/

JASTRZĘBIA GÓRA + SZWECJA

MORZE BAŁTYCKIE

Jastrzębia Góra + Szwecja 

Rejs super promem do Szwecji

Aqupark z rekinami, Laser Tag, Archery Tag,
labirynt z niespodziankami !!!

Kolonie 7-13 lat, obóz 14-18 lat

Jastrzębia Góra jest kurortem położonym w najbardziej wysuniętym na północ miejscu polskiego wybrzeża i jednocześnie wysoko nad poziomem morza. Takie usytuowanie stwarza niepowtarzalny mikroklimat i zapewnia wspaniałe czyste powietrze. Jest idealnym miejscem do aktywnego spędzania czasu, kąpieli morskich i słonecznych.

PROGRAM

Dzień 1
Przejazd, zakwaterowanie, zapoznanie się z regulaminem kolonii

Dzień 2-10
· Popływaj z rekinami
- wycieczka do zaczarowanej Krainy Wodnych Przygód w Redzie (www.aquaprkreda.pl), jedynego w Europie aquparku z żywymi rekinami, ze zjeżdżalniami przechodzącymi przez akwarium z rekinami, z rzeką ze zjazdami pontonami, z basenem ze sztuczna falą, ze zjeżdżalnią, której tor przebiega przez szklany tunel akwarium z rekinami

· wycieczka autokarowa do Ocean Park we Władysławowie (spotkanie z największymi wielorybami, rekinami, olbrzymimi żółwiami, sympatycznymi delfinami, orkami i innymi zwierzętami morskimi i oceanicznymi) i „mówiący wielorybek” – świetna interaktywna zabawa wizualna, umożliwiająca rozmowę na żywo z animowaną postacią wieloryba na ogromnym ekranie, następnie zwiedzanie Alei Gwiazd Sportu

· wycieczka do labiryntu kukurydzy. Podejmij wyzwanie  i przeżyj przygodę jakiej jeszcze nie znałeś. Błądzenie i poszukiwanie właściwej drogi oraz ukrytych  w labiryncie zagadek i obiektów da niemałą porcję zabawy i emocji. Spragnieni wyzwań mogą podjąć próbę zdobycia labiryntu bez użycia otrzymanej mapki. Po wyjściu z labiryntu chętni mogą spróbować przejechać kilka metrów rowerem skręcającym odwrotnie

· plażowanie i kąpiele w morzu pod opieką ratownika
· gry integracyjne, zabawy wodne, konkursy m. in, festiwal karaoke i „Mam Talent”
· w zdrowym ciele zdrowy duch! Będą konkurencje zespołowe i indywidualne, konkursy, olimpiady i tory przeszkód na wesoło. Najlepsi oczywiście zostaną wyróżnieni!
· piłka siatkowa, nożna, koszykowa, bieg terenowy
· dyskoteki
· ognisko
· wizyta w latarni morskiej Rozewie
· spacer Lisim Jarem – wąwóz ciągnący się wąskim pasem do wybrzeża Bałtyku, miejscami osiągający głębokość 50 m.

Dzień 10
Śniadanie i obiad w ośrodku.
· wycieczka promowa do Szwecji (prom Stena Line) - wieczorem wypłynięcie promu z Gdyni, kolacja w formie bufetu, nocleg w kabinach 4-osobowych wewnętrznych, dyskoteka.

Dzień 11
Śniadanie na promie w formie bogatego bufetu.
· przypłynięcie do Karlskrony, miasta położonego na 33 wyspach, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, zwiedzanie miasta z przewodnikiem. W programie m.in. Wielki Rynek, Kościół Św. Trójcy, rejs na wyspę, zwiedzanie  Muzeum Morskiego z kolekcją galeonów, pełnowymiarowymi okrętami wodnymi, podwodnym tunelem w którym można podziwiać wrak żaglowca na dnie morza, z bogatą kolekcją broni białej, armat. Dla zwiedzających przygotowano symulator statku i warsztat marynarza. Na czas wycieczki wskazane kieszonkowe na drobne zakupy  ok. 120 koron szwedzkich.
· powrót na terminal
· kolacja na promie w formie bufetu
· wypłynięcie promu z Karlskrony
· dyskoteka na promie
· nocleg

Dzień 12
Przypłynięcie do Gdyni, przejazd na dworzec PKP, śniadanie, powrót do miast wyjazdu.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE - realizowane przy zgłoszeniu się minimum 15 osób:

„Trójmiasto inaczej - odkryj tajemnice otaczającego świata” – autokarowa wycieczka, w programie m.in. wizyta w:
· Centrum Nauk Eksperymentalnych Gdynia (www.experyment.gdynia.pl), w interaktywny sposób  i w formie zabawy przybliży odwiedzającym przyrodę, m.in. na własnej skórze doświadczą trzęsienia ziemi, sprawdzą jak widzą zwierzęta, wcielą się w inżynierów tworząc ogromny wir wody, przyswoją istotę elektryczności i magnetyzmu, poznają w jaki sposób prawa fizyki ułatwią podniesienie samochodu jedną ręką, poznają świat wynalazków Leonarda da Vinci,
· zabawa w STREFA ZOLTAR (www.strefazoltar.pl), m.in. LaserTag  - czyli tzw. laserowy paintball, System Lasertag ZOLTAR pozwala przenieść do realnego świata doświadczenia znane z takich gier jak Call of Duty czy Counter Strike ( CS). Pełna rejestracja trafień, wyjątkowy klimat areny sprawią że przeniesiesz się na prawdziwe pole bitwy! A po walce otrzymacie statystyki z określeniem najlepszego strzelca.lub gra w ARCHERY TAG będziecie mogli strzelać i toczyć drużynowe potyczki z użyciem prawdziwych łuków i bezpiecznych strzał. Sala 250m2 posiada dmuchane przeszkody, muzykę i światła efektowe. Wszyscy uczestnicy dostają maski oraz kamizelki ochronne, dzięki czemu całość przebiega w całkowicie bezpiecznych warunkach.
Cena wycieczki 100 zł/os.

Wizyta w Parku Linowym -  pokonanie szeregu przeszkód: mostów, kładek huśtawek itp., to system przeszkód linowych i  platform, uczestnicy wyposażeni są w profesjonalny sprzęt asekuracyjny. Cena 50 zł/os.

Wodne szaleństwo w aquaparku Primavera. Cena 50  zł/os.

Szkolenie windsurfingowe w Chałupach 10 h szkolenia w grupie z instruktorem - cena 500 zł/os.

  • grupy od 5 do max 7 osób
  • kompletny sprzęt windsurfingowy (dobrany do poziomu zaawansowania uczestników)
  • kapok, pianka, trapez

Warsztat tenisa ziemnego  - 8-godzinne szkolenie tenisowe, grupa początkująca i grająca, poznanie przepisów gry, prawidłowa postawa, sposoby poruszania się po korcie, nauka i doskonalenie gry w tenisa. Cena 250 zł/os.

Treningi z instruktorem fitnessu, 8 h podczas turnusu, m.in. modelowanie sylwetki, ćwiczenia wzmacniające i koordynacyjne, stretching, taśmy, drabinki koordynacyjne, porady dietetyczne. Koszt kursu: 150 zł/os.

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Wypoczynkowo-Kolonijny „BAŁTYCKI RELAKS” to idealne miejsce wypoczynku dzieci i młodzieży, pokoje 3,4-osobowe z łazienkami, do morza ok. 400 metrów. Ośrodek dysponuje salą sportowo-taneczną z lustrami, salą kinową, boiskami (piłka nożna, badminton, siatkówka, unihokej), placem zabaw, świetlicą, siłownią, tenisem stołowym, piłkarzykami, salą TV, sprzętem karaoke, wiatami przy ognisku i grilla. Duży teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie i podwieczorek w stołówce ośrodka, pierwsze świadczenie – kolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu.
Uczestnikami kolonii mogą być również osoby z dietą wegetariańska, wegańską, bezglutenowa, jednak prosimy o podanie tej informacji w momencie zawierania umowy.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
HJASz01 2020-06-28 - 2020-07-09 1840.00 PLN stop -
HJASz02 2020-07-07 - 2020-07-18 1840.00 PLN są miejsca w trakcie
HJASz03 2020-07-17 - 2020-07-28 1840.00 PLN są miejsca rezerwuję
*Wyjazd z Lublina potwierdzony w terminie 17.07
HJASz04 2020-07-27 - 2020-08-07 1840.00 PLN są miejsca rezerwuję
HJASz05 2020-08-06 - 2020-08-17 1840.00 PLN są miejsca rezerwuję
HJASz06 2020-08-16 - 2020-08-27 1840.00 PLN są miejsca rezerwuję

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie i wyżywienie wg oferty, transport, ubezpieczenie (TU AXA Polska NNW 5000 zł + ubezpieczenie KL 10000 Euro w trakcie wycieczki do Szwecji), opiekę wykwalifikowanej kadry, opiekę medyczną, program, bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, wycieczkę do Szwecji (w opcji wydłużonej), TFG.

CENA NIE ZAWIERA

dopłat do transportu z poszczególnych miast, kieszonkowego, opłat za imprezy fakultatywne, ubezpieczenia kosztów rezygnacji AXA

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Wycieczka Trójmiasto 100.00 PLN
2. Park linowy 50.00 PLN
3. Aquapark Primavera 50.00 PLN
4. Szkolenie windsurfingowe 500.00 PLN
5. Warsztat tenisa ziemnego 250.00 PLN
6. Treningi z instruktorem fitnessu 150.00 PLN
7. Ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych) 75.00 PLN
8. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z uwzględnieniem chorób przewlekłych (dla chętnych) 150.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

Uczestnicy powinni mieć obowiązkowo aktualne legitymacje szkolne oraz ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport) na wycieczkę do Szwecji.

Uczestnikami kolonii mogą być również osoby z dietą wegetariańska, wegańską, bezglutenowa, jednak prosimy o podanie tej informacji w momencie zawierania umowy.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
potw. WARSZAWA potw. 100.00 PLN
potw. KRAKÓW potw. 180.00 PLN
potw. KATOWICE potw. 180.00 PLN
potw. LUBLIN potw. 180.00 PLN
potw. RZESZÓW potw. 180.00 PLN
potw. KIELCE potw. 180.00 PLN
potw. RADOM potw. 180.00 PLN
potw. ŁÓDŹ potw. 120.00 PLN
potw. WROCŁAW potw. 180.00 PLN
Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości - szczegółowe informacje w biurze. Wyjazdy z poszczególnych miast realizowane przy min. 5 osobach.

UWAGI

Transport: PKP + autokar

Dopłaty do transportu: Warszawa – 100 zł; Łódź, Piotrków Trybunalski, Bydgoszcz, Toruń -120 zł; Kraków, Katowice, Kielce, Częstochowa, Wrocław, Lublin, Poznań, Rzeszów, Tarnobrzeg, Siedlce, Szczecin, Białystok, Olsztyn, Opole, Zielona Góra, Kielce, Częstochowa, Radom – 180 zł; Gdańsk – 60 zł.

Wyjazdy z poszczególnych miejscowości realizowane są przy zgłoszeniu się minimum 5 uczestników. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.

W przypadku przejazdu PKP uczestnik powinien posiadać ważną legitymację szkolną. W przypadku jej braku uczestnik dopłaca do 100% wartości biletu - zgodnie z taryfą obowiązującą w PKP Intercity.

Dojazdy antenowe mogą być zorganizowane pociągiem, busem, FlixBusem lub samochodem osobowym.

Informacje o zbiórce najpóźniej 5 dni przed turnusem.

Oferta organizowana we współpracy z biurem podróży HARCTUR z Warszawy


.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym