/

BUŁGARIA-Słoneczny Brzeg

SŁONECZNA PRZYGODA
w
BUŁGARSKIM LAS VEGAS

Neseber, Słoneczny Brzeg, Burgas, Sv. Wlas

WIEK UCZESTNIKÓW: 12 - 18 lat

SŁONECZNY BRZEG – najpiękniejsze i największe kąpielisko na bułgarskim wybrzeżu, perła Bułgarskiej Riwiery nazywane LAS VEGAS Europy Wschodniej. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. To region Bułgarii najlepiej rozwinięty pod względem zaplecza turystycznego i poziomu świadczonych usług. Fantastyczna piaszczysta plaża osłonięta wydmami, łagodne zejście do morza, którego średnia temperatura wynosi 24°C, hotele oferujące wiele udogodnień dla dzieci, 2 duże parki wodne oraz ograniczony ruch samochodowy w mieście sprawiają, że jest to okolica idealna na wypoczynek dla wszystkich. Dużo atrakcji dla młodych ludzi, aquaparki, liczne kluby, restauracje, miejsce tętniące życiem. Plaża rozciąga się na 8km i jest szeroka od 30 do 60m, a piasek ma tu drobną strukturę i złocisty kolor.

PROGRAM

1 DZIEŃ
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię. W trakcie przejazdu ciepły posiłek na Węgrzech (płatny dodatkowo 8 EUR).

2 DZIEŃ
Przyjazd do Słonecznego Brzegu w godz. południowych. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Spotkanie organizacyjne – nocleg.

2 – 11 DZIEŃ
Pobyt  w Hotelu BOOMERANG

BAŁKAŃSKA PRZYGODA:
- BUŁGARSKI DUBROVNIK W ŚWIETLE GWIAZD - NESSEBER BY NIGHT - wieczorna wycieczka  autokarowa - zwiedzanie urokliwego miasta zaliczanego do pomników kultury, wpisanego na listę UNESCO. Nesseber słynie z przepięknej architektury, krętych uliczek, domów wykonanych z drewna i kamienia. W programie zwiedzanie Starego Miasta, bizantyjskich kościołów średniowiecznych fortec, cerkwi Św. Stefana. Szczególnie nastrojowo Nesseber wygląda nocą.
- W CIENIU ORIENTU – POMORIE i SPA POD CHMURKĄ NAD JEZIOREM ATANASOWSKIM - wycieczka  autokarowa w trakcie której, zwiedzimy POMORIE - popularną miejscowość wypoczynkową położoną u wybrzeży Morza Czarnego, na wąskim skalistym półwyspie, wychodzącym 3,5 km w morze. Z jednej strony otoczona jest morzem, z drugiej strony przez tutejsze jezioro Pomorie. Zobaczymy najsłynniejsze zabytki: Cerkiew Św. Bogurodzicy, średniowieczny Monastyr Św. Georgi z bogatą kolekcją ikon, islamskie meczety i prawosławne cerkwie oraz słynny tracki Kurhan. Następnie udamy się nad Jezioro Atanasowskie - malownicze lagunowe jezioro (jedno z trzech w okolicy Burgas) ze słoną wodą, które jest ciekawostką regionu. Część jeziora wykorzystana jest do bezpłatnych zabiegów leczniczych i kosmetycznych, bardzo popularnych wśród zagranicznych turystów. Tutaj czeka na nas: PRZYJEMNOŚĆ  DLA CIAŁA - SPA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU - zamiast tradycyjnego spa, białych kafelków i sterylnych pomieszczeń proponujemy plener, błękit nieba, nieograniczoną przestrzeń, szum wiatru, zapach trawy - pełen relaks w osobliwych wannach z naturalną solanką świetnie działającą na ciało i zmysły.
- NASZA MIEJSCÓWKA - SŁONECZNY BRZEG TOUR - zwiedzanie urokliwej miejscowości nadmorskiej cieszącej się wielką popularnością wśród turystów. Wyprawa na promenadę i molo gdzie przywita nas tam prawdziwy młodzieżowy klimat i zachwyci ilość różnorodnych atrakcji.

- BUŁFARSKA FLORYDA - SVETY WLAS - MARINA DINEVI – wyprawa do niezwykle urokliwego kurortu czarnomorskiego - zwiedzanie cerkwi prawosławnej oraz Mariny Dinevi - największego portu jachtowego na wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii, gdzie cumują wspaniałe jachty - można się poczuć jak na amerykańskiej Florydzie.

AKCJA INTEGRACJA - SUMMER CRAZY FUN
- MEGAWYZWANIE – podejmiecie się rywalizacji z kadrą? Zadania mega odjechane i Kto popisze się większą kreatywnością?
- FLUO PARTY – impreza wieczorową porą :) basen, fantastyczny didżej i blask gwiazd (także tych specjalnych ;))
- BALONIADA – zamienimy piłkę do siatki na baloniki z wodą :). Mokry przegrywa :)
- ZABAWY i GRY SPORTOWE i wiele innych :)

NOC DIDŻEJÓW - DYSKOTEKOWY SZAŁ        
- 1 WSTĘP DO SUPER DYSKOTEKI LAZUR W SŁONECZNYM BRZEGU dla osób pow. 16 lat
- BOOMERANG DANCE – Dyskoteki na terenie hotelu
- NOC DIDŻEJÓW - dyskoteki szalone pod Gwiazdami

XXXII IGRZYSKA OLIMPIJSKIE TOKIO 2020 - Wy też możecie zdobyć ZŁOTY MEDAL!!! Sport, zdrowa rywalizacja w duchu fair play i dobra zabawa - to motto igrzysk olimpijskich SUNNY BEACH 2020.
Konkurencje sportowe: bieg sztafetowy 4 x 60 m ; rzut piłką tenisową; skok w dal z miejsca; rzut lotką do tarczy, piłka siatkowa, badminton, tenis stołowy; przeciąganie liny 

SUMMER AQUASCHOOL
-
WATER POLO (piłka wodna) - w gorące dni dla wszystkich spragnionych ochłody: piłka wodna
- AQUAGLIDE - dla miłośników mokrego :) szalone skoki indywidualne lub w parach, półobroty jak w klasie mistrzowskiej i oczywiście szansa na zabłyśnięcie podwójnym saltem :)
- AQUA FIT – nie trzeba się zmęczyć, aby być fit :)
- JAK RYBA W WODZIE - zajęcia na basenie z ratownikiem
- AQUA SHOW - tworzenie układu choreograficznego w wodzie
- AQUA GYM - gimnastyka w wodzie, skoki, skłony, biegi i marsze...
- AQUA MISS - Wybory MISS pięknej sylwetki
- AQUAOLIMPIADA - zawody pływackie o tytuł mistrza

MISSION IN POSIBLE  - ESCAPE ROOM ZE SŁODKĄ BOMBĄ :)
Z tego pokoju nie ma wyjścia teoretycznie… jesteś agentem wyruszasz w misję do Azji. Główny Przywódca Mafii zamontował w budynku bombę, którą chce użyć do swoich celów. Wybuch nastąpi za 90 minut chyba, że Ty i twoja drużyna powstrzymacie eksplozję… Unikaj pułapek zastawionych przez Mafię. Liczmy na Ciebie!!!

ROZTAŃCZONA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA
Kreatywna zabawa z tańcem i muzyką w tle. Dużo śmiechu i ruchu z dozą aktorstwa. Kolorowy korowód JEDZIE POCIĄG Z DALEKA do tanecznych stacji w różnych krajach:
- ROSYJSKA KALINKA -  ludowy taniec od wschodnich sąsiadów
- CZESKA POLKA – Ta Dorotka ta malusia tańcowała dokolusia
- AUSTRIACKA GRACJA – czyli WALC WIEDEŃSKI, dobieramy się w pary
- FRANCUSKIE KABARETKI – czyli słynny KANKAN, dziewczęta szeleszczą spódnicami
- HISZPAŃSKI KLASYK – czyli MAKARENA - połączenie flamenco z popem
- BRAZYLIJSKIE KRĘCENIE BIODRAMI – czyli SAMBA
- SZALEŃSTWO Z USA - czyli street dance HIP-HOP
- TANIEC OD SAMEGO GREKA- czyli ZOORBA, kto wytrzyma szybkie tempo…
- POWRÓT DO POLSKI – POLONEZA czas zacząć !!!
Na koniec NAGRODA DLA NAJBARDZIEJ ROZTAŃCZONEGO CHŁOPAKA I DZIEWCZYNY. POWTÓRNA PREZENTACJA ZWYCIĘZCÓW.

FITNESSKA - FIT TO HIT
Zajęcia z fitnessu dla lubiących aktywny wypoczynek. Spalamy tłuszcz, kształtujemy sylwetkę i dobrze się bawimy. Dobra muzyka, szybka i pobudzająca, relaksująca w zależności od rodzaju ćwiczeń. Z profesjonalnym instruktorem kształtujemy sylwetkę.
- AKTYWNY PORANEK – zajęcia pobudzające organizm na cały dzień
- BPU – rzeźbimy poszczególne partie ciała brzuch, uda i pośladki
- STRETCHING - spokojne i relaksujące zajęcia mające na celu stopniowe rozciąganie mięśni i ścięgien
- ZAJECIA ABS – zajęcia pozwalające spalić tłuszcz i rozwinąć mięśnie brzucha
- ZUMBA – znana i lubiana forma ćwiczeń połączonych z tańcem polecana dla tych co nie przepadają za wysiłkiem fizycznym
- TABATA - trening o wysokiej intensywności, angażujący jak najwięcej grup mięśniowych przeplatany krótkimi przerwami. Poprawia wydolność oraz rzeźbi całą sylwetkę
- RELAX - ćwiczenia relaksujące – usuwamy napięcie i stresy z organizmu
- MINI WYKŁADY PROMUJĄCE ZDROWY STYL ŻYCIA – 10 zasad zdrowego odżywiania,  unikanie błędów żywieniowych, utrzymywanie dobrej kondycji, aktywność fizyczna na co dzień – czyli ABC jak być fit

PROPOZYCJE PROGRAMU FAKULTATYWNEGO (dla chętnych - realizowane przy grupie minimum 25 osób)
- WARNA + DELFINARIUM - ok. 35 EUR
- REJS STATKIEM PIRACKIM Z PIKNIC FISH - ok. 20 EUR

- JEEP Safari - ok. 25 EUR
- AQUAPARK - ok. 20 EUR
- DYSKOTEKI – wstęp – ok. 4 EUR

11 dzień
Po śniadaniu odbiór suchego prowiantu na drogę, wyjazd ze Słonecznego Brzegu w kierunku granicy  bułgarsko – rumuńskiej. W trakcie przejazdu ciepły posiłek w Rumunii (płatny dodatkowo 8 EUR)

12 dzień
Przejazd przez Słowację, Czechy. Powrót do miejsc wyjazdu w godz. popołudniowych.

ZAKWATEROWANIE

APARTHOTEL BOOMERANG RESIDENCE *** - nowoczesny kompleks  apartamentowy o bardzo ciekawej architekturze w kształcie bumerangu, położony w pobliżu centrum Słonecznego Brzegu oraz ok. 350m od pięknej, piaszczystej plaży. Kompleks oddany do użytkowania w 2015 r. Składa się z 2 części apartamentowych ze sobą połączonych oraz budynku hotelowego VENICE. Obiekt usytuowany na bardzo rozległym, zielonym terenie, ogrodzony oraz całodobowo strzeżony. Nieopodal kompleksu znajdują się liczne kawiarnie, bary, supermarkety oraz kluby nocne i dyskoteki.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI: restauracja, kawiarnia - pizzeria, słoneczny taras wypoczynkowy, bar na świeżym powietrzu, przestronna sala recepcyjna, windy, 2 odkryte BASENY z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Dodatkowo: wielofunkcyjne boisko sportowe do piłki siatkowej i nożnej, oświetlona scena do przeprowadzanie animacji ze sprzętem dyskotekowym, bezpłatne WiFi przy recepcji, tenis stołowy, duży zielony ogród, plac zabaw dla dzieci z trampoliną, altanki letnie do spotkań. PROFESJONALNA ANIMACJA 3 RAZY DZIENNIE.

ZAKWATEROWANIE : nowoczesne pokoje typu apartamentowego
APARTAMENTY (2+3)
- składające się z 2 pokoi z łazienką (umywalka, WC, prysznic). Wyposażenie: TV SAT, lodówka, klimatyzacja oraz balkon z plastikowym stołem i krzesełkami.

APARTAMENTY (2+2+3) składające się z 3 pokoi i 2 łazienek (umywalka, WC, prysznic). Wyposażenie: TV SAT, lodówka, klimatyzacja oraz taras z plastikowym stołem i krzesełkami.
Wszystkie pokoje wygodne, funkcjonalnie i nowocześnie wyposażone.

WYŻYWIENIE

w restauracji hotelowej ALL INCULSIVE LIGHT - 4 x dziennie w formie bardzo urozmaiconego bufetu: śniadanie (8.00-10.00), obiad (12.00-14.00), popołudniowa przekąska (15.30-16.00), kolacja (18.00-20.00). Napoje do posiłków: soki, woda, kawa, herbata, gorąca czekolada oraz w ciągu całego dnia między posiłkami woda mineralna.

Posiłki tranzytowe według programu: w trakcie przejazdu obiadokolacja na Węgrzech oraz w drodze powrotnej obiadokolacja w Rumunii (płatne dodatkowo - ok. 16 EUR)

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
JTB01 2020-06-30 - 2020-07-11 1809.00 PLN stop -
JTB02 2020-07-03 - 2020-07-14 1809.00 PLN sprzedana -
JTB03 2020-07-09 - 2020-07-20 1809.00 PLN sprzedana -
JTB04 2020-07-12 - 2020-07-23 1809.00 PLN sprzedana -
JTB05 2020-07-18 - 2020-07-29 1809.00 PLN stop -
JTB06 2020-07-21 - 2020-08-01 1809.00 PLN stop -
JTB07 2020-07-27 - 2020-08-07 1809.00 PLN sprzedana -
JTB08 2020-07-30 - 2020-08-10 1809.00 PLN są miejsca zakończona
JTB09 2020-08-05 - 2020-08-16 1809.00 PLN stop -
JTB10 2020-08-08 - 2020-08-19 1809.00 PLN stop -
JTB11* 2020-08-14 - 2020-08-23 1709.00 PLN stop -
* 7 noclegów

CENA ZAWIERA

9 x nocleg i wyżywienie All inclusive w Bułgarii, opiekę kadry pedagogicznej, opiekę medyczną bułgarską i ratowniczą polską, koszt programu, transport autokarem LUX , ubezpieczenie NW, KL, bagaż oraz Choroby Przewlekłe, usługi pilota-przewodnika, opieka rezydenta i pilota przejazdowego, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł

CENA NIE ZAWIERA

- dopłaty dla osób pow. 18 lat – 150 zł
- obowiązkowej opłaty za posiłki tranzytowe - 16 EUR
- obowiązkowej kaucji zwrotnej 15 EUR

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji KR (dla chętnych) 60.00 PLN
2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji również od chorób przewlekłych (dla chętnych) 120.00 PLN
3. Dopłata dla osób powyżej 18 lat 150.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

Prosimy o zabranie WAŻNEGO paszportu lub dowodu osobistego. Warunek wyjazdu.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
02:00 LUBLIN Hala MOSiR Al. Zygmuntowskie potw. 120.00 PLN
03:00 WARSZAWA ul. Batorego 10 Klub Stodoła potw. 150.00 PLN
04:30 RADOM ul. Czarneckiego stacja STATOIL potw. 100.00 PLN
02:30 RZESZÓW parking przed Urzędem Wojewódzkim potw. 80.00 PLN
05:30 ŁÓDŹ Dw PKP Łódź Kaliska parking od al. Włókniarzy potw. 120.00 PLN
09:30 KATOWICE Dw PKS ul. Piotra Skargi potw. bez dopłat
06:00 KIELCE Dworzec PKP potw. 80.00 PLN
04:00 TARNOBRZEG Dworzec PKS, Zatoczka obok cmentarza potw. bez dopłat
06:30 TARNÓW potw. 100.00 PLN

UWAGI

TRANSPORT
Autokary klasy LUX (klimatyzacja, DVD, barek, WC). Trasa przejazdu: Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria.

Trasy dojazdowe realizowane będą różnymi środkami transportu (mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, pociągiem, samochodem osobowym, transportem publicznym) pod opieką osoby dorosłej, a także z możliwością przesiadek i realizowane będą przy min. 7 uczestnikach.

Wyjazdy antenowe z poszczególnych miast mogą być anulowane do 48h przed wyjazdem.

Impreza przygotowana we współpracy z Biurem Turystyki Młodzieżowej JUVENTUR w Tarnobrzegu


.
Animacje i zabawy.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym