/

MALTA-samolot

Malta - St. Julian's  - Hotel BEACH GARDEN 3*
samolotowy obóz młodzieżowy 14-16, 17-19 lat

MALTA - wyspiarskie państwo położone między Sycylią, a Afryką Północną. Jest to wyspa na której tradycja łączy się z nowoczesnością. Znajdują się tu najstarsze na świecie świątynie oraz zamki zakonu joannitów. Co roku licznie odwiedzana wyspa przyciąga turystów urokliwymi uliczkami, pięknymi lagunami i czystymi wodami Morza Śródziemnego. Wyspa została doceniona przez licznych reżyserów filmowych, przez co stała się tłem do takich filmów jak: Troja, Gladiator, Hrabia Monte Christo, Starcie Tytanów, czy Gra o Tron.
ST. JULIAN’S  -  popularny kurort wakacyjny położony w zatoce na wschodnim wybrzeżu Malty. Wzdłuż malowniczego nabrzeża ciągnie się promenada z licznymi restauracjami, kawiarniami i barami, która prowadzi aż do Sliemy. Dla miłośników nocnej zabawy przygotowano osobną dzielnicę – Paceville, w której muzykę słychać aż do białego rana. Miasto jest szczególnie popularne wśród młodych turystów oraz studentów. Najbardziej charakterystycznym elementem miasta oraz popularnym punktem spotkań zakochanych jest rzeźba w kształcie napisu LOVE. W zatoce Spinola, otoczonej przez nadbrzeżne kafejki, kołyszą się na wodzie kolorowe łodzie rybackie. Na przylądku Dragonara w XIX-wiecznym dworze znajduje się kasyno. Najbardziej popularne kluby to: Axis Discotheque, Havana Club, Sky Club i So City Club.

PROGRAM

1 dzień: Zbiórka uczestników na Lotnisku Chopina w Warszawie.Odprawa bagażowopaszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotu do Valletty ok. godz. 12:30. Planowany przylot na lotnisko na Malcie ok. godz. 15:20. Transfer do Hotelu BEACH GARDEN 3* w miejscowości St. Julian's, zakwaterowanie w pokojach. Pierwszy posiłek obiadokolacja.
2-7 dzień: Pobyt w St. Julian's (łącznie 7 noclegów). Realizacja programu, m.in.: piesze  wycieczki po okolicy, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, korzystanie z basenu na terenie hotelu, konkursy, wieczorne wyjścia na dyskoteki w klubach (od 18 lat; bilety wstępu płatne dodatkowo). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta).
8 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Valletty ok. godz. 08:55. Przylot na Lotnisko Chopina w Warszawie ok. godz. 11:40.
WAŻNE INFORMACJE: prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego, uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg wg warunków przewoźnika, godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy, osoby powyżej 18-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 3,50 EUR/pobyt.
WYCIECZKI FAKULTATYWNE:
VALLETTA
- stolica wyspy. Miasto do dziś zachowało unikalny charakter. Dominuje tu architektura i zabudowa z okresu, kiedy wyspa należała do zakonu kawalerów maltańskich. Zespół miejski w całości wpisany jest na Listę UNESCO. Spacer po mieście: Pałac Wielkich Mistrzów oraz skwer św. Jerzego do Portu, z którego roztacza się zapierająca dech panorama miasta, następnie Ogrody Baracca. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 40 EUR + własne wydatki.
POPEYE VILLAGE - wioska złożona z drewnianych domków, zbudowana na specjalne potrzeby filmu Popeye nad zatoką Anchor Bay. Popeye Village oferuje szereg atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Na ulicach miasteczka można spotkać postacie z filmu przechadzające się po wiosce oraz skorzystać z wodnych trampolin. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 40 EUR + własne wydatki.
REJS MALTA – COMINO – BLUE LAGOON - podczas tego rejsu przepłyniemy obok Valletty, stolicy Malty, Marsascala Bay, St. Thomas Bay, Island Bay and Peter's Pool, miniemy Blue Grotto, Anchor Bay z widokiem na Popeye Village. Przystanek na Wyspie Comino przy krystalicznie czystych wodach Blue Lagoon - lunch, pływanie i nurkowanie z rurką lub po prostu leniuchowanie. Wycieczka całodniowa z posiłkiem. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.
Wycieczki realizowane przy min. 15 uczestnikach.

ZAKWATEROWANIE

Hotel BEACH GARDEN 3* - obiekt położony w śródziemnomorskim ogrodzie, w sąsiedztwie piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4-osobowych z łazienkami, klimatyzacją i TV-SAT. Na terenie hotelu: basen odkryty ze słoną wodą (leżaki i parasole bezpłatne), taras słoneczny z widokiem na morze, restauracja, bezpłatny dostęp do WiFi.  W odległości ok. 200 m od hotelu znajduje się popularna dzielnica rozrywkowa Paceville.

WYŻYWIENIE

Dwa posiłki dziennie – śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu (do obiadokolacji woda). Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu.
Istnieje możliwość dopłaty do trzech posiłków dziennie tj. śniadanie, lunch, obiadokolacja, dopłata +240 zł/os. (deklaracja i opłata w biurze przy podpisaniu umowy).

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
JAM1 2019-07-13 - 2019-07-20 2580.00 PLN na telefon -
JAM2 2019-08-03 - 2019-08-10 2580.00 PLN na telefon -

CENA ZAWIERA

7 noclegów, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, maltańską opiekę medyczną, przelot samolotem w klasie ekonomicznej, opłatę za bagaż rejestrowany do 20 kg oraz bagaż podręczny do 10kg, opłaty lotniskowe, opłatę za  transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA

wycieczek fakultatywnych, połączeń antenowych z następujących miast:  Kraków +200zł, Katowice +200zł, Wrocław +180zł, Łódź +100zł, Poznań +180zł. Transfery realizowane przy min. 6 uczestnikach, taksy turystycznej powyżej 18 roku życia w wysokości 3,50 EUR/pobyt.

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Dopłata do trzech posiłków dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja)- deklaracja udziału przy podpisywaniu umowy 240.00 PLN
2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji KR (dla chętnych) 75.00 PLN
3. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji również od chorób przewlekłych (dla chętnych) 150.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT:
Samolot/linie lotnicze AIR MALTA. Przelot Warszawa - Valletta - Warszawa.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
12.30 WARSZAWA Lotnisko im. Chopina 11.40 bez dopłat
Godzina wylotu zostanie potwierdzona 48 godz. przed wylotem. Godzina i miejsce zbiórki zostaną podane po potwierdzeniu godziny wylotu.

UWAGI

WAŻNE INFORMACJE
- prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,
- uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg wg warunków przewoźnika,
- godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,
- osoby powyżej 18-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 3,50 EUR/pobyt.

Oferta przygotowana we współpracy z Biurem Turystyki Jaworzyna Tour

 

 


Malta La Valetta.
.
.
.
MALTA VALETTA.
.
MALTA ST JULIANS.
.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym