/

BUŁGARIA-Hotel Boomerang-samolot

SŁONECZNA PRZYGODA
w
BUŁGARSKIM LAS VEGAS

Neseber, Słoneczny Brzeg, Burgas, Sv. Wlas

wakacje all inclusive

  WIEK UCZESTNIKÓW: 13-18 lat
11 / 12  dni

SŁONECZNY BRZEG – najpiękniejsze i największe  kąpielisko na bułgarskim wybrzeżu, perła Bułgarskiej Riwiery nazywane LAS VEGAS Europy Wschodniej. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże To region Bułgarii najlepiej rozwinięty pod względem zaplecza turystycznego i poziomu świadczonych usług. Fantastyczna piaszczysta plaża osłonięta wydmami, łagodne zejście do morza, którego średnia temperatura wynosi 24°C, hotele oferujące wiele udogodnień dla dzieci, 2 duże parki wodne oraz ograniczony ruch samochodowy w mieście sprawiają, że jest to okolica idealna na wypoczynek dla wszystkich. Dużo atrakcji dla młodych ludzi, aquaparki, liczne kluby, restauracje, miejsce tętniące życiem. Plaża rozciąga się na 8km i jest szeroka od 30 do 60m, a piasek ma tu drobną strukturę i złocisty kolor.

PROGRAM

Dzień 1
Zbiórka uczestników w Porcie Lotniczym  w Katowicach-Pyrzowicach. Przelot do VARNY, transfer autokarem do hotelu, zakwaterowanie obiad lub obiadokolacja  w zależności od  rozkładu lotów, spotkanie organizacyjne – nocleg.

Dzień 2 -10/11
Pobyt  w  Słonecznym Brzegu w Aparthotelu BOOMERANG
BAŁKAŃSKA PRZYGODA:
- BUŁGARSKI DUBROVNIK W ŚWIETLE GWIAZD - NESSEBER BY NIGHT - wieczorna wycieczka autokarowa - zwiedzanie urokliwego miasta zaliczanego do pomników kultury, wpisanego na listę UNESCO. Nesseber słynie z przepięknej architektury, krętych uliczek, domów wykonanych z drewna i kamienia. W programie zwiedzanie Starego Miasta, bizantyjskich kościołów średniowiecznych fortec, cerkwi Św. Stefana. Szczególnie nastrojowo Nesseber wygląda nocą.
- W CIENIU ORIENTU – POMORIE i SPA POD CHMURKĄ NAD JEZIOREM ATANASOWSKIM - wycieczka autokarowa w trakcie której, zwiedzimy POMORIE - popularną miejscowość wypoczynkową położoną u wybrzeży Morza Czarnego, na wąskim skalistym półwyspie, wychodzącym 3,5 km w morze. Z jednej strony otoczona jest morzem, z drugiej strony przez tutejsze jezioro Pomorie. Zobaczymy najsłynniejsze zabytki: Cerkiew Św. Bogurodzicy, średniowieczny Monastyr Św. Georgi z bogatą kolekcją ikon, islamskie meczety i prawosławne cerkwie oraz słynny tracki Kurhan. Następnie udamy się nad Jezioro Atanasowskie - malownicze lagunowe jezioro (jedno z trzech w okolicy Burgas) ze słoną wodą, które jest ciekawostką regionu. Część jeziora wykorzystana jest do bezpłatnych zabiegów leczniczych i kosmetycznych, bardzo popularnych wśród zagranicznych turystów. Tutaj czeka na nas: PRZYJEMNOŚĆ DLA CIAŁA - SPA NA ŚWIEŻYM POWIETRZU - zamiast tradycyjnego spa, białych kafelków i sterylnych pomieszczeń proponujemy plener, błękit nieba, nieograniczoną przestrzeń, szum wiatru, zapach trawy - pełen relaks w osobliwych wannach z naturalną solanką świetnie działającą na ciało i zmysły.
- NASZA MIEJSCÓWKA - SŁONECZNY BRZEG TOUR - zwiedzanie urokliwej miejscowości nadmorskiej cieszącej się wielką popularnością wśród turystów. Wyprawa na promenadę i molo gdzie przywita nas tam prawdziwy młodzieżowy klimat i zachwyci ilość różnorodnych atrakcji.
- BUŁFARSKA FLORYDA - SVETY WLAS - MARINA DINEVI – wyprawa do niezwykle urokliwego kurortu czarnomorskiego - zwiedzanie cerkwi prawosławnej oraz Mariny Dinevi - największego portu jachtowego na wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii, gdzie cumują wspaniałe jachty - można się poczuć jak na amerykańskiej Florydzie.

AKCJA INTEGRACJA - SUMMER CRAZY FUN
- MEGAWYZWANIE – podejmiecie się rywalizacji z kadrą? Zadania mega odjechane i Kto popisze się większą kreatywnością?
- FLUO PARTY – impreza wieczorową porą :) basen, fantastyczny didżej i blask gwiazd (także tych specjalnych ;))
- BALONIADA – zamienimy piłkę do siatki na baloniki z wodą :). Mokry przegrywa :)
- ZABAWY i GRY SPORTOWE i wiele innych :)

NOC DIDŻEJÓW - DYSKOTEKOWY SZAŁ        
- 1 WSTĘP DO SUPER DYSKOTEKI LAZUR W SŁONECZNYM BRZEGU dla osób pow. 16 lat
- BOOMERANG DANCE – Dyskoteki na terenie hotelu
- NOC DIDŻEJÓW - dyskoteki szalone pod Gwiazdami

XXXII IGRZYSKA OLIMPIJSKIE TOKIO 2020 - Wy też możecie zdobyć ZŁOTY MEDAL!!! Sport, zdrowa rywalizacja w duchu fair play i dobra zabawa - to motto igrzysk olimpijskich SUNNY BEACH 2020.
Konkurencje sportowe: bieg sztafetowy 4 x 60 m ; rzut piłką tenisową; skok w dal z miejsca; rzut lotką do tarczy, piłka siatkowa, badminton, tenis stołowy; przeciąganie liny.

SUMMER AQUASCHOOL
- WATER POLO (piłka wodna) - w gorące dni dla wszystkich spragnionych ochłody: piłka wodna
- AQUAGLIDE - dla miłośników mokrego :) szalone skoki indywidualne lub w parach, półobroty jak w klasie mistrzowskiej i oczywiście szansa na zabłyśnięcie podwójnym saltem :)
- AQUA FIT – nie trzeba się zmęczyć, aby być fit :)
- JAK RYBA W WODZIE - zajęcia na basenie z ratownikiem
- AQUA SHOW - tworzenie układu choreograficznego w wodzie
- AQUA GYM - gimnastyka w wodzie, skoki, skłony, biegi i marsze...
- AQUA MISS - Wybory MISS pięknej sylwetki
- AQUAOLIMPIADA - zawody pływackie o tytuł mistrza

MISSION IN POSIBLE  - ESCAPE ROOM ZE SŁODKĄ BOMBĄ :)
Z tego pokoju nie ma wyjścia teoretycznie… jesteś agentem wyruszasz w misję do Azji. Główny Przywódca Mafii zamontował w budynku bombę, którą chce użyć do swoich celów. Wybuch nastąpi za 90 minut chyba, że Ty i twoja drużyna powstrzymacie eksplozję… Unikaj pułapek zastawionych przez Mafię. Liczmy na Ciebie!!!

ROZTAŃCZONA PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA
Kreatywna zabawa z tańcem i muzyką w tle. Dużo śmiechu i ruchu z dozą aktorstwa. Kolorowy korowód JEDZIE POCIĄG Z DALEKA do tanecznych stacji w różnych krajach:
- ROSYJSKA KALINKA -  ludowy taniec od wschodnich sąsiadów
- CZESKA POLKA – Ta Dorotka ta malusia tańcowała dokolusia
- AUSTRIACKA GRACJA – czyli WALC WIEDEŃSKI, dobieramy się w pary
- FRANCUSKIE KABARETKI – czyli słynny KANKAN, dziewczęta szeleszczą spódnicami
- HISZPAŃSKI KLASYK – czyli MAKARENA - połączenie flamenco z popem
- BRAZYLIJSKIE KRĘCENIE BIODRAMI – czyli SAMBA
- SZALEŃSTWO Z USA - czyli street dance HIP-HOP
- TANIEC OD SAMEGO GREKA- czyli ZOORBA, kto wytrzyma szybkie tempo…
- POWRÓT DO POLSKI – POLONEZA czas zacząć !!!
Na koniec NAGRODA DLA NAJBARDZIEJ ROZTAŃCZONEGO CHŁOPAKA I DZIEWCZYNY. POWTÓRNA PREZENTACJA ZWYCIĘZCÓW.

FITNESSKA - FIT TO HIT
Zajęcia z fitnessu dla lubiących aktywny wypoczynek. Spalamy tłuszcz, kształtujemy sylwetkę i dobrze się bawimy. Dobra muzyka, szybka i pobudzająca, relaksująca w zależności od rodzaju ćwiczeń. Z profesjonalnym instruktorem kształtujemy sylwetkę.
- AKTYWNY PORANEK – zajęcia pobudzające organizm na cały dzień
- BPU – rzeźbimy poszczególne partie ciała brzuch, uda i pośladki
- STRETCHING - spokojne i relaksujące zajęcia mające na celu stopniowe rozciąganie mięśni i ścięgien
- ZAJECIA ABS – zajęcia pozwalające spalić tłuszcz i rozwinąć mięśnie brzucha
- ZUMBA – znana i lubiana forma ćwiczeń połączonych z tańcem polecana dla tych co nie przepadają za wysiłkiem fizycznym
- TABATA - trening o wysokiej intensywności, angażujący jak najwięcej grup mięśniowych przeplatany krótkimi przerwami. Poprawia wydolność oraz rzeźbi całą sylwetkę
- RELAX - ćwiczenia relaksujące – usuwamy napięcie i stresy z organizmu
- MINI WYKŁADY PROMUJĄCE ZDROWY STYL ŻYCIA – 10 zasad zdrowego odżywiania,  unikanie błędów żywieniowych, utrzymywanie dobrej kondycji, aktywność fizyczna na co dzień – czyli ABC jak być fit

DZIEŃ 11/12
Śniadanie, odbiór suchego prowiantu na drogę powrotną. Ostatni posiłek uzalezniony od rozkładu lotów. Transfer autokarem do Varny (Port Lotniczy) - przelot do Katowic. Zakończenie obozu.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (dla chętnych - realizowane przy grupie minimum 25 osób)

- WARNA  + DELFINARIUM - cena ok. 35 EUR
- JEEP Safari - cena ok. 25 EUR
- AQUAPARK - cena ok. 20 EUR
- DYSKOTEKI - cena za 1 wstęp ok. 4 EUR
- REJS STATKIEM PIRACKIM Z PIKNIC FISH - cena ok. 20 EUR

ZAKWATEROWANIE

APARTHOTEL BOOMERANG RESIDENCE *** - nowoczesny kompleks  apartamentowy o bardzo ciekawej architekturze w kształcie bumerangu, położony w pobliżu centrum Słonecznego Brzegu oraz ok. 350m od pięknej, piaszczystej plaży. Kompleks oddany do użytkowania w 2015 r. Składa się z 2 części apartamentowych ze sobą połączonych oraz budynku hotelowego VENICE. Obiekt usytuowany na bardzo rozległym, zielonym terenie, ogrodzony oraz całodobowo strzeżony. Nieopodal kompleksu znajdują się liczne kawiarnie, bary, supermarkety oraz kluby nocne i dyskoteki.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI: restauracja, kawiarnia - pizzeria, słoneczny taras wypoczynkowy, bar na świeżym powietrzu, przestronna sala recepcyjna, windy, 2 odkryte BASENY z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Dodatkowo: wielofunkcyjne boisko sportowe do piłki siatkowej i nożnej, oświetlona scena do przeprowadzanie animacji ze sprzętem dyskotekowym, bezpłatne WiFi przy recepcji, tenis stołowy, duży zielony ogród, plac zabaw dla dzieci z trampoliną, altanki letnie do spotkań. PROFESJONALNA ANIMACJA 3 RAZY DZIENNIE.

ZAKWATEROWANIE: nowoczesne pokoje typu apartamentowego
APARTAMENTY (2+3) - składające się z 2 pokoi z łazienką (umywalka, WC, prysznic). Wyposażenie: TV SAT, lodówka, klimatyzacja oraz balkon z plastikowym stołem i krzesełkami.
APARTAMENTY (2+2+3) składające się z 3 pokoi i 2 łazienek (umywalka, WC, prysznic). Wyposażenie: TV SAT, lodówka, klimatyzacja oraz taras z plastikowym stołem i krzesełkami.

WYŻYWIENIE

W restauracji hotelowej ALL INCULSIVE LIGHT  4 x dziennie w formie bardzo urozmaiconego bufetu . śniadanie (8.00-10.00), obiad (12.00-14.00), popołudniowa przekąska  (15.30-16.00) kolacja (18.00-20.00) Napoje do posiłków : soki, woda, kawa, herbata, gorąca czekolada oraz  w przeciągu  całego dnia między posiłkami woda mineralna.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
BJTS1 2020-06-29 - 2020-07-09 2505.00 PLN stop -
Turnus 11 dni
BJTS2 2020-07-09 - 2020-07-20 2605.00 PLN stop -
Turnus 12 dni
BJTS3 2020-07-20 - 2020-07-30 2505.00 PLN sprzedana -
Turnus 11 dni
BJTS4 2020-07-30 - 2020-08-10 2605.00 PLN sprzedana -
Turnus 12 dni
BJTS5 2020-08-10 - 2020-08-20 2505.00 PLN stop -
Turnus 11 dni

CENA ZAWIERA

10 lub 11 noclegów, wyżywienie ALL INCLUSIVE LIGHT, opiekę kadry pedagogicznej, opiekę medyczną bułgarską i ratowniczą polską, koszt programu, transport samolotem, transfer autokarem Varna-hotel-Varna, ubezpieczenie KL + choroby przewlekłe, NNW i bagaż, usługi pilota-przewodnika, opiekę rezydenta, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w kwocie 15 zł/os., podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

- dopłaty dla osób pow. 18 lat – 150 zł
- opłaty za wycieczki fakultatywne (dla chętnych)
- obowiązkowej kaucji zwrotnej - 15 EUR
- dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (dla chętnych)

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Dopłata dla uczestników powyżej 18 lat - 150.00 PLN
2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu KR (dla chętnych) - 85.00 PLN
3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji również od chorób przewlekłych (dla chętnych) - 170.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

Prosimy o zabranie WAŻNEGO paszportu lub dowodu osobistego. Warunek wyjazdu.

Ostateczne potwierdzenie godzin przelotów nastąpi najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem imprezy.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
potw. Katowice-Pyrzowice lotnisko potw. bez dopłat

UWAGI

TRANSPORT:

SAMOLOT na trasie: KATOWICE - VARNA - KATOWICE  + AUTOKAR na trasie : VARNA - HOTEL - VARNA

 

WYJAZD ORGANIZOWANY WE WSPÓŁPRACY Z BIUREM TURYSTYKI MŁODZIEŻOWEJ JUVENTUR w Tarnobrzegu


.
.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym