/

MALTA - samolotowy obóz wypoczynkowy

SAMOLOTOWY OBÓZ MŁODZIEŻOWY wiek uczestników 13-15, 16-19 lat

Malta – wyspiarskie państwo  położone między Sycylią, a Afryką Północną. Jest to wyspa na której tradycja łączy się z nowoczesnością. Znajdują się tu najstarsze na świecie świątynie oraz zamki zakonu joannitów. Co roku licznie odwiedzana wyspa przyciąga turystów urokliwymi uliczkami, pięknymi lagunami i czystymi wodami Morza Śródziemnego. Wyspa została doceniona przez licznych reżyserów filmowych, przez co stała się tłem do takich filmów jak: Troja, Gladiator, Hrabia Monte Christo, Starcie Tytanów, czy Gra o Tron.

Bugibba – typowo turystyczne miasteczko, położone nad brzegiem morza, oddalone ok. 15 km od stolicy Malty – La Valletty. Raj, głównie dla młodzieży, gdyż Bugibba to przede wszystkim restauracje, dyskoteki i kluby skupione szczególnie w okolicy Bugibba Square. Przez miasto rozciąga się piękna promenada licznie uczęszczana przez turystów. Z Bugibby widoczna jest Wyspa św. Pawła, czyli jedna z wysp wchodzących w skład Malty. To w jej okolicy w I w n.e. rozbił się statek ze św. Pawłem, który zapoczątkował na Malcie chrześcijaństwo.

PROGRAM

1 dzień:
Zbiórka uczestników na Lotnisku Chopina w Warszawie. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotu do Valletty ok. godz. 22:00. Planowany przylot na lotnisko na Malcie ok. godz. 00:50 (08/09.07). Transfer do Hotelu SAN PAWL 3* w miejscowości Bugibba. Zakwaterowanie w hotelu, nocleg
2-7 dzień:
Pobyt w Bugibba (łącznie 7 noclegów). Realizacja programu, m.in.: piesze wycieczki po okolicy, korzystanie z basenu na terenie hotelu, bezpłatne korzystanie z leżaków i parasoli przy basenie, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, animacje na terenie hotelu, konkursy, gry i zabawy, korzystanie z infrastruktury hotelu, wieczorne dyskoteki w hotelu lub wyjścia na dyskoteki w klubach (od 14 lat; bilety wstępu płatne dodatkowo). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).
8 dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Odebranie suchego prowiantu, przejazd do VALLETTY – stolicy wyspy.  Miasto do dziś zachowało unikalny charakter. Dominuje tu architektura i zabudowa z okresu, kiedy wyspa należała do zakonu kawalerów maltańskich. Zespół miejski w całości wpisany jest na Listę UNESCO. Spacer po mieście: Pałac Wielkich Mistrzów oraz skwer św. Jerzego do Portu, z którego roztacza się zapierająca dech panorama miasta, następnie Ogrody Baracca. Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo – bagażowa. Wylot z Valletty. Przylot na Lotnisko Chopina w Warszawie.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE (dla chętnych):
REJS NA WYSPĘ COMINO – BLUE LAGOON – maleńka wyspa położona między Maltą a Gozo, na której znajduje się jedna z najpiękniejszych plaż Europy. Turkusowe wody w lagunie co roku przyciągają rzesze turystów, co czyni ją jedną z najchętniej odwiedzanych atrakcji turystycznych na Malcie. Wyspę na stałe zamieszkuje tylko jedna rodzina. Cena: 20 EUR/os.

POPEYE VILLAGE – wioska złożona z drewnianych domków, zbudowana na specjalne potrzeby filmu Popeye nad zatoką Anchor Bay. Popeye Village oferuje szereg atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Na ulicach miasteczka można spotkać postacie z filmu przechadzające się po wiosce oraz skorzystać z wodnych trampolin. Cena: 30 EUR/os.

SPLASH & FUN WATER PARK – półdniowy pobyt w parku wodnym. Cena: 30 EUR/os.

GOZO – druga co do wielkości wyspa należąca do archipelagu Malty. Na malowniczy krajobraz Gozo składają się surowe wybrzeża, niewielkie wioski, barokowe kościoły oraz ruiny z czasów neolitu. Jedną z większych atrakcji wyspy jest Azure Window (Lazurowe Okno) mające prawie 50 m wysokości; swoim kształtem przypominające ogromny łuk. Cena: 40 EUR/os.

ZAKWATEROWANIE

Hotel SAN PAWL 3* – obiekt położony w północnej części Malty, w miasteczku Bugibba, ok. 500 m od skalistej plaży. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3-osobowe z łazienkami i TV-SAT; w pokojach wentylatory. Na terenie obiektu znajduje się basen odkryty (leżaki i parasole bezpłatnie), taras słoneczny, basen kryty, siłownia, odpłatnie: jacuzzi, sauna, sala gier (gry video, bilard). Na terenie obiektu prowadzone są animacje. W pobliżu znajdują się liczne bary, restauracje, sklepy, a w odległości ok. 400 m znajduje się promenada otaczająca Zatokę St. Paul's.

WYŻYWIENIE

Dwa posiłki dziennie – śniadania i obiadokolacje w formie bufetu w restauracji hotelowej, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo. Pierwszy posiłek śniadanie w drugim dniu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Istnieje możliwość dopłaty do opcji ALL INCLUSIVE (trzy główne posiłki dziennie w formie bufetu, w ciągu dnia przekąski i napoje bez ograniczeń), dopłata +250 zł/os.

DOKUMENTY DO POBRANIA

1. KartaKwalifikacyjna2017
2. UmowaZgłoszenie2016

Kod Termin Cena Status Sprzedaż
2017-07-08 - 2017-07-15 2385.00 PLN sprzedana -

CENA ZAWIERA

7 noclegów, wyżywienie, suchy prowiant na drogę powrotną, opiekę kadry wychowawczej, ratownika, maltańską opiekę medyczną, przelot samolotem w klasie ekonomicznej, opłaty lotniskowe, transfer lotnisko – hotel – lotnisko, ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 15 zł..

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. All inclusive 250.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT:
Samolot / linie lotnicze AIR MALTA. Przelot Warszawa – Valletta – Warszawa.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
22.00 WARSZAWA Lotnisko im. Chopina potwierdź bez dopłat
Godzina wylotu zostanie potwierdzona 48 godz. przed wylotem. Godzina i miejsce zbiórki zostaną podane po potwierdzeniu godziny wylotu.

UWAGI

WAŻNE INFORMACJE:
- prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,
- uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg wg warunków przewoźnika,
- godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,
- osoby powyżej 18-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 3,50 EUR/pobyt.

  Oferta przygotowana we współpracy z Biurem Turystyki Jaworzyna Tour

 

 


Malta La Valetta.
Malta Bugibba.
Malta Bugibba.
Hotel San Pawl.
Hotel San Pawl.
Hotel San Pawl.
Hotel San Pawl.

drukuj stronę | poleć znajomym