/

WŁOCHY-Północ+Południe

 WENECJA - FLORENCJA - RZYM - MONTE CASSINO - POMPEJE - CAPRI -  PÓŁWYSEP SORRENTO - VERONA

obóz turystyczno - wypoczynkowy 12 - 18 lat

Nasza propozycja to niezapomniana podróż do najciekawszych włoskich miast. Oprócz wizualnych doznań proponujemy relaks u stóp Wezuwiusza i niezapomniane chwile szaleństwa w legendarnym Parku Rozrywki Gardaland. Dużą atrakcją jest rejs i pobyt na wyspie Caprii na którą przypływają najsłynniejsi celebryci z Europy.

PROGRAM

1 DZIEŃ
Wyjazd z Polski zgodnie, przejazd przez Czechy i Austrię w kierunku Włoch zgodnie z rozkładem jazdy. Postój na kolację przed granicą.
2 DZIEŃ
W godzinach porannych przyjazd do Wenecji. Rejs na plac św. Marka. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem w języku polskim. W programie: zwiedzanie Bazyliki św. Marka, spacer od Pałacu Dożów, obok Dzwonnicy św. Marka, Loggetty, obok Wieży Zegarowej. Kontynuacja spaceru obok Siedziby Prokuratorów: Starej i Nowej, Skrzydła Napoleona, Biblioteki do Ponte Rialto.  Przejazd do hotelu.
3 DZIEŃ
Przejazd do Florencji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem w języku polskim. W programie: zwiedzanie wnętrza kościoła Santa Croce, spacer po Piazza del Duomo obok baptysterium z Drzwiami Raju, wejście do katedry Santa Maria del Fiore. Kontynuacja spaceru obok wieży Giotta, przez Piazza della Signoria przy Palazzo Vecchio, do Ponte Vecchio - Mostu Złotników.  Przejazd do hotelu.
4 DZIEŃ
Przejazd do Rzymu. Zwiedzanie z przewodnikiem w języku polskim. W programie: spacer od Koloseum do Kapitolu: przejście obok Łuku Konstantyna, Forum Romanum, Łuku Septymiusza Severa, Placu Weneckiego z Ołtarzem Ojczyzny, następnie zwiedzanie Panteonu, Plac Navona z fontanną Czterech Rzek, Fontanna di Trevi następnie Schody Hiszpańskie. Przejazd do hotelu.
5 DZIEŃ
Przejazd do Monte Cassino. W programie: zwiedzanie klasztoru św. Benedykta i cmentarza żołnierzy polskich. Przejazd w okolice Neapolu, zakwaterowanie w hotelu.
5-8 DZIEŃ
Pobyt w pobliżu Neapolu. W czasie pobytu program rekreacyjny, gry i zabawy na plaży, kąpiele w morzu pod opieką miejscowego ratownika, a także wycieczki: POMPEJE, Rejs na wyspę CAPRI (wjazd kolejką, spacer po mieście i po ogrodach Augusta).
9 DZIEŃ
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu, przejazd w kierunku Werony. Zakwaterowanie w hotelu. Wieczorne zwiedzanie Werony. W programie: amfiteatr rzymski, z zewnątrz balkon i Dom Julii. Powrót do hotelu, nocleg.
10 DZIEŃ
Przejazd nad jezioro Garda. Całodzienna zabawa w Parku Rozrywki Gardaland. Wyjazd w kierunku Polski. Nocny przejazd przez Austrię i Czechy.
11 DZIEŃ   
Powrót do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

Poszczególne punkty programu mogą ulec przesunięciu lub zmianie.

 

ZAKWATEROWANIE

Hotel La Costiera 4* http://www.lacostierahotel.it/ Hotel położony jest zaledwie 650 metrów od plaży w miejscowości Giugliano in Campania (30 km na zachód od Neapolu). Obiekt oferuje komfortowe pokoje wyposażone w klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej oraz kanałów pay-per-view. WiFi i Klimatyzacja w cenie. Podłogi w pokojach wyłożone są kafelkami. Zakwaterowanie: pokoje 3 i 4-os. oddzielnymi łóżkami, łazienką z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. Hotele tranzytowe – hotele 3*, pokoje 2-4 osobowe z łazienkami.

WYŻYWIENIE

Podczas pobytu: śniadanie w formie bufetu - cornetti, ciastka, sucharki, dżem, nutella, chleb, wędlina, ser, kawa, mleko, soki i woda, obiad 2-daniowy + deser + woda w dzbankach i kolacja 1 daniowa + deser + woda w dzbankach.
Wyżywienie w hotelach tranzytowych: śniadania wzmocnione i obiadokolacje. 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

1. KartaKwalifikacyjna2017
2. UmowaZgłoszenie2016

Kod Termin Cena Status Sprzedaż
OW2-1 2017-07-06 - 2017-07-16 2090.00 PLN sprzedana -
OW2-2 2017-07-13 - 2017-07-23 2090.00 PLN sprzedana -
OW2-3 2017-07-20 - 2017-07-30 2090.00 PLN sprzedana -
OW2-4 2017-07-27 - 2017-08-06 2090.00 PLN sprzedana -

CENA ZAWIERA

przejazd komfortowym autokarem, 4 noclegi w okolicach Neapolu z pełnym wyżywieniem (śniadanie, lunch, kolacja), 4 noclegi tranzytowe we Włoszech z wyżywieniem 2 razy dziennie (obiadokolacja, śniadanie), wyżywienie: pierwszym posiłkiem jest obiadokolacja drugiego dnia imprezy, ostatnim śniadanie dziesiątego dnia imprezy, opieka pedagogiczna kierownika-pilota i wychowawców przez cały okres trwania wyjazdu, ubezpieczenie AXA (NNW, KL, bagaż), bogaty program turystyczny i wypoczynkowy.

CENA NIE ZAWIERA

koszt wstępów, komunikacji miejskiej, wjazdy do miast, usługi przewodnickie, wody do posiłków i realizacja programu: 120 EUR (płatne w autokarze), kaucja zwrotna w wysokości 10 EUR w hotelu we Włoszech, dopłata za wyjazd z poszczególnych miast Polski.

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Gwarancja niezmiennej ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut-deklarowane w dniu zawarcia umowy (dla chętnych) 80.00 PLN
2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji-deklarowane w dniu zawarcia umowy (dla chętnych) 65.00 PLN
3. Ubezpieczenie od chorób przewlekłych (dla zainteresowanych i chorujących wcześniej) 135.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

PAMIĘTAJ ABY ZABRAĆ ZE SOBĄ:

- dokumenty: ważny paszport lub dowód osobisty oraz legitymację szkolną
- zapas lekarstw, szczególnie jeśli bierzesz je stale,
- kieszonkowe – sugerowane około 7 - 8 EUR na dzień,
- mały podręczny plecak,
- ręczniki i kosmetyki,
- nakrycie głowy,
- napoje i kanapki na drogę (plus ok. 50 pln na obiad przed granicą oraz na śniadanie w drodze powrotnej),
- wygodne buty i strój sportowy,
- sweter i kurtkę przeciwdeszczową – w lecie mogą również zdarzyć się chłodniejsze dni,
- aparat fotograficzny,
- małą poduszkę na podróż autokarem,
- notes i długopis,
- krem przeciwsłoneczny z filtrem.

 


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
13.15 WARSZAWA Dw. Zachodni PKS st. 10 17.15 50.00 PLN
15.15 ŁÓDŹ Dworzec Autobusowy Północny,ul. Smugowa 30/32 15.15 50.00 PLN
16.15 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI McDonald's przy obwodnicy, stacja Orlen 14.15 50.00 PLN
19.30 KATOWICE Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 11.30 bez dopłat
do potw. *KRAKÓW do potw. 50.00 PLN
do potw. *WROCŁAW do potw. 50.00 PLN
do potw. *KIELCE do potw. 80.00 PLN
do potw. *POZNAŃ do potw. 100.00 PLN
do potw. *BYDGOSZCZ do potw. 100.00 PLN
do powt. *GDAŃSK do potw. 150.00 PLN
do potw. *LUBLIN do potw. 100.00 PLN
*Zorganizowany transport do autokaru docelowego (realizowany przy min. 5 os., różnymi środkami transportu - PKS, PolskiBus, PlusBus, PKP, bus - zawsze pod opieką konwojenta). Miejsce i godzina zbiórki zostaną podane na tydzień przed wyjazdem.

UWAGI

TRANSPORT:
Jeździmy komfortowymi autokarami wyposażonymi w uchylne fotele, WC, klimatyzację, barek oraz DVD. Przed granicą przewidujemy postój przeznaczony na posiłek. Miejsca w autokarach są nienumerowane. Zbiórka 30 minut przed planowaną godziną odjazdu. Autokar docelowy jedzie na trasie Katowice-Włochy-Katowice. Miasta wyjazdowe m.in.: Warszawa - 50 zł, Łódź 50 zł, Lublin - 100 zł, Katowice - bez dopłat (dopłata obowiązkowa, transport do Katowic realizowany przy zgłoszeniu się min. 5 osób, różnymi środkami transportu – PKS, PolskiBus, Plus Bus, PKP, bus – zawsze pod opieką konwojenta, Miejsce zbiórki, godzina odjazdu i środek transportu podane zostaną na 1 tydz przed wyjazdem). Prosimy o zabranie jednego, średniej wielkości (do 15 kg) bagażu głównego oraz jednej sztuki bagażu podręcznego.

Oferta przygotowana we współpracy z ATAS Sp. Z o.o.


.
.
.
.
.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym