/

PODHALE-PORONIN ŚWIAT ROBOTÓW - KOLONIE

 ROBOTYKA, LEGO MINDSTORMS, TATRALANDIA.

KOLONIE 8-10 i 11-13 lat

Zakopanego reklamować nie trzeba – mali i duzi znajdą tam moc atrakcji. Stolica polskich Tatr zaprasza nie tylko na górskie wędrówki, ale również na kąpiele w ciepłych źródłach – niedawno otwarte kąpielisko "Szymoszkowa" oraz Aquapark zapewniają moc wrażeń.

PROGRAM

Jeśli lubisz budować, masz smykałkę konstruktora, a w głowie pełno pomysłów na tworzenie czegoś z niczego, to witaj na naszej kolonii! Świat Robotów to fantastyczne miejsce, gdzie przez świetną zabawę zgłębisz tajniki matematyki, fizyki, mechaniki i informatyki. Poznasz podstawy konstrukcji maszyn oraz techniki programowania robotów tak, by potrafiły się poruszać, komunikować z otoczeniem, ale przede wszystkim dostarczały mnóstwo frajdy!

Mój pierwszy robot – a na dodatek, on samodzielnie się porusza!
Robot na pilota – bo nie tylko telewizor jest sterowany pilotem :-) Nasze roboty będą mogły nagrać własne podboje i podróże.
Sumo na wesoło – czy Twój robot okaże się sprawniejszy? Zbudowanie niepokonanego robota walczącego w kategorii sumo może okazać się nie lada wyzwaniem!
• Skonstruuj wymarzonego robota! – tu ograniczyć może Cię jedynie Twoja wyobraźnia :-)
Roboty terenowe – robo off-road? Konstrukcje, które potrafią poruszać się po ciężkim terenie – pagórkach, torach przeszkód itp.
• Giganci ze stali – w wersji kinowej i z... klocków LEGO MINDSTORMS :-)
• Olimpiada Kolonijna Inżynierów.
• Bajki robotów – biesiada przy ognisku.
(opis programu zawiera przykładowe zajęcia)

WYCIECZKA NA SŁOWACJĘ – TATRALANDIA
Jeden z największych i najpopularniejszych parków wodnych w Europie Środkowej. Tutaj będziecie szaleć pośród 14 basenów termalnych z krystalicznie czystą wodą. Czeka na was 21 unikalnych zjeżdżalni, wodne huśtawki, sztuczny deszcz, wodne wulkany, powietrzne leżaki i gejzery! Na miejscu zobaczycie również egzotyczne palmy oraz niesamowity piracki żaglowiec, który przeniesie Was w zupełnie inny świat! Tam obserwując przepiękne morskie ryby będziecie mogli poszukać tajemniczego skarbu piratów. Jednym słowem – na miejscu czeka Was dużo miłych niespodzianek! Co więcej, przez cały czas pobytu korzystacie do woli z thallaso terapii, czyli leczenia morzem – sól zawarta w wodzie ma działanie relaksacyjne i zdrowotne, szczególnie pozytywny wpływ odnotowano na układ oddechowy i nerwowy. Przyjemne z pożytecznym, nieprawdaż?

A ponadto: wędrówki górskie, gry zespołowe, dyskoteki, ogniska, podchody, quizy i turnieje. Na koniec kolonii każdy otrzyma dyplom oraz sprawność KONSTRUKTORA 2017.

PROGRAM DODATKOWY (dla chętnych):
PAKIET ZAKOPIAŃSKIE BASENY:
Odwiedzimy najciekawsze kąpieliska termalne  Zakopanego: Aquapark na Antałówce i kąpielisko Szymoszkowa.
ZAKOPIAŃSKI AQUAPARK
Największy w Polsce, termalny Aquapark bije na głowę nawet słowackie ośrodki. Ogromna hala główna jest cała przeszklona – podziwiać stąd można Zakopane i w całej okazałości pasmo Giewontu. W hali znalazły się 3 baseny, rwąca rzeka i brodziki dla dzieci. Do basenów spłynąć będzie można pięcioma zjeżdżalniami, tak docieramy do basenu zewnętrznego na ogromnym tarasie – idealnym do opalania. Można w nim pływać lub moczyć się na bąbelkujących kanapach, podziwjając pejzaż górski. Albo rzucimy się w wir dzikiej rzeki, albo po prostu popływamy w wielkim basenie, w którym jak wyspy rozrzucone sąwanny z masażami wodnymi.
KĄPIELISKO "SZYMOSZKOWA" (zależne od pogody)
Niedawno otwarty, największy w Polsce zbiornik z wodą geotermalnie podgrzewaną, o powierzchni 5 tys m2, z atrakcjami typu grzybek wodny, kaskada. Tu się można poczuć jak nad egzotyczną laguną – tylko widok jakiś taki znajomy...

ZAKWATEROWANIE

Ośrodek kolonijno-wczasowy Elżbieta w Poroninie k. Zakopanego to znakomite miejsce na kolonię. Czyste, świeże powietrze, górski klimat oraz piękne widoki na Tatry polskie oraz słowackie stwarzają idealne warunki do wypoczynku.
Pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji Uczestników: przestronna jadalnia, basen letni, boiska do gier zespołowych, sala dyskotekowa oraz animacyjna. 

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie, śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant

DOKUMENTY DO POBRANIA

1. KartaKwalifikacyjna2017
2. UmowaZgłoszenie2016

Kod Termin Cena Status Sprzedaż
01PRDW/17 2017-06-26 - 2017-07-07 1649.00 PLN sprzedana -
02PRDW/17 2017-07-08 - 2017-07-19 1649.00 PLN sprzedana -
03PRDW/17 2017-07-20 - 2017-07-31 1649.00 PLN sprzedana -
04PRDW/17 2017-08-01 - 2017-08-12 1649.00 PLN sprzedana -

CENA ZAWIERA

• Zakwaterowanie i wyżywienie (3 posiłki dziennie), śniadania i kolacje w formie bufetu. Pierwszy posiłek – kolacja, ostatni – śniadanie + suchy prowiant.
• Opiekę wychowawców, przewodnika.
• Wycieczkę autokarową na Słowację i bilety wstępu do TATRALANDII (wymagany paszport lub dowód osobisty).
• Wstępy do Tatrzańskiego Parku Narodowego.
Mikrorobot – pamiątka dla każdego uczestnika.
• Ubezpieczenie TUiR AXA: NNW (do 5000 zł).
• Składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego wynosi 0 zł.
• Program rekreacyjno-sportowy wg opisu.

CENA NIE ZAWIERA

PROGRAMY I KOSZTY DODATKOWE (dla chętnych, o ile nie zaznaczono inaczej):
• Ubezpieczenie TUiR AXA od kosztów rezygnacji i przerwania imprezy z przyczyn losowych (udokumentowanych, np. choroba, zalecamy wykupienie) – 75 zł. Deklaracja zakupu ubezpieczenia musi nastąpić przed zawarciem umowy.
• Dojazd na miejsce autokarem – patrz zakładka transport.
• Pakiet Zakopiańskie Baseny – 60 zł.
• Dom „do góry nogami” – ok. 7 zł.

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Pakiet Zakopiańskie Baseny 60.00 PLN
2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z imprezy TUiR AXA (dobrowolne, zalecamy wykupienie) 75.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT:
Komfortowy autokar (za dopłatą zgodnie z rozkładem jazdy) lub dojazd własny (bez dopłat), przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:30. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. Prosimy o bieżący kontakt w dniu przyjazdu w związku z możliwymi opóźnieniami autokarów na trasie.

INFORMACJE WYJAZDOWE:
Wyjazdy według rozkładu przypisanego do turnusu. Brakujące godziny zbiórek i powrotów będą znane 2 dni przed wyjazdem. Zbiórka uczestników 20 min. przed odjazdem. Ze względu na obowiązujący czas pracy kierowców autokary odjeżdżają nie później niż 15 min. po godzinie zbiórki. Organizator zastrzega możliwość zmiany rozkładu jazdy, przesiadek oraz środka transportu.  Transport jest organizowany przy minimum 6 uczestnikach. Na przystankach pośrednich mogą wystąpić opóźnienia z przyczyn niezależnych od organizatora. Prosimy o sprawdzenie miejsca i aktualnej godziny zbiórki na 2 dni przed wyjazdem. Nie jest możliwy zakup transportu tylko w 1 stronę, miejsce wsiadania musi być takie samo jak miejsce powrotu oraz że nie ma możliwości dosiadania się „na trasie”. Zmiana miejsca wyjazdu po zawarciu umowy (o ile Organizator dysponuje miejscami) wiąże się z koniecznością poniesienia opłaty manipulacyjnej w wysokości 40 zł.
Wielkość bagażu uczestnika ograniczona jest do 2 sztuk bagażu o łącznej wadze nie przekraczającej 20 kg (bagaż główny i niewielka podręczna torba). Kierowca ma prawo, w przypadku braku miejsca, odmówić zabrania nadbagażu. Bagaż należy opisać imieniem i nazwiskiem.

UWAGA: wyjątkowo w dniu 08. lipca (II-gi turnus) wyjazd z ul. Zamenhoffa przy Muz. Historii Żydów Polskich, powrót 19. lipca: Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej.

Oferta przygotowana we współpracy z Centrum kolonii i obozów "COGITO"


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
09.00 Lublin Al. Zygmuntowskie, parking przy Hali MOSIR. 17.30 150.00 PLN
09.00 Warszawa Torwar, parking od ul. Czerniakowskiej. UWAGA: w dn. 08.07 (II turnus) wyjazd z ul. Zamenhoffa przy Muz. Historii Żydów Powrót 19.07-Torwar 18.00 150.00 PLN
09.30 Łódź Hipermarket Carrefour, Kolumny 6/36. 17.30 150.00 PLN
11.30 Radom Wyjazd: McDonald przy STATOIL ul. Czarnieckiego, powrót: LUKOIL ul. Wernera. 16.00 150.00 PLN
13.30 Kielce Parking hipermarketu Auchan, ul. Radomska 20C, wjazd między Praktikerem a Auchan. 14.30 130.00 PLN
11.00 Piotrków Trybunalski McDonalds przy A1 (Kargał Las). 16.30 130.00 PLN
16.30 Kraków. Park Handlowy Zakopianka przed wejściem do CARREFOUR od ul. Zakopiańskiej 62. 11.30 130.00 PLN
15.00 Katowice Wyjazd: McDonalds, ul. Górnośląska 40A (w kierunku na Kraków), powrót: McDonalds, ul. Górnośląska 55 (w kierunku na Wrocław). 13.00 130.00 PLN
Dojazd własny. Przybycie do Ośrodka po godz. 19:00, odbiór Uczestnika do godz. 8:30. Przekazanie dziecka następuje po przyjeździe kadry do ośrodka. bez dopłat


.
.
.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym