O nas

Szanowni Państwo!

Centrum Podróży Koliber  to organizator turystyki działający na polskim rynku od ponad 11 lat.
Głównym przedmiotem działalności jest organizacja wyjazdów zorganizowanych na terenie Polski, Europy oraz krajów basenu Morza Śródziemnego.
Organizujemy wycieczki, wczasy,imprezy integracyjne oraz szkolenia dla klientów instytucjonalnych i grup zorganizowanych.
Dla dzieci i młodzieży przygotowujemy wycieczki śródroczne jak również letnie i zimowe kolonie oraz obozy. Szczególnie polecamy nasze obozy: Hiszpania – Samolotem, Hiszpania – Francja, Bawaria – San Remo oraz Włochy – Grecja, które od lat są naszym „oczkiem w głowie”. Przy ich organizacji, oprócz zadowolenia młodzieży, kładziemy również nacisk na bezpieczeństwo, dobra bazę noclegową i wykwalifikowaną, kreatywną kadrę pedagogiczną.

Prowadzimy również sprzedaż agencyjną wyjazdów dla klientów indywidualnych do każdego zakątka na świecie. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największych biur podróży w Polsce m.in Rainbow Tours, Exim Tours, Wezyr Holidays, Sun Fun i wielu innych.

Jesteśmy z Wami już ponad dziewięć lat. W tym czasie ponad 30000 osób pojechało z nami na wymarzone wakacje. Ich zadowolenie motywuje nas do działania i podnoszenia jakości usług. Najlepszym tego dowodem jest coraz większe grono zadowolonych klientów oraz pozycja biura na rynku lubelskim i ogólnopolskim.

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego nr 101.
Nasze bezpieczeństwo gwarantuje Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji  AXA S.A. w którym posiadamy gwarancję ubezpieczeniową. Kwota gwarancji na rok 2018 wynosi 420 000 zł.

11 LAT RAZEM

Z NAMI KAŻDY KLIENT WRACA ZADOWOLONY.
Zapraszamy do wyjazdów z naszym biurem.

Zespół Centrum Podróży KOLIBER

okladki_zebrane

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress