/

CHORWACJA+WŁOCHY

Adriatycka przygoda

Jeziora Plitwickie - Wyspa Krk - Omišalj - Rijeka - Opatija - Wenecja - Rimini

Obóz młodzieżowy 13 – 18 lat

Chorwacja - Omišalj to starożytne miasteczko na zachwycającej Wyspie Krk, położone w zatoczce na północnym krańcu wyspy. Bardzo czyste plaże i bajkowe widoki sprawiają, że niektórzy uważają to miejsce za magiczne.

Włochy - Rimini- jeden z najpopularniejszych adriatyckich kurortów, kusi piaszczystymi plażami i eleganckimi bulwarami biegnącymi wzdłuż morza, miasto Federico Felliniego. Czyste plaże i najsławniejsze dyskoteki to podstawowe atuty, choć Rimini ma do zaoferowania także centrum historyczne ze wspaniałymi renesansowymi budowlami.

PROGRAM

DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski wg rozkładu jazdy. Przejazd przez Czechy, Austrię, Słowację w stronę Chorwacji - Jezior Plitwickich.
DZIEŃ 2
Dojazd w godzinach porannych do niesamowitego Parku Krajobrazowego Jezior Plitwickich. Jest to bajkowe miejsce. Jeden ze strumieni zasilających jeziora Plitwica tworzy wodospad o wysokości 78 metrów. Długość wszystkich jezior wynosi ponad 8 kilometrów, a ich łączna powierzchnia ok. 200 hektarów. Przejazd na wyspę Krk. Zakwaterowanie w hotelu. Pierwsze świadczenie kolacja.
DZIEŃ 3-4
Pobyt na urokliwej Wyspie Krk. Zwiedzanie starożytnego miasta Omišalj i stolicy wyspy – miasta Krk. Pobyt na najpiękniejszych plażach na wyspie, między innymi cieszącej się popularnością plaży Baška, gdzie zażyjemy kąpieli w nieskazitelnie czystej wodzie. Wspólne zajęcia integracyjne, rozgrywki sportowe.
DZIEŃ 5
Po lunchu wyjazd w stronę Włoch. Po drodze zwiedzanie Rijeki – trzeciego największego miasta portowego w Chorwacji nad którym stoi XIII wieczna twierdza. To malownicze miejsce zadziwia wszystkich pięknymi jachtami, łodziami i żaglowcami. Po kolacji przejazd do luksusowego ośrodka nadmorskiego Opatija. Wieczorne zwiedzanie przepięknie oświetlonego miasta leżącego na zboczu gór Uczka. Przejazd nocny do Rimini.
DZIEŃ 6 - 10
Dojazd do Rimini w godzinach porannych, śniadanie, zakwaterowanie w hotelu.
Realizacja programu
- plażing – smażing czyli relaks na słonecznej plaży,
- spacery po bulwarze i uliczkach z licznymi kawiarniami i restauracjami – okazja do spróbowania słynnych włoskich lodów i pizzy
- zabawy integracyjne, turnieje sportowe, zajęcia rekreacyjne, quizy z nagrodami
- wieczorowe wyjścia na dyskoteki (dodatkowo płatne)
- możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych: Mirabilandia, San Marino, Rzym lub Aquafan.
- Klub Kibica – podczas obozu będziemy mieli niepowtarzalną okazję poczuć piłkarskie emocje, bo to właśnie tego lata odbywają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. Pokażemy za granicą jak kibicują biało- czerwoni.
DZIEŃ 11
Wyjazd w stronę Wenecji. Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Rejs statkiem turystycznym kanałami do Placu św. Marka, spacer od Mostu Westchnień, obok Pałacu Dożów, Bazyliki św. Marka do Ponte Rialto. Wyjazd w drogę powrotną do Polski.
DZIEŃ 12
Przyjazd do Polski zgodnie z rozkładem jazdy.

PROPONOWANE WYCIECZKI FAKULTATYWNE oraz dyskoteki*:

- MIRABILANDIA – jeden z największych Parków Rozrywki w Europie. Na terenie parku znajduje się 7 stref tematycznych, 44 atrakcje (karuzele, kolejki górskie, pokazy kaskaderskie itp.), restauracje i bary, a przez cały dzień odbywają się spektakle wśród zieleni i wody ( 3 jeziora, 7 fontann, 14 wodospadów) – 30 euro

- RZYM – Całodzienna wycieczka do stolicy . W programie zwiedzanie najmniejszego  Państwa Świata, czyli Watykanu: Plac Św. Piotra oraz Bazylika Św. Piotra oraz spacer z przewodnikiem po  Rzymie gdzie zobaczymy  : Koloseum, Forum Romanum, Kapitol, Ołtarz Ojczyzny, Plac Wenecki, Panteon, Fontanna di Trevi, Schody Hiszpańskie. – 60  euro

- RIMINI – wyjazd autobusem miejskim do zabytkowej części Rimini – miasta natchnienia wielu filmów Felliniego oraz przepięknej architektury pamiętającej czasy rzymskie - ok. 7 euro

AQUAFUN – najpopularniejszy Park Wodny w Europie o powierzchni 100 tys. m2. Łączna długość zjeżdżalni to 3 kilometry! Szeroki wybór klasycznych rozrywek wodnych: zjeżdżalnie, basen z falami, rwąca rzeka i dyskoteki w pianie – ok. 25 euro

- REPUBLIKA SAN MARINO – półdniowe zwiedzanie najstarszej republiki Europy, założonej w IV w. To malutkie Państwo posiada własną mennicę, znaczki pocztowe oraz drużynę piłkarską. W programie zwiedzania: Brama św. Franciszka, Ogrody, Grota Łuczników, Bazylika św. Marino, Piazza della Liberta z Ratuszem oraz trzy sztandarowe wieże: La Guaita, La Cesta i La Montale oraz czas wolny przeznaczony na zakupy (strefa bezcłowa)  -ok.  20 euro

- DYSKOTEKI *: Najsłynniejsi Dj’e, przeboje znane ze światowych list przebojów, zabawa w międzynarodowym towarzystwie to znaki rozpoznawcze najlepszych dyskotek w Rimini. Carnaby – legendarna dyskoteka z żółtym garbusem na dachu, gdzie na każdym z trzech pięter przeniesiesz się w inny  muzyczny świat- 10 euro wstęp, Altromondo nowoczesne wnętrze w kosmicznym klimacie, znani dj, każdego dnia inne atrakcje np. piana party - 12 euro wstęp)

Wycieczki fakultatywne realizowane w zależności od liczby chętnych (min. 15 osób); wstęp na dyskotekę od 16 r.ż.

ZAKWATEROWANIE

Hotel Adriatic** w Chorwacji oraz hotel ***/** w Rimini. Hotel Adriatic położony tuż przy plaży wśród bujnej zieleni, dogodnie zlokalizowany, ok. 100 metrów do plaży, ok. 500 metrów od centrum miejscowości. Pokoje 3-,4-,5-osobowe z łazienkami. Hotel w Rimini – pokoje 3-, 4-, 5-osobowe z łazienkami, możliwe łóżka piętrowe.

WYŻYWIENIE

trzy posiłki dziennie. W Omišalj śniadania i kolacje w formie bufetu, lunch - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Pierwszy posiłek w Chorwacji kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni lunch 5 dnia pobytu. W Rimini śniadania w formie bufetu, lunch i kolacja - dania serwowane, woda do posiłków (napoje dodatkowo płatne). Dodatkowo do obiadu podwieczorek w formie deseru lub owocu. Suchy prowiant na drogę powrotną. Pierwszy posiłek śniadanie w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni śniadanie w dniu wyjazdu. W trakcie całodniowych wycieczek suchy prowiant zamiast lunchu. Dodatkowe posiłki: kolacja w Rijece lub okolicy (podczas podróży do Rimini)

DOKUMENTY DO POBRANIA

1. KartaKwalifikacyjna2017
2. UmowaZgłoszenie2016

Kod Termin Cena Status Sprzedaż
CZCHWL01 2018-06-28 - 2018-07-09 2099.00 PLN sprzedana -
CZCHWL02 2018-07-12 - 2018-07-23 2099.00 PLN sprzedana -
CZCHWL03 2018-08-06 - 2018-08-17 2099.00 PLN na telefon -

CENA ZAWIERA

zakwaterowanie i wyżywienie wg programu, opiekę kadry pedagogicznej i medycznej, transport, program obozu młodzieżowego, ubezpieczenie Koszty Leczenia w podróży zagranicznej do 10.000 euro, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do 2000 euro oraz bagaż do 200 euro (AXA), podatek VAT, obowiązkową dopłatę do turystycznego funduszu gwarancyjnego w kwocie 10 zł.

CENA NIE ZAWIERA

biletów wstępu i usługi przewodnickiej podczas realizacji programu – 48 euro (płatne obowiązkowo), dodatkowych wycieczek fakultatywnych w Rimini (wg uznania), opłaty klimatycznej – ok. 9 euro oraz kaucji zwrotnej - 25 euro (płatne obowiązkowo), klimatyzacja w hotelu w Rimini płatna za pokój/doba – 7 euro;
dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo): Gdańsk +180 zł, Tczew +180 zł, Malbork +180 zł, Toruń +160 zł, Bydgoszcz +160 zł, Warszawa +100 zł, Łódź +100 zł, Lublin +120 zł, Rzeszów +120 zł, Tarnów +100 zł, Częstochowa + 100 zł, Piotrków Trybunalski + 100 zł, Radom + 80 zł, Kielce + 80 zł, Katowice 50 zł, Kraków 50 zł, Lębork + 220 zł (antenka realizowana z Lęborka do Gdańska samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 osobach chętnych).

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Dopłata za gwarancję niezmienności ceny bez względu na koszt paliwa i kursy walut 80.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT - autokar o podwyższonym standardzie, wyposażony w WC, DVD, barek. Wyjazd z Gdańska w godzinach porannych, powrót w godzinach wieczornych.

UWAGA! na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, busem, samochodem osobowym, transportem publicznym pod opieką osoby dorosłej, a także możliwość związanych z tym ewentualnych przesiadek. Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej ilości uczestników (min. 6 osób).


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
GDAŃSK 180.00 PLN
TORUŃ 160.00 PLN
WARSZAWA 100.00 PLN
ŁÓDŹ 100.00 PLN
LUBLIN 120.00 PLN
RZESZÓW 120.00 PLN
RADOM 80.00 PLN
KIELCE 80.00 PLN
KATOWICE 50.00 PLN
KRAKÓW 50.00 PLN
Godziny i miejsca zbiórek zostaną podane na 1 tydzień przed wyjazdem

UWAGI

Obowiązkowo potrzebny aktualny paszport lub dowód osobisty, ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy!
Do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny.
Obowiązująca kaucja zwrotna 25 euro.

Oferta przygotowana we współpracy z Biurem Czerwiński Travel.

 

 


Chorwacja - Jeziora Plitvickie.
Chorwacja.
Wenecja.

drukuj stronę | poleć znajomym