/

MALTA-obóz wypoczynkowy samolotem

SAMOLOTOWY OBÓZ MŁODZIEŻOWY wiek uczestników 13-15, 16-19 lat
z możliwością udziału w kursie jęz. angielskiego

MALTA - wyspiarskie państwo położone między Sycylią, a Afryką Północną. Jest to wyspa na której tradycja łączy się z nowoczesnością. Znajdują się tu najstarsze na świecie świątynie oraz zamki zakonu joannitów. Co roku licznie odwiedzana wyspa przyciąga turystów urokliwymi uliczkami, pięknymi lagunami i czystymi wodami Morza Śródziemnego. Wyspa została doceniona przez licznych reżyserów filmowych, przez co stała się tłem do takich filmów jak: Troja, Gladiator, Hrabia Monte Christo, Starcie Tytanów, czy Gra o Tron.

ST. JULIAN’S  -  popularny kurort wakacyjny położony w zatoce na wschodnim wybrzeżu Malty. Wzdłuż malowniczego nabrzeża ciągnie się promenada z licznymi restauracjami, kawiarniami i barami, która prowadzi aż do Sliemy. Dla miłośników nocnej zabawy przygotowano osobną dzielnicę – Paceville, w której muzykę słychać aż do białego rana. Miasto jest szczególnie popularne wśród młodych turystów oraz studentów. Najbardziej charakterystycznym elementem miasta oraz popularnym punktem spotkań zakochanych jest rzeźba w kształcie napisu LOVE. W zatoce Spinola, otoczonej przez nadbrzeżne kafejki, kołyszą się na wodzie kolorowe łodzie rybackie. Na przylądku Dragonara w XIX-wiecznym dworze znajduje się kasyno. Najbardziej popularne kluby to: Axis Discotheque, Havana Club, Sky Club i So City Club.

PROGRAM

1 dzień: Zbiórka uczestników na Lotnisku Chopina w Warszawie. Odprawa bagażowo-paszportowa (rozpoczęcie odprawy na 2 godziny przed wylotem). Planowany wylot samolotu do Valletty ok. godz. 12:30. Planowany przylot na lotnisko na Malcie ok. godz. 15:20. Transfer do Hotelu BEACH GARDEN 3* w miejscowości St. Julian’s, zakwaterowanie w pokojach. Pierwszy posiłek obiadokolacja.

2-7 dzień: Pobyt w St. Julian’s (łącznie 7 noclegów). Realizacja programu, m.in.: piesze wycieczki po okolicy, plażowanie, kąpiele w morzu pod opieką ratownika, korzystanie z basenu na terenie hotelu, konkursy, wieczorne wyjścia na dyskoteki w klubach (od 14 lat; bilety wstępu płatne dodatkowo). Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych, realizowanych przez lokalnego kontrahenta) lub w kursie języka angielskiego (dodatkowa opłata).

8 dzień: Śniadanie, wykwaterowanie z pokoi. Transfer na lotnisko. Odprawa paszportowo-bagażowa. Planowany wylot z Valletty ok. godz. 08:55. Przylot na Lotnisko Chopina w Warszawie ok. godz. 11:40.

KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Istnieje możliwość dopłaty do kursu języka angielskiego odbywającego się w Berlitz Language Centre w St. Julian’s, w odległości 350 m od Hotelu BEACH GARDEN 3*.
Zajęcia odbywają się w godzinach 08:45-12:00 w wymiarze 20h lekcyjnych w tygodniu (poniedziałek - piątek). Podczas zajęć młodzież przebywa pod opieką lektorów.
Wymagany poziom znajomości języka CEF A2.1 (Berlitz level 2).
Koszt kursu to 420 zł/os. Deklaracja udziału i opłata w biurze przy podpisaniu umowy. W cenie podręcznik.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE
VALLETTA - stolica wyspy.  Miasto do dziś zachowało unikalny charakter. Dominuje tu architektura i zabudowa z okresu, kiedy wyspa należała do zakonu kawalerów maltańskich. Zespół miejski w całości wpisany jest na Listę UNESCO. Spacer po mieście: Pałac Wielkich Mistrzów oraz skwer św. Jerzego do Portu, z którego roztacza się zapierająca dech panorama miasta, następnie Ogrody Baracca. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

POPEYE VILLAGE - wioska złożona z drewnianych domków, zbudowana na specjalne potrzeby filmu Popeye nad zatoką Anchor Bay. Popeye Village oferuje szereg atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Na ulicach miasteczka można spotkać postacie z filmu przechadzające się po wiosce oraz skorzystać z wodnych trampolin. Wycieczka półdniowa. Cena ok. 35 EUR + własne wydatki.

REJS MALTA – COMINO – BLUE LAGOON - podczas tego rejsu przepłyniemy obok Valletty, stolicy Malty, Marsascala Bay, St. Thomas Bay, Island Bay and Peter's Pool, miniemy Blue Grotto, Anchor Bay z widokiem na Popeye Village. Przystanek na Wyspie Comino przy krystalicznie czystych wodach Blue Lagoon - lunch, pływanie i nurkowanie z rurką lub po prostu leniuchowanie. Wycieczka całodniowa z posiłkiem. Cena ok. 40 EUR + własne wydatki.

Wycieczki realizowane przy min. 15 uczestnikach.

ZAKWATEROWANIE

Hotel BEACH GARDEN 3* - obiekt położony w śródziemnomorskim ogrodzie, w sąsiedztwie piaszczystej plaży. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4-osobowych z łazienkami, klimatyzacją i TV-SAT. Na terenie hotelu: basen odkryty ze słoną wodą (leżaki i parasole bezpłatne), taras słoneczny z widokiem na morze, restauracja, bezpłatny dostęp do WiFi.  W odległości ok. 200 m od hotelu znajduje się popularna dzielnica rozrywkowa Paceville.

WYŻYWIENIE

Dwa posiłki dziennie – śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu (do obiadokolacji woda).  Pierwszy posiłek obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek śniadanie w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość dopłaty do trzech posiłków dziennie tj. śniadanie, lunch, obiadokolacja, dopłata +240 zł/os. (deklaracja i opłata w biurze przy podpisaniu umowy).

DOKUMENTY DO POBRANIA

1. KartaKwalifikacyjna2017
2. UmowaZgłoszenie2016

Kod Termin Cena Status Sprzedaż
MAJA01 2018-07-14 - 2018-07-21 2470.00 PLN sprzedana -
MAJA02 2018-08-04 - 2018-08-11 2470.00 PLN sprzedana -

CENA ZAWIERA

7 noclegów, wyżywienie, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, maltańską opiekę medyczną, przelot samolotem w klasie ekonomicznej, opłatę za bagaż rejestrowany do 20 kg oraz bagaż podręczny, opłaty lotniskowe, opłatę za  transfer lotnisko - hotel - lotnisko, ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaż do 800 zł (Signal Iduna S.A.), składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

CENA NIE ZAWIERA

dopłat za transfery na lotnisko w Warszawie z miast: Kraków +150 zł, Katowice +150 zł, Wrocław +150 zł, Łódź +100 zł. Transfery realizowane przy min. 6 os.

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Dopłata do trzech posiłków dziennie (śniadanie, lunch, obiadokolacja)- deklaracja udziału przy podpisywaniu umowy 240.00 PLN
2. Dopłata za kurs języka angielskiego - deklaracja udziału przy podpisywaniu umowy 420.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT:
Samolot/linie lotnicze AIR MALTA. Przelot Warszawa - Valletta - Warszawa.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
12.30 WARSZAWA Lotnisko im. Chopina 11.40 bez dopłat
Godzina wylotu zostanie potwierdzona 48 godz. przed wylotem. Godzina i miejsce zbiórki zostaną podane po potwierdzeniu godziny wylotu.

UWAGI

WAŻNE INFORMACJE
- prosimy o zabranie ważnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,
- uczestnik może zabrać na pokład jedną sztukę bagażu rejestrowanego do 20 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego do 10 kg wg warunków przewoźnika,
- godziny wylotów do potwierdzenia na 48h przed rozpoczęciem imprezy,
- osoby powyżej 18-tego roku życia zobowiązane są do zapłaty taksy turystycznej w wysokości 3,50 EUR/pobyt.

Oferta przygotowana we współpracy z Biurem Turystyki Jaworzyna Tour

 

 


Malta La Valetta.
.
.
.
MALTA VALETTA.
.
MALTA ST JULIANS.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym