/

BUŁGARIA-Zlote Piaski hotel SERDIKA

BUŁGARIA

Złote Piaski, Warna, Nessebar

WIEK UCZESTNIKÓW: 12-18 lat

ZŁOTE PIASKI - miejscowość położona ok. 15 km od Warny. Złote Piaski to najpopularniejszy region turystyczny Bułgarii słynący z piaszczystych plaż uważanych za najpiękniejsze w Europie. Z pewnością młodych ludzi przyciąga tutaj panująca europejska atmosfera, niezapomniane zabawy w klubach, sklepiki i kramy z bułgarskimi różnościami, mnóstwo słońca oraz ciepłe morze.

PROGRAM

1 Dzień: Wyjazd autokaru według rozkładu. Przejazd przez Polskę.

2 Dzień: Przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię.

3 Dzień: Przyjazd do Złotych Piasków w godzinach przedpołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, pierwsze świadczenie w Bułgarii – obiad.

4—10 Dzień: Pobyt w Bułgarii. Możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych, realizacja programu:
- FLUO NIGHT - Body painting farbami fluo
- GOLDEN GAME - wieczorna gra miejska  oraz kąpiel pod gwiazdami pod opieką ratownika
- ŚWIĘTO HOLI - prawdziwe święto kolorów i radości połączone z wieczornym wyjściem na promenadę
- SPEED DATING… czyli ile wiesz o swoich kumplach?
- WATER WAR - wodna bitwa na balony
- CLUBBING SHOW - wyjścia do lokalnych dyskotek m.in. Papaya, Pr. Club, Bonkers, Arrogance (za dodatkową opłatą, wejście dla osób pow. 16 roku życia),
- KEEP CALM & RELAX!  chillout na plaży, kąpiele w morzu, animacje przy basenie
- AROUND BUŁGARIA:
wycieczka do KLASZTORU SKALNEGO AŁADŻA - Monastyr Aładża to średniowieczny klasztor wykuty w skale. Nazwa klasztoru pochodzi z języka tureckiego i oznacza "pstry" lub "wielobarwny". Związane jest to z barwnymi skałami i kolorowymi freskami pokrywającymi wykute w skale cele mnichów. O tym miejscu opowiada wiele okolicznych legend (dla chętnych)
wycieczka do WARNY - do stolicy bułgarskiego wybrzeża, które zostało założone przez Rzymian. Miasto ma swój niepowtarzalny charakter ze względu na deptaki handlowe w centrum, oraz liczne secesyjnej domy świadczące o zamożności dawnej burżuazji. Miasto jest doskonałą odskocznią od siedzenia na plaży w Złotych Piaskach a nazwa kojarzy nam się z Władysławem Warneńczykiem;
NESEBYR + AQUA PARK - Nesebyr – odwiedzimy jedno z najstarszych miast europejskich, które zostało wpisane na Listę Światowego  Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturowego UNESCO. Miasto – muzeum. Położone jest u  wybrzeża Morza Czarnego, często nazywane Dubrownikiem Bułgarii. Nasebyr zachwyci nas mieszanką architektoniczną, łączącą w sobie mury z czasów rzymskich i bizantyjskich, średniowieczne cerkwie, brukowane uliczki oraz domy z okresu Odrodzenia. Absolutnie wyjątkowe miejsce! MUST BE! PARADISE AQUAPARK -  READY TO GET WET!!! – czeka tu nas rewelacyjna zabawa w największym Aquaparku na Bałkanach: zjeżdżalnie, kamikaze, tsunami, baseny z jacuzzi i wspaniałe muzyczno-taneczne animacje. Nowa atrakcja surfing basen !!! Cena z zeszłego roku.

11 Dzień: Śniadanie w godzinach wczesno porannych i wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną. 

12 Dzień: Przejazd w stronę Polski. Dojazd do Gdańska w godzinach późno wieczornych/nocnych. 

 WYCIECZKI FAKULTATYWNE*:
- WIOSKA BUŁGARSKA – PROGRAM FOLKLORYSTYCZNY - przejażdżka łódką po rzece Kamczija, Pobitite Kamuni czyli Kamienny Las - (unikatowy fenomen natury, który Matka Natura rzeźbiła przez tysiące lat. Te fenomenalne kamienne figury, które zachowały się po dzisiejsze czasy i stanowią słynną atrakcję Bułgarii). Obiad – tradycyjne dania bułgarskie, napoje. Cena z zeszłego roku ok. 30 EUR

- BAŁCZIK i PRZYLĄDEK KALIAKRA - miasto Bałczyk położone jest malowniczo na tarasowatych wapiennych białych skałach i dlatego nazwane jest „białym miastem”. Zwiedzimy tu letnią rezydencję rumuńskiej królowej Marii z 1924 roku oraz ogród botaniczny z mnóstwem kaktusów i sukulentów. Następnie udamy się na malowniczy przylądek Kaliakra. Czekają tam na nas przepiękne widoki morskie z 70 - metrowej wysokości. Pionowe skały „opadają” tu prosto do morza. Potęga przyrody! Przy spokojnym morzu czasem udaje się zaobserwować delfiny. Obiad podczas wycieczki.
Cena z zeszłego roku ok. 40 EUR

- JEEP SAFARI – wyprawa wojennymi jeepami po Parku Narodowym Złote Piaski oraz innych miejscowościach dostarczająca niezwykłych wrażeń! W trakcie wycieczki będziecie mieli okazję do obserwacji miejscowej flory i fauny, do przejażdżki po dzikiej i zalesionej okolicy, a także do sprawdzenia swoich umiejętności strzeleckich. W programie przewidziane są również gry i zajęcia sportowe a także obiad w bułgarskim, wiejskim domostwie, na którym podana będzie sałata, mięso z grilla, napoje bezalkoholowe.
Cena z zeszłego roku ok. 40 EUR

*Wycieczki fakultatywne: dla chętnych, realizowane przy minimum 20 osobach, płatne dodatkowo;

ZAKWATEROWANIE

NOWOCZESNY Hotel Serdika*** (w naszej ocenie HOTEL ZASŁUGUJE NA 4*) położony jest blisko centrum Złotych Piasków, ok. 550 m od plaży i ok. 400 m ?d Aquapolis. Zakwaterowanie w przestronnych pokojach 3, 4, 5 i 6 osobowych z klimatyzacją i balkonem, TV-kablową, lodówką, łazienką z suszarką. Wszystkie pokoje są przestronne, odnowione i urządzone   w stylu skandynawskim. Hotel ma całodobową ochronę.

DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW: DUŻY ODKRYTY BASEN Z MINI AQUAPARKIEM i wydzieloną częścią dla dzieci, bezpłatne parasole i leżaki przy basenie (ilość ograniczona), restauracja z tarasem, barbeque, lobby bar z karaoke, recepcja z możliwością wynajęcia sejfu, punkt wymiany waluty, tenis stołowy, bilard, gabinet lekarski, Wi-Fi – bezpłatne w holu koło recepcji, Wi-fi płatne w pokojach, salka z grami, wypożyczalnia rowerów, sklep. Przy hotelu WIELOFUNKCYJNE BOISKO SPORTOWE.
Codzienny program animacyjny prowadzony przez hotel, obejmuje np.: tańce, siatkówkę, rzutki, piłkę wodną, aerobik w basenie, mini piłkę nożną, wieczorne animacje lub inne.

WYŻYWIENIE

W hotelu Serdika***- All inclusive - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu serwowanego przez kelnera. Drugie śniadanie, późny obiad, wieczorna zupa (21:30 – 22:00). Herbata i woda przez cały dzień.

Suchy prowiant na drogę powrotną.

DOKUMENTY DO POBRANIA


Kod Termin Cena Status Sprzedaż
CZB1 2020-07-14 - 2020-07-24 1869.00 PLN stop -
Wyjazd z Gdańska dzień wcześniej tj. 13.07.20 w godzinach wieczornych.
CZB2 2020-07-20 - 2020-07-30 1869.00 PLN są miejsca zakończona
Wyjazd z Gdańska dzień wcześniej tj. 19.07.20 w godzinach wieczornych.
CZB3 2020-07-27 - 2020-08-06 1869.00 PLN stop -
Wyjazd z Gdańska dzień wcześniej tj. 26.07.20 w godzinach wieczornych.
CZB4 2020-08-12 - 2020-08-22 1869.00 PLN są miejsca zakończona
Wyjazd z Gdańska dzień wcześniej tj. 11.08.20 w godzinach wieczornych.

CENA ZAWIERA

autokar wyposażony w WC, DVD, barek, (przejazd przez Słowację, Węgry i Rumunię), zakwaterowanie – 8 noclegów w Bułgarii, wyżywienie wg opisu programu, rezydenta na miejscu w Bułgarii, opiekę kadry pedagogicznej, ratownika, transport poza granicami Polski, program obozu młodzieżowego, wstępy wg programu, ubezpieczenie KL , NNW + bagaż, podatek VAT, opłatę za Krajowy Fundusz Turystyczny.

CENA NIE ZAWIERA

kaucji zwrotnej płatnej na miejscu 10 euro/os., taksy klimatycznej 10 euro, obowiązkowej opłaty łącznej za: bilety wstępów do zwiedzanych obiektów w tym Aquaparku Paradise Nessebar (ok. 25 euro).

Dopłat do miejsc wsiadania (obowiązkowo): Gdańsk +190 zł, Tczew +190 zł, Malbork +190 zł, Toruń +170 zł, Bydgoszcz +180 zł, Warszawa +120 zł, Łódź +120 zł, Lublin +140 zł, Rzeszów +160zł, Tarnów na zapytanie, Częstochowa +100zł, Piotrków Trybunalski +120zł, Radom +100zł, Kielce +100 zł, Katowice +60, Kraków +60, Wrocław +160zł, Lębork + 240 zł (antenka realizowana z Lęborka do Gdańska samochodem osobowym, busem lub pociągiem przy min. 3 osobach chętnych). Wyjazd z Gdańska dzień wcześniej. Antenki z miast oprócz Gdańska będą realizowane przy minimum 6 osobach. Godziny i miejsca zbiórek będą potwierdzane na ok. 5 dni przed wyjazdem

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP 90.00 PLN
2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży 80.00 PLN
3. ubezpieczenie od kosztów rezygnacji lub przerwania podróży dla chorób przewlekłych (CP) 150.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

MAKSYMALNY BAGAŻ: do autokaru można wziąć 1 bagaż zasadniczy i bagaż podręczny. Bagaż zasadniczy nie może przekraczać wagi 20 kg oraz łącznych wymiarów 190 cm (wys. + szer. + dł.), sugerowane kieszonkowe na drobne wydatki uczestników - 100 euro.

Obowiązkowo potrzebny jest aktualny paszport lub dowód osobisty - ważny min. pół roku od daty powrotu z imprezy.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
00.30 LUBLIN Hala Mosir Al. Zygmuntowskie (obok Orlenu) 03.00 140.00 PLN
02.30 RADOM, ul. Wernera 52, stacja benzynowa Lukoil - McDonalds 01.30 100.00 PLN
03.30 KIELCE, parking przy stadionie Korony, ul. Ściegiennego 00.30 100.00 PLN
05.30 KRAKÓW, Stacja Paliw Arge ul Opolska 60/ Stacja Paliw LukOil ul Opolska 9 20.30 60.00 PLN
Powrót dzien wcześniej w stosunku do daty turnusu
06.00 KATOWICE, Stacja BP - Mc Donald's/BP przy hotelu Campanille, Al. Górnośląska/Ofiar Katynia, autostrada A4 (k.Wrocław) 19.30 60.00 PLN
Powrót dzien wcześniej w stosunku do daty turnusu
03.00 RZESZÓW, parking przed dworcem PKP 23.30 160.00 PLN
Powrót dzien wcześniej w stosunku do daty turnusu
03.00 ŁÓDŹ, ul. Służbowa, parking obok DW PKP Łódź Widzew lub Stacja Paliw Shell ul. Rokicińska 192 23.00 120.00 PLN
Powrót dzien wcześniej w stosunku do daty turnusu
00.30 WARSZAWA, parking przy sklepie Decathlon Warszawska 6 Lub Dworzec Zachodni PKS, Al. Jerozolimskie 144 3.00 120.00 PLN

UWAGI

Wyjazd z Gdańska dzień wcześniej, termin wyjazdu z poszczególnych miast uzależniony od rozkładu jazdy autokaru.

Na trasach krajowych istnieje możliwość przejazdu autokarem o niższym standardzie, mikrobusem, pociągiem oraz możliwość ewentualnych przesiadek z tym związanych.

Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania bez żadnych konsekwencji transportu z danej miejscowości w przypadku zbyt małej liczby uczestników (minimum 6 osób) chyba, że jest podane inna informacja w rozkładzie jazdy.

Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu.

Godziny odjazdów i powrotów są uzależnione od warunków drogowych i kolejek na przejściach granicznych.

Istnieje możliwość wyjazdów z innych miejscowości – szczegółowe informacje w biurze.

POTWIERDZENIE MIEJSC WYJAZDÓW NAJPÓŹNIEJ NA 5 DNI PRZED WYJAZDEM.

Oferta przygotowana we współpracy z Biurem Turystycznym CZERWIŃSKI TRAVEL


.
.
.
.
.
.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym