/

MAŁE CICHE k/ Zakopanego - TATRY ADVENTURE CAMP

POLSKA  TATRY – MAŁE CICHE k/ ZAKOPANEGO            
TATRY ADVENTURE  CAMP  13 – 18 lat  

10/11/13 dni

MAŁE CICHE - prześliczna wieś letniskowa na Podhalu w Dolinie Filipczańskiego Potoku, 10 km od Zakopanego.  Położona bezpośrednio w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego – przepiękne widoki na Tatry. Dogodne położenie, bliskość atrakcyjnych turystycznie miejscowości (Zakopane, Poronin, Bukowina Tatrzańska).

PROGRAM

PAINTBALL  Zajęcia wspólnie przygotowane z instruktorami „PaintMe” odbywają się w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej oraz na Gubałówce. Trzy bloki zajęć: Pierwszy blok odbędzie się na polu  o charakterze speedballowym. Teren  niewielki, idealny aby każdy z uczestników mógł przyzwyczaić się do broni. Nasi instruktorzy wytłumaczą zasady wychyleń,  komunikacji, oraz pozycji  taktycznych poszczególnych graczy. Drugi Blok: przeniesiemy się na zdecydowanie większy teren,  na którym uczestnicy będą mogli wykorzystywać różnego rodzaju kryjówki i barykady. Uczestnicy zapoznają się z zasadami gier leśnych.  Scenariusze typu:  „obrona wzgórza”, „przeprowadzenie Vipa”  oraz standardowe :”Capture the Flag” „Team Death Match”. Trzeci blok: dziki las, w którym liczy się kreatywność uczestników . Teren w którym każdy z uczestników będzie mógł wykorzystać wcześniej nabyte umiejętności.  Użytkownicy będą mieli okazję wcielić się w terrorystów oraz anty- terrorystów i zagrać w scenariusze z fabułą które zmieniać się będą w zależności od zwycięzców poszczególnych rund. Do tego zawody speedballowe  3 vs 3, zawody 1 vs  1. Macie do dyspozycji 600 kulek w cenie, zabezpieczony sprzęt, maskę oraz ubranie ochronne, otrzymacie pamiątkowe dyplomy oraz kupony rabatowe do wykorzystania w sklepie paintballowym. Jeśli wystrzelacie limit kulek można dokupić dodatkowe pakiety: 100/15zł lub 500/60zł.

OFF-ROAD, TYROLKA, STRZELANIE  Wyprawa samochodem terenowym 4x4 po bezdrożach okolic Małego Cichego połączona z niesamowitym zjazdem na tyrolce leśnej oraz strzelaniem z łuków i wiatrówek oraz ogniskiem.

ORIENTEERING W TERENIE GÓRSKIM  Tutaj sprawdzicie swoje umiejętności w zakresie orientacji w terenie, posługiwania się kompasem oraz odczytywania map. Nauczycie się zasad poruszania i planowania wycieczek w terenie górskim. W tym celu przejdziecie specjalne szkolenie oraz weźmiecie udział w dziennych i nocnych marszach na orientację.

SURVIVAL I PIERWSZA POMOC   Jak przetrwać w górach, w jaki sposób znaleźć pożywienie, zbudować obóz, rozpalić ognisko, przygotować posiłek - to wszystko dowiecie się w tym bloku programowym. Ponadto poznacie podstawowe techniki ratownicze stosowane w górach, sygnalizację wypadku, sposoby transportu poszkodowanego. Chętni mogą spędzić noc w zbudowanym przez siebie szałasie (wymagana własna karimata i śpiwór).

AMBITNE WYCIECZKI GÓRSKIE  Proponujemy dwie ambitniejsze całodzienne wycieczki górskie z przewodnikiem tatrzańskim zamiast tradycyjnego obozowego łażenia doliną Kościeliską lub do Morskiego Oka. Przewodnik zaprowadzi was w rejon Hali Gąsienicowej z wejściem na któryś ze szczytów w tym rejonie, np. Mały Kościelec, Kasprowy Wierch lub przełęcz Hyżne. Druga tura to będzie wypad w Tatry Zachodnie w rejon szczytów okalających Dolinę Chochołowską  lub też wypad na Giewont i Czerwone Wierchy. Wszystko zależy od pogody, kondycji, przygotowania i chęci uczestników. Prócz tego czekają was krótsze wycieczki „kondycyjne” na Tarasówkę, Gęsią Szyję, Upłaz, Błociska do Gliczarowa.

AQUA&FUN  Ten blok programowy pozwoli wam choć na chwilę odpocząć od zajęć wymagających wysiłku fizycznego. Można wziąć udział w dyskotekach, karaoke, ognisku z konkursem z konkursem „śpiewać każdy może”, zabawach i konkursach z nagrodami oraz wypoczynku w Aquaparku Zakopane - pobyt 2,5 godzinny w kompleksie na Antałówce wyposażonym w basen rekreacyjny, basen pływacko-rekreacyjny, 4 zjeżdżalnie rurowe, 6 jacuzzi, dzika rzeka, brodzik dziecięcy. Zwiedzicie również Zakopane oraz zrobicie zakupy na Krupówkach oraz wjedziemy kolejką linowo-terenową na Gubałówkę.

FAKULTATYWNIE:
SŁOWACJA Z AQUACITY i JASKINIĄ - wycieczka autokarowa w Słowackie Tatry Wysokie. W programie: Jaskinia Bielańska w Tatrzańskiej Kotlinie – o długości 3018 m – zwiedzanie, spacer po Popradzie, wejście do Aquacity w Popradzie : łącznie znajduje się tu kilkanaście basenów różnego rodzaju – termalnych, krytych i odkrytych, sportowych, relaksacyjnych. Do tego plaża, boiska sportowe, 6 zjeżdżalni, place zabaw i ponad 350 wodnych atrakcji jak gejzery, hydromasaże czy dysze. Cena: 79 zł + 25 Euro na wstępy (dla posiadaczy paszportów lub dowodów osobistych)

ENERGYLANDIA  -- największy Park rozrywki w Polsce  www.energylandia.pl  – wycieczka całodzienna z biletem wstępu na wszystko: 70 atrakcji w 4 strefach dla każdej grupy wiekowej : Bajkolandia, Familijna, Ekstremalna, Wodna – 3 baseny z podgrzewana wodą. Na miejscu 11 Roller Coasterów, 40 urządzeń rozrywkowych, 20 interaktywnych gier i zabaw,  kino 7D Pyramid Illusion, Extreme Show, koncerty gwiazd.  NOWOŚĆ: Hyperion Roller Coaster – 142 km/h, wysokość 77 m. Cena 119 zł. 

RAFTING: całodzienna wyprawa na spływ pontonami wzdłuż przełomu Dunajca ze Sromowców do Szczawnicy. Nie siedzimy biernie na drewnianej ławeczce lecz aktywnie bierzemy udział w spływie, decydując o najważniejszych aspektach tej nietypowej podróży. Każdy uczestnik spływu wyposażony jest w kamizelkę asekuracyjną, kask oraz wiosło. Podczas spływu na każdym pontonie płynie ratownik lub instruktor kajakarstwa, który steruje pontonem oraz dba o bezpieczeństwo uczestników spływu. Cena 120 zł.

SLACKLINE: zabawa polegająca na utrzymaniu równowagi z pomocą partnera na specjalnej linie zawieszonej miedzy dwoma drzewami. Jeden z najbardziej oryginalnych i towarzyskich sposobów spędzenia wolnego czasu. Slackline daje rewelacyjną rozrywkę oraz mnóstwo śmiechu, przy czym również doskonale ćwiczy koordynację ruchową. Cena 15 zł (płatne tylko na miejscu).

ZORBING: niepowtarzalna przygoda w dwuosobowej kuli o średnicy 3 metrów, toczącej się po zboczu w dużą prędkością - to potężna dawka adrenaliny i wrażenia nie do opisania. Uczestnicy będą wchodzić do kuli wykonanej z dwóch powłok wytrzymałego, gumowego materiału, po czym zostaną przypięci pasami, tak aby atrakcja była zupełnie bezpieczna. Zabawa polega na staczaniu się z 45-metrowego zbocza w zorbie, która wyposażona jest w specjalny system hamowania linami. A wszystko to z pięknym widokiem na panoramę Tatr. Cena 50 zł (płatne tylko na miejscu).

ZAKWATEROWANIE

Willa "TARASÓWKA” www.tarasowka.pl  - budynek w stylu zakopiańskim, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami i TV. Na miejscu jadalnia, świetlica ze sprzętem grającym, sala aktywnego wypoczynku, tenis stołowy, plac zabaw, duży ogród oraz boisko sportowe, szałas ogniskowy, bezpłatne WIFI. Zakwaterowanie w terminach: 29.06-09.07; 23.07-02.08; 03.08-13.08.; 20.08-29.08.

Dom Wczasowy „ANNA MARIA” www.dwannamaria.pl  - budynek w stylu zakopiańskim, pokoje 3, 4, 5 osobowe z łazienkami i TV. Na miejscu jadalnia, świetlica ze sprzętem grającym, sala z tenisem stołowym, bilard, dart’s, sauna, plac zabaw, duży ogród oraz boisko sportowe, szałas z grillem, bezpłatne WIFI. Zakwaterowanie w terminach: 10.07-22.07.

Dom Wypoczynkowy „TATRY” www.dwtatry.pl położony w Małem Cichem na Lichajówkach, budynek w stylu zakopiańskim, estetyczne pokoje 3,4,5 osobowe z łazienkami i TV. Na miejscu jadalnia, sala dyskotekowa ze sprzętem grającym, sala z tenisem stołowym, bezpłatne WIFI, szałas ogniskowy. Zakwaterowanie w terminie 14.08-24.08.

WYŻYWIENIE

trzy posiłki dziennie + podwieczorek, suchy prowiant na powrót (doskonała domowa kuchnia do syta, śniadania i kolacje – bufet, obiady serwowane).

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
HŁMC01 2018-06-29 - 2018-07-09 1445.00 PLN sprzedana -
turnus 11 dni, zakwaterowanie w Willi Tarasówka
HŁMC02 2018-07-10 - 2018-07-22 1595.00 PLN sprzedana -
turnus 13 dni, zakwaterowanie w D.W. Anna Maria
HŁMC03 2018-07-23 - 2018-08-02 1445.00 PLN są miejsca zakończona
turnus 11 dni, zakwaterowanie w Willi Tarasówka
HŁMC04 2018-08-03 - 2018-08-13 1445.00 PLN są miejsca zakończona
turnus 11 dni, zakwaterowanie w Willi Tarasówka
HŁMC05 2018-08-14 - 2018-08-24 1445.00 PLN są miejsca zakończona
turnus 11 dni, zakwaterowanie w D.W. Tatry
HŁMC06 2018-08-20 - 2018-08-29 1345.00 PLN są miejsca zakończona
turnus 10 dni, zakwaterowanie w Willi Tarasówka

CENA ZAWIERA

przejazd wg opcji, zakwaterowanie i wyżywienie 4 x dziennie + suchy prowiant na drogę powrotną, ubezpieczenie NW Signal Iduna (5 tys.), opiekę pedagogiczną (kierownik i wychowawcy), opiekę medyczną, podatek VAT, realizację programu

CENA NIE ZAWIERA

dopłat do transportu z poszczególnych miast, opłat za profile i wycieczki fakultatywne, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji: 2,5 % ceny imprezy (deklaracja zakupu ubezpieczenie musi nastąpić przy dokonywaniu rezerwacji).

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Słowacja z Aquacity i jaskinią (25€ na wstępy płatne gotówką na miejscu) 79.00 PLN
2. Energylandia 119.00 PLN
3. Rafting 120.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

Należy ze sobą zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, wygodne obuwie do pieszych wycieczek, mały plecak, kurtkę ortalionową, nakrycie głowy od słońca, okulary przeciwsłoneczne, strój kąpielowy i ręcznik kąpielowy. Przy zagranicznych wycieczkach wymagany jest paszport lub dowód. Fakultety odbywają się przy min. 15 uczestnikach. Aktualne godziny zbiórek i wyjazdów dostępne na 7 dni przed wyjazdem. Osoby korzystające z antenki PKP obowiązkowo muszą posiadać ważną legitymację szkolną.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
04.00 LUBLIN, Parking przy Hali MOSiR Al. Zygmuntowskie ok. 23.00 100.00 PLN
Dojazd antenowy - autokar, bus lub PKP
06.30 WARSZAWA, Ul. Niemcewicza 17, zatoczka dla autokarów ok.21.00 80.00 PLN
Dojazd antenowy - autokar, bus lub PKP
09.00 ŁÓDŹ, Ul. Karskiego - parking dla autokarów przy CH Manufaktura ok. 18.00 bez dopłat
Przejazd autokartem lub busem
10.00 PIOTRKÓW TRYB., Ul. Sikorskiego 43, stacja „Huzar” przy zjeździe do miasta z trasy DK1 ok. 17.00 bez dopłat
Przejazd autokartem lub busem
13.30 KATOWICE, Stacja BP-McDonald przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska, autostrada A4 (k.Wrocław) ok. 13.30 bez dopłat
Przejazd autokartem lub busem
15.00 KRAKÓW, Stacja Orlen ul. Zakopiańska 291 / Stacja paliw Arge ul. Zakopiańska 290 (powrót) ok. 11.30 bez dopłat
Przejazd autokartem lub busem
06.30 KIELCE, Plac Niepodległości 1, parking przed Dworcem PKP ok. 21.00 80.00 PLN
Dojazd antenowy - autokar, bus lub PKP
07.30 RADOM, ul. Wernera 52, stacja benzynowa Lukoil-McDonalds ok.20.30 80.00 PLN
Dojazd antenowy - autokar, bus lub PKP
13.05 GLIWICE, Mc Donald’s przy CH Europa Centralna ul. Pszczyńska 315 ok. 14.00 40.00 PLN
Dojazd antenowy - autokar, bus lub PKP

UWAGI

TRANSPORT: Autokar lub bus – wyjazdy bez dopłat z miast: Łódź, Piotrków Tryb., Częstochowa, Katowice, Kraków. Z pozostałych miast przejazd realizowany przy min. 4 os. autokarem, busem, Polskim Busem, samochodem lub PKP – miejsca rezerwowane:  z Warszawy + 80 zł,  Kielc + 80 zł, Radomia + 80 zł, Lublina + 100 zł, Gliwic + 40 zł, Knurowa + 40 zł, Wrocławia + 100 zł, Poznania + 100 zł, Opola  + 100 zł,  Gdyni + 180 zł, Gdańska + 180 zł, Szczecina + 180 zł, Torunia + 180 zł, Bydgoszczy + 180 zł, Białegostoku + 180 zł. Dojazd własny – zniżka 70 zł.

UWAGI DOTYCZĄCE TRANSPORTU
1. Dojazdy antenowe mogą odbywać się  innym środkiem transportu niż wyszczególniony jako główny w ofercie (antena mikrobusem, PKP – rezerwacja miejsc siedzących lub samochodem osobowym pod opieką wychowawcy - konwojenta). Docelowo uczestnik dojazdu antenowego  dociera  bezpośrednio do ośrodka lub dosiada się do autokaru docelowego.
2. Biuro nie ponosi odpowiedzialności za spóźnienia spowodowane warunkami drogowymi, co może wiązać się z oczekiwaniem na transport w miejscach przesiadkowych i miejscach wyjazdu.
3. Zbiórka uczestników na 20-30 minut przed planowanym odjazdem.
4. W przypadku zbyt małej frekwencji na trasach antenowych biuro może odwołać połączenie antenowe na 7 dni przed wyjazdem.
5. Dojazdy antenowe realizowane przy min. 4 uczestnikach.
6. Potwierdzenie miejsc i godzin wyjazdów najpóźniej na 7 dni przed wyjazdem.

 


Małe Ciche.
Willa Tarasówka.
D.W. Anna Maria.
D.W. Tatry.
Gubałówka.
Aquapark Zakopane.

drukuj stronę | poleć znajomym