/

CHORWACJA-Crikvenica

CRIKVENICA - Adriatycka Przygoda
hotel Omorika
   - obóz młodzieżowy 14-18 lat

Crikvenica to największa miejscowość w "dolinie wina" Vinodol. Jest nie tylko miejscem typowo turystycznym ale i uzdrowiskiem. Obecnie to jedna z najliczniej odwiedzanych miejscowości na Riwierze Kvarnerskiej. Zachętą do przyjazdu tutaj są przede wszystkim piękne żwirkowate plaże wyróżnione Błękitną Flagą, świadczącą o najwyższej czystości wody morskiej oraz liczne atrakcje oferowane w sezonie letnim (imprezy, koncerty, festyny, rewie mody,  Dni Crikvenickie, liczne kawiarnie, restauracje i bogate życie nocne). Istotną rolę odgrywa również fakt, że Crikvenica jest jednym z najbardziej nasłonecznionych ośrodków nad Adriatykiem - ok. 2500 godzin słonecznych w roku.

PROGRAM

1 dzień
Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, wyjazd w kierunku przejścia granicznego w Cieszynie, nocny przejazd przez Czechy i Austrię.
2 dzień
Przyjazd do Crikvenicy w godzinach porannych, zakwaterowania, aklimatyzacja. Zapoznanie się z obiektem i bazą sportowo – rekreacyjną. Kolacja. Nocleg.
2-10 dzień
Wypoczynek, realizacja programu wycieczek fakultatywnych, życie obozowe.
10 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, pobranie suchego prowiantu. Pożegnanie z Crikvenicą. Wieczorem wyjazd w kierunku Polski, nocny przejazd przez Austrie, Czechy,
11 dzień
Przejazd przez Polskę. Przyjazd w godzinach popołudniowych na miejsce zbiórki.

Program pobytu:
- spacery do centrum Crikvenicy, piesze wycieczki po okolicy,
- zawody sportowe na boiskach (piłka nożna, siatkówka), badminton, tenis stołowy,
- relaks, plażing, kąpiele morskie pod opieką ratownika,
- korzystanie z wycieczek fakultatywnych,
- dyskoteki,

Wycieczki fakultatywne (dla chętnych):
- Park Narodowy Jeziora Plitvickie – 40 €
- Rejs statkiem wokół wysp Krk i Rab – 30 € (na miejscu są również organizowane wycieczki statkiem w innych cenach na krótszych trasach).

ZAKWATEROWANIE

Pawilon Omorika** położony jest w Crikvenicy przy Hotelu Omorika. Pawilony składają się z trzech budynków. Położone są w lesie piniowym, 150 m od żwirowo kamienistej plaży z łagodnym zejściem do morza. Blisko ośrodka boiska do siatkówki, piłki nożnej, korty tenisowe. 100 m od ośrodka znajduje się Adrenalinepark (dodatkowo płatny). Do centrum Crikvenicy jest około 1 km. Do dyspozycji gości 72 pokoje dwu, trzy osobowe. Na terenie obiektu znajduje się restauracja.
Atrakcje: restauracje, tawerny, bary, sklepy, stragany, dyskoteki, dyskoteki na plaży.
Zakwaterowanie: pokoje 2, 3, 4 osobowe, z  łazienkami, większość z balkonem. Jedno łózko w pokoju jest podwójne – zsuniete ze sobą, składające się dwóch osobnych materaców z osobną pościelą. W pokojach nowe meble: szafa, szafki nocne, lampki nocne, balkony ze stolikami i krzesłami. Łazienka z prysznicem i wc.

Obowiązkowa kaucja w hotelu płatna 20,00 €/os (zwracana przy wykwaterowaniu z obiektu, po rozliczeniu ewentualnych szkód w hotelu).

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie, śniadanie, lunch i ciepła kolacja.

DOKUMENTY DO POBRANIA

1. KartaKwalifikacyjna2017
2. UmowaZgłoszenie2016

Kod Termin Cena Status Sprzedaż
ACH1 2017-07-08 - 2017-07-18 1820.00 PLN sprzedana -
ACH2 2017-07-16 - 2017-07-26 1820.00 PLN sprzedana -
ACH3 2017-07-24 - 2017-08-03 1820.00 PLN sprzedana -

CENA ZAWIERA

Zakwaterowanie – 8 noclegów w Pawilonie Omorika 2*, wyżywienie 3 posiłki dziennie, transport autokarem o podwyższonym standardzie, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę wychowawców, pilota i rezydenta, program pobytu, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł

CENA NIE ZAWIERA

wycieczek fakultatywnych (wg uznania), kieszonkowego, taksy klimatycznej 8 €/os.


INFORMACJE DODATKOWE

Oferta przygotowana we współpracy z Biurem Podróży ANIMATOR TRAVEL


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
potw. LUBLIN potw. bez dopłat
potw. WARSZAWA potw. bez dopłat
potw. KIELCE potw. bez dopłat
potw. KRAKÓW potw. bez dopłat
Wyjazdy z Lublina, Kielc i Krakowa realizowane pzy min. 8 os. Godziny i miejsca zbiórek zostaną potwierdzone na 1 tydz. przed wyjazdem

UWAGI

UWAGA: Każdy uczestnik powinien posiadać paszport lub dowód osobisty.


Crikvenica.
Omorika .
Plaża.
Przykładowy pokój.
Plitwice.
Crikvenica.

drukuj stronę | poleć znajomym