przyjemne z pożytecznym, nieprawdaż?

SPŁYW DUNAJCEM
Spływ przez pieniński przełom Dunajca to jedna z najbardziej emocjonujących atrakcji Podhala. Rwąca rzeka, cudowne widoki na Trzy Korony oraz flisackie opowieści składają się na niezapomnianą przygodę.

WYCIECZKA W PIENINY
W programie m. in.  Szczawnica – popularny kurort malowniczo położony w dolinie potoku Grajcarek. Promenada spacerowa, Park Zdrojowy z muszlą koncertową, zegar i figury zwierząt z kwiatów (ulubione miejsca na fotki). Wjazd koleją krzesełkową na Palenicę 722 m n.p.m. (dla chętnych za dodatkowa opłatą zjazdy wózkami grawitacyjnymi). Odwiedzimy też Wąwóz Homole wydrążony przez potok Kamionka, jeden z najpiękniejszych wąwozów w Polsce. 

PARK ROZRYWKI + PARK MINIATUR
• Golden Bungee –  skoki, salta i akrobacje w uprzęży. Pomyśl, że mógł byś wzbić się w powietrze, wyżej niż kiedykolwiek!
• Tor pontonowy – zjazdy po specjalnym torze gdzie poczujesz przyjemny dreszczyk emocji i powalczysz o pierwsze miejsce na mecie!
• Dmuchany tor przeszkód – zdrowa rywalizacja i wyzwania w gronie rówieśników!
• Park linowy – najlepsza zabawa dla kochających adrenalinę! Zapnij uprząż i ruszaj w trasę, aby sprawdzić swoje możliwości (3 trasy o różnym  stopniu trudności).
• Strefa dmuchańców: tunele, zjeżdżalnie, fortece, ścianki wspinaczkowe – poczuj wolność i daj upust swojej energii! Zabawy poprawiające sprawność i zwinność.
• Park Miniatur "Spiska Kraina"- najważniejsze zabytki Orawy, Spisza, Podtatrza obejrzymy z bliska w jednym miejscu.

ZAKWATEROWANIE

Hotel PIENINY** – położony wśród zieleni, w niewielkiej odległości od Jeziora Sromowieckiego i niedzickiego Zamku Dunajec. Oferuje pokoje w pokojach 2, 3-osobowych, apartamentach i pokojach typu studio z pełnym węzłem sanitarnym, TV SAT, telefonem, radiem. Do dyspozycji gości bogata infrastruktura sportowo-wypoczynkowa: boisko do piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, kort tenisowy, boisko do badmintona, mini golf, plac zabaw, trampolina, stoły do tenisa stołowego, salon gier, bilard, air hokej, dart, piłkarzyki, kręgielnia, wypożyczalnia rowerów, miejsce na organizację ogniska, basen letni.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
01NWCZ 2019-07-02 - 2019-07-12 1729.00 PLN sprzedana -
Impreza 11-dniowa.
02NWCZ 2019-07-13 - 2019-07-23 1729.00 PLN sprzedana -
Impreza 11-dniowa.
03NWCZ 2019-07-24 - 2019-08-03 1729.00 PLN są miejsca rezerwuję
Impreza 11-dniowa.
04NWCZ 2019-08-04 - 2019-08-14 1729.00 PLN sprzedana -
Impreza 11-dniowa.
05NWCZ 2019-08-15 - 2019-08-23 1629.00 PLN są miejsca rezerwuję
Impreza 9-dniowa.

CENA ZAWIERA

• zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant,
• opiekę wychowawców, przewodnika,
• wycieczkę do Energylandii,
• ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł),
• program rekreacyjno-sportowy wg opisu,
• składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.

CENA NIE ZAWIERA

• transportu na miejsce autokarem – patrz zakładka transport,
• ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy,
• opłat za wycieczki fakultatywne (dla chętnych)

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dla chętnych) 75.00 PLN
2. Wycieczka autokarowa na Słowację i bilety wstępu do TATRALANDII (wymagany paszport lub dowód osobisty) 160.00 PLN
3. Wycieczka w Pieniny 70.00 PLN
4. Spływ Dunajcem 65.00 PLN
5. Park Rozrywki + Park Miniatur 35.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT: Autokar lub bus
Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców. Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
07.00 LUBLIN Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR. 17.30 150.00 PLN
07.00 WARSZAWA. Wyjazd: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej.Powrót: Pl. Bankowy 18.00 150.00 PLN
09.30 ŁÓDŹ Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36 16.00 150.00 PLN
11.00 KIELCE Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan 14.30 130.00 PLN
14.00 KRAKÓW Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62 11.30 130.00 PLN
12.30 KATOWICE Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 (w kierunku na Wrocław) 13.00 90.00 PLN
09.30 RADOM Wyjazd: McDonald przy STATOIL ul. Czarnieckiego, powrót: LUKOIL ul. Wernera 16.00 150.00 PLN
DOJAZD WŁASNY Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:30. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. bez dopłat
Wszystkie godziny wyjazdu i powrotu prosimy potwierdzić na 2 dni przed rozpoczęciem turnusu

UWAGI

Oferta przygotowana we współpracy z Centrum kolonii i obozów "COGITO"


.
.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym