/

ZAKOPANE-AKADEMIA PRZYGODY


 OFF-ROAD, PAINTBALL, ŁUCZNICTWO, TATRALANDIA

WIEK UCZESTNIKÓW: 7 - 13 lat

Zakopanego reklamować nie trzeba – stolica Tatr co roku odwiedzana jest prze tysiące turystów. Zakopane zaprasza nie tylko na górskie wędrówki, ale również na kąpiele w ciepłych źródłach (kąpielisko "Szymoszkowa"), do Aquaparku, na wiele otwartych imprez muzycznych i filmowych, do bazarków i sklepików z produktami regionalnymi oraz licznych kawiarenek i knajpek o niepowtarzalnym klimacie.

Akademia przygody i mocnych wrażeń w Zakopanem jest fantastycznym wyjazdem dla wszystkich miłośników niezapomnianych przygód! Z nami pokonasz niejedną przeszkodę, udasz się w galaktyczny pościg, sprawdzisz jak to jest zjechać samochodem terenowym po zboczu...! Weźmiesz udział w rywalizacji paintballowej i poznasz tajemnicze plany.

PROGRAM

OFF-ROAD – to pełen wrażeń rajd pięknymi widokowo trasami wyznaczonymi w okolicach Zakopanego. Malownicze krajobrazy Podhala uzupełniają rajd o dodatkowe pozytywne wrażenia. Uczestnicy mają do wyboru łagodne trasy off-road oraz trasy przeprawowe, podczas których gwarantujemy skok adrenaliny do maksimum!
PAINTBALL – prawdziwa bitwa drużyn strzelających do siebie kolorowymi kulkami z farby spożywczej. Zupełnie bezpieczna zabawa, podczas której każdy uczestnik zostanie zaopatrzony w mundur oraz maskę ochronną, marker do strzelania oraz pakiet 100 kulek.
AQUAZORBING – zabawa polega na „chodzeniu” po wodzie w przezroczystej, napompowanej powietrzem kuli o średnicy 2 m.  Trudno się nie uśmiechnąć, biegając po wodzie, szalejąc i robiąc fikołki :-)
ŁUCZNICTWO – zajęcia na łucznicy w formie kursu. Nauka prawidłowej pozycji, zakładania strzał, naciągania cięciwy, celowania, puszczania cięciwy, zakończone punktowanym turniejem łuczniczym. Czy jak Robin Hood, wykażesz się celnym okiem i silną ręką...?
POWRÓT NA CYBERTRON – dołącz do drużyny BumbleBee i ocal Ziemię przed Deceptikonami, które zaczynają plądrować jej źródła energii. Weź udział w niezwykłej walce między Autobotami, stojącymi w obronie mieszkańców Ziemi a Deceptikonami, które chcą odzyskać władzę nad Cybertronem. Na zakończenie bitwy przygotowaliśmy dla Was zestawy, dzięki którym wszyscy konstruktorzy mędą mieli okazję na kreatywną zabawę. Każdy uczestnik otrzyma zestaw Transformers. 
GALAKTYCZNY POŚCIG – wyślemy w przestworza rakietę i zobaczymy, kiedy wróci...
BALONOWE BOMBARDOWANIE, czyli nie ma nudy! Drużyny kilkuosobowe, balony z wodą, siatka oraz ręczniki. Tyle jest potrzebne do odjechanej gry, w którą bawi się cały świat! Będziecie pękać, jak balony, tyle że ze śmiechu!
AKCJA OBSERWACJA – każdy kosmiczny bohater musi wiedzieć gdzie jest Duży Wóz, Mały Wóz i Gwiazda Polarna. Być może uda Ci się zlokalizować na niebie swój znak Zodiaku.
•  WIELKIE WYKOPALISKA – wykopujemy skamieliny...
TAJEMNICZE PLANY – czytanie mapy i posługiwanie się kompasem. Stworzymy własne mapy, zapoznamy się z oznaczeniami górskich szlaków.
• Odwiedzimy też bazę TOPR.

WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ – TATRALANDIA
Jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Na miejscu zobaczycie również egzotyczne palmy oraz niesamowity piracki żaglowiec, który przeniesie Was w zupełnie inny świat! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Jednym słowem – na miejscu czeka Was dużo miłych niespodzianek! Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem – sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy. Przyjemne z pożytecznym, nieprawdaż?

PROGRAM DODATKOWY (dla chętnych):

• PAKIET ZAKOPIAŃSKIE BASENY
Odwiedzimy najciekawsze kąpieliska termalne  Zakopanego: Aquapark na Antałówce i kąpielisko Szymoszkowa.
ZAKOPIAŃSKI AQUAPARK
Największy w Polsce, termalny Aquapark bije na głowę nawet słowackie ośrodki. Ogromna hala główna jest cała przeszklona – podziwiać stąd można Zakopane i w całej okazałości pasmo Giewontu. W hali znalazły się 3 baseny, rwąca rzeka i brodziki dla dzieci. Do basenów spłynąć będzie można pięcioma zjeżdżalniami, tak docieramy do basenu zewnętrznego na ogromnym tarasie – idealnym do opalania. Można w nim pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, kontemplując pejzaż górski. Albo rzucimy się w wir dzikiej rzeki, albo po prostu popływamy w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone są wanny z masażami wodnymi.

KĄPIELISKO "SZYMOSZKOWA" (zależne od pogody)

Niedawno otwarty, największy w Polsce zbiornik z wodą geotermalnie podgrzewaną, o powierzchni 5 tys m2, z atrakcjami typu grzybek wodny, kaskada. Tu się można poczuć jak nad egzotyczną laguną – tylko widok jakiś taki znajomy...  
Gdyby pogoda nie dopisala zamiennie skorystamy z Term Chochołowskich.

ZAKWATEROWANIE

Olczański Dworek to nowo powstały obiekt położony na obrzeżach Zakopanego, na tzw. Olczy. Usytuowanie obiektu pozwala na spokojny wypoczynek, ale jednocześnie zapewnia łatwy dojazd do centrum i szlaków turystycznych. Oferuje przestronne pokoje 2-3-4-5-osobowe z łazienkami i TV oraz balkonami.

Na miejscu serwowana jest pyszna kuchnia domowa i regionalna. Do dyspozycji uczestników jest jadalnia urządzona w góralskim klimacie, bezpłatny internet Wi-Fi, stół ping-pongowy, grill. W pobliżu ośrodka znajduje się sklep spożywczy.

W ośrodku możliwa jest dieta bezglutenowa.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
02ZACZ/20 2020-07-10 - 2020-07-20 1749.00 PLN są miejsca rezerwuję
03ZACZ/20 2020-07-21 - 2020-07-31 1749.00 PLN są miejsca rezerwuję
04ZACZ/20 2020-08-01 - 2020-08-11 1749.00 PLN są miejsca rezerwuję
05ZACZ/20 2020-08-12 - 2020-08-22 1949.00 PLN są miejsca rezerwuję

CENA ZAWIERA

• Zakwaterowanie (10 noclegów) i wyżywienie (3 posiłki dziennie),
• Opiekę wychowawców, przewodnika.
• Wycieczkę autokarową na Słowację i bilety wstępu do TATRALANDII (wymagany paszport lub dowód osobisty).
• Wstępy do Tatrzańskiego Parku Narodowego.
• Zestaw transformers.
• Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł).
• Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.
• Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.

CENA NIE ZAWIERA

• Ubezpieczenia TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie). Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
• Dojazdu na miejsce autokarem
• Pakietu Zakopiańskie Baseny – 70 zł.
• Dom „do góry nogami” – ok. 8 zł (płatne na miejscu).

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) 80.00 PLN
2. Pakiet Zakopiańskie Baseny 70.00 PLN

ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
07.00 Lublin Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR 18.30 160.00 PLN
07.30 Warszawa. WYJAZD: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. POWRÓT: Pl. Bankow 17.30 160.00 PLN
09.30 Łódź. Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36 16.00 160.00 PLN
09.30 Radom. Wyjazd: McDonald przy STATOIL ul. Czarnieckiego, powrót: LUKOIL ul. Wernera 16.00 160.00 PLN
11.00 Kielce. Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan 14.30 140.00 PLN
08.00 Puławy. Parking przed Carrefour, ul. Gościńczyk 2. 17.30 160.00 PLN
14.00 Kraków. Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62 11.30 100.00 PLN
12.30 Katowice. Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (na Kraków), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska Nr 55 róg ul. Ofiar Katynia (na Wrocław) 13.00 100.00 PLN
Dojazd własny bez dopłat
Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:30. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.

UWAGI

TRANSPORT:
• Szczegóły wyjazdów zgodnie z rozkładem jazdy przypisanym do turnusu podane są w każdej zawartej umowie.
• Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. W wypadku zmian Organizator powiadamia klientów osobnym komunikatem mailowym za potwierdzeniem otrzymania; brak takiego komunikatu oznacza brak zmian.
• Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki.
• Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora.
• Przyjazd do ośrodka planowany jest ok godz. 18.00-19.00, niemniej realny czas przejazdu jest uzależniony od warunków drogowych, potrzeb dzieci podczas podróży oraz przepisów regulujących czas pracy i przerw kierowców.
• Informujemy, że nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”.
• Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
• Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

Oferta przygotowana we współpracy z Centrum kolonii i obozów "COGITO"


.
.
.
.
.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym