/

JASTRZĘBIA GÓRA + SZWECJA - KOLONIE, OBÓZ

Wypoczynek nad Morzem Bałtyckim z wycieczką do SZWECJI
Aqupark z rekinami, Laser Tag, Archery Tag,
labirynt z niespodziankami !!!

7-13 lat - kolonie, 14-18 lat - obóz

Jastrzębia Góra jest kurortem położonym w najbardziej wysuniętym na północ miejscu polskiego wybrzeża i jednocześnie wysoko nad poziomem morza. Takie usytuowanie stwarza niepowtarzalny mikroklimat i zapewnia wspaniałe czyste powietrze. Jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania czasu, kąpieli morskich i słonecznych.

PROGRAM

Pobyt w Jastrzębiej Górze 12 dni - 11 noclegów
Dzień 1
Przejazd do Jastrzębiej Góry, zakwaterowanie, zapoznanie się z regulaminem kolonii.
Dzień 2 - 9
- wycieczka do zaczarowanej Krainy Wodnych Przygód w Redzie (www.aquaprkreda.pl), jedynego w Europie aquparku z żywymi rekinami, ze zjeżdżalniami przechodzącymi przez akwarium z rekinami, rzeką ze zjazdami pontonami, basenem ze sztuczna falą, zjeżdżalnią, której tor przebiega przez szklany tunel akwarium z rekinami;
- wycieczka autokarowa do Ocean Park we Władysławowie (spotkanie z największymi wielorybami, rekinami, olbrzymimi żółwiami, sympatycznymi delfinami, orkami i innymi zwierzętami morskimi i oceanicznymi) i „mówiący wielorybek” – świetna interaktywna zabawa wizualna, umożliwiająca rozmowę na żywo z animowaną postacią wieloryba na ogromnym ekranie, następnie zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu;
- wycieczka do labiryntu kukurydzy. Podejmij wyzwanie  i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie znałeś. Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi oraz ukrytych  w labiryncie zagadek i obiektów da niemałą porcję zabawy i emocji. Spragnieni wyzwań mogą podjąć próbę zdobycia labiryntu bez użycia otrzymanej mapki. Po wyjściu z labiryntu chętni mogą spróbować przejechać kilka metrów rowerem skręcającym odwrotnie;
- plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika;
- gry integracyjne, zabawy wodne, konkursy: m.in. festiwal karaoke,, Mam Talent;
- piłka siatkowa, nożna, koszykowa, bieg terenowy;
- dyskoteki;
- ognisko;
- wizyta w latarni morskiej Rozewie;
- spacer Lisim Jarem – wąwóz ciągnący się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, miejscami osiągający głębokość 50 m.
Dzień 10
Śniadanie. Wycieczka promowa do Szwecji (prom Stena Line) - wypłynięcie promu wieczorem z Gdyni. Kolacja w formie bufetu, nocleg w kabinach 4-osobowych wewnętrznych, dyskoteka.
Dzień 11
Śniadanie w formie bogatego bufetu.
- przypłynięcie do Karlskrony, miasta położonego na 33 wyspach, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie miasta z przewodnikiem; w programie m.in. Wielki Rynek, Kościół Św. Trójcy, rejs na wyspę, zwiedzanie  Muzeum Morskiego z kolekcją galeonów, pełnowymiarowymi okrętami wodnymi, podwodnym tunelem w którym można podziwiać wrak żaglowca na dnie morza, z bogatą kolekcją broni białej, armat. Dla zwiedzających przygotowano symulator statku i warsztat marynarza. Na czas wycieczki wskazane kieszonkowe na drobne zakupy  ok. 100 koron szwedzkich;
- powrót na terminal;
- kolacja na promie w formie bufetu;
- wypłynięcie promu z Karlskrony;
- dyskoteka na promie przy muzyce na żywo, nocleg.
Dzień 12
Przypłynięcie do Gdyni, przejazd na dworzec PKP, śniadanie, powrót do miast wyjazdu.

Wycieczki fakultatywne:
„Trójmiasto inaczej - odkryj tajemnice otaczającego świata”
– autokarowa wycieczka, w programie m.in. wizyta w Centrum Nauk Eksperymentalnych Gdynia (www.experyment.gdynia.pl), w interaktywny sposób  i w formie zabawy przybliży odwiedzającym przyrodę, m.in. na własnej skórze doświadczą trzęsienia ziemi, sprawdzą jak widzą zwierzęta, wcielą się w inżynierów tworząc ogromny wir wody, przyswoją istotę elektryczności i magnetyzmu, poznają w jaki sposób prawa fizyki ułatwią podniesienie samochodu jedną ręką, poznają świat wynalazków Leonarda da Vinci, na zakończenie super zabawa w STREFA ZOLTAR (www.strefazoltar.pl), m.in. LaserTag  - czyli tzw. laserowy paintball, System Lasertag ZOLTAR pozwala przenieść do realnego świata doświadczenia znane z takich gier jak Call of Duty czy Counter Strike (CS). Pełna rejestracja trafień, wyjątkowy klimat areny sprawią, że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy! A po walce otrzymacie statystyki z określeniem najlepszego strzelca lub gra w ARCHERY TAG będziecie mogli strzelać i toczyć drużynowe potyczki z użyciem prawdziwych łuków i bezpiecznych strzał. Sala 250m2 posiada dmuchane przeszkody, muzykę i światła efektowe. Wszyscy uczestnicy dostają maski oraz kamizelki ochronne, dzięki czemu całość przebiega w całkowicie bezpiecznych warunkach, cena wycieczki 100 zł/os.
Wizyta w Parku Linowym -  pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i  platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny, cena 35 zł/os.

Imprezy fakultatywne są realizowane przy zgłoszeniu się minimum 15 osób.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny „BAŁTYCKI RELAKS” to idealne miejsce wypoczynku dzieci i młodzieży, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, do morza ok. 400 metrów. Ośrodek dysponuje salą sportowo-taneczną z lustrami, salą kinową, boiskami (piłka nożna, badminton, siatkówka, unihokej), placem zabaw, świetlicą, siłownią, tenisem stołowym, piłkarzykami, salą TV, mini zoo, sprzętem karaoke, wiatami przy ognisku i grilla. Duży teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie i podwieczorek w stołówce ośrodka, pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
HJASz01 2019-06-25 - 2019-07-06 1730.00 PLN sprzedana -
HJASz02 2019-07-05 - 2019-07-16 1730.00 PLN sprzedana -
HJASz03 2019-07-15 - 2019-07-26 1730.00 PLN stop -
HJASz04 2019-07-25 - 2019-08-05 1730.00 PLN ostatnie miejsca rezerwuję
HJASz05 2019-08-04 - 2019-08-15 1730.00 PLN na telefon -
HJASz06 2019-08-14 - 2019-08-25 1730.00 PLN są miejsca rezerwuję

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie i wyżywienie wg oferty, transport, ubezpieczenie (TU AXA Polska NNW 5000 zł + ubezpieczenie KL 10000 Euro w trakcie wycieczki do Szwecji), opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, program, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, wycieczkę do Szwecji, TFG.

CENA NIE ZAWIERA

dopłat do transportu z poszczególnych miast, kieszonkowego, opłat za imprezy fakultatywne

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Wycieczka Trójmiasto 100.00 PLN
2. Park linowy 35.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

Transport: PKP + autokar

Dopłaty do transportu: Warszawa – 100 zł,
Łódź, Piotrków Trybunalski,  Bydgoszcz, Toruń -120 zł,
Kraków, Katowice, Kielce, Częstochowa, Wrocław, Lublin, Poznań, Rzeszów, Tarnobrzeg, Siedlce, Szczecin, Białystok, Olsztyn, Opole, Zielona Góra, Kielce, Częstochowa, Radom – 150 zł,
Gdańsk – 60 zł.
Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 osób. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem. Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
potwierdz. WARSZAWA potwierdz. 100.00 PLN
potwierdz. KRAKÓW potwierdz. 150.00 PLN
potwierdz. KATOWICE potwierdz. 150.00 PLN
potwierdz. LUBLIN potwierdz. 150.00 PLN
potwierdz. RZESZÓW potwierdz. 150.00 PLN
potwierdz. KIELCE potwierdz. 150.00 PLN
potwierdz. RADOM potwierdz. 150.00 PLN
potwierdz. ŁÓDŹ potwierdz. 120.00 PLN
potwierdz. WROCŁAW potwierdz. 150.00 PLN
wyjazdy z poszczególnych miast realizowane przy min. 5 osobach

UWAGI

uczestnicy powinni mieć obowiązkowo aktualne legitymacje szkolne oraz ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) na wycieczkę do Szwecji.
Uczestnikami kolonii mogą być również osoby z dietą wegetariańska, wegańską, bezglutenowa, jednak prosimy o podanie tej informacji w momencie zawierania umowy.

Oferta organizowana we współpracy z biurem podróży HARCTUR z Warszawy


.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym