/

BUŁGARIA-Słoneczny Brzeg All Inclusive

SŁONECZNA PRZYGODA
w Bułgarskim Las Vegas
NESEBER - SŁONECZNY BRZEG - BURGAS
- SV. WLAS
obóz młodzieżowy 12 - 18 lat

SŁONECZNY BRZEG – najpiękniejsze i największe kąpielisko na bułgarskim wybrzeżu, perła Bułgarskiej Riwiery nazywane LAS VEGAS Europy Wschodniej. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże. To region Bułgarii najlepiej rozwinięty pod względem zaplecza turystycznego i poziomu świadczonych usług. Fantastyczna piaszczysta plaża osłonięta wydmami, łagodne zejście do morza, którego średnia temperatura wynosi 24°C, hotele oferujące wiele udogodnień dla dzieci, 2 duże parki wodne oraz ograniczony ruch samochodowy w mieście sprawiają, że jest to okolica idealna na wypoczynek dla wszystkich. Dużo atrakcji dla młodych ludzi, aquaparki, liczne kluby, restauracje, miejsce tętniące życiem. Plaża rozciąga się na 8km i jest szeroka od 30 do 60m, a piasek ma tu drobną strukturę i złocisty kolor.

PROGRAM

1 dzień - Wyjazd zgodnie z rozkładem jazdy, przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię. W trakcie przejazdu ciepły posiłek na Węgrzech (płatny dodatkowo 7 EUR).
2 dzień – Przyjazd do Słonecznego Brzegu w godz. południowych. Zakwaterowanie  obiadokolacja. Spotkanie organizacyjne – nocleg
2 – 11  dzień - Pobyt  w Hotelu BOOMERANG
PODRÓŻNICZO - ROZRYWKOWE WARIACJE
- CZARNOMORSKA PERŁA - NESEBER BY NIGHT - wieczorna wycieczka autokarowa: zwiedzanie urokliwego miasta zaliczanego do pomników kultury, wpisanego na listę UNESCO. Słynie z przepięknej architektury, krętych uliczek, domów wykonanych z drewna i kamienia. W programie zwiedzanie Starego Miasta, bizantyjskich kościołów średniowiecznych fortec.
- BURGAS – MORSKA STOLICA BUŁGARII - wycieczka autokarowa w trakcie której, zwiedzimy BURGAS – drugą nadmorską stolicę Bułgarii - gdzie zobaczymy stare miasto, port, molo oraz przepiękny. Nadmorski Deptak ze słynną Galerią Rzeźb na świeżym powietrzu. Następnie udamy się północną plażę gdzie zobaczymy dzieła z piasku, które wykonali uczestnicy MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU RZEŹBY W PIASKU.
- NASZA MIEJSCÓWKA - SŁONECZNY BRZEG TOUR - zwiedzanie urokliwej miejscowości nadmorskiej cieszącej się wielką popularnością wśród turystów. Wyprawa na promenadę i molo gdzie przywita nas tam prawdziwy młodzieżowy klimat i  zachwyci ilość  różnorodnych  atrakcji.
- HANSKA SHATRA- spacer na taras widokowy oddalony 3km od Słonecznego Brzegu w stronę Warny. Przejście na wzgórze przez las. Sesja zdjęciowa.
- POCZUJ SIĘ JAK ONASSIS - SVETY WLAS - MARINA DINEVI – wyprawa do niezwykle urokliwego kurortu czarnomorskiego - zwiedzanie cerkwi prawosławnej oraz Mariny Dinevi-największego portu jachtowego na wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii.

BAŁKAŃSKI MIXER  SPORTOWO-ROZRYWKOWY
TWOJA – MOJA -   zajęcia z tenisa stołowego
JUVENTUR-CROSS -Bieg przełajowy  na plaży
ORIENTUJ SIĘ - Wyjścia w teren połączone z zabawami na orientację
MOJE SPORTOWE FASCYNACJE – wieczorne zwierzenia przy świecach
BALONIADA-  rozgrywki balonem napełnionym wodą
BAŁKAŃSKI SKARB– nocne poszukiwanie skarbów
SUMMER BEACH – turniej siatkówki plażowej
Z PALETKĄ W RĘKU – rozgrywki badmintona
SZYBCIEJ! WYŻEJ! DALEJ! – elementy lekkoatletyki
BEREK, jakiego nie znacie
PLAŻOWE RUGBY
DWA OGNIE – kultowa gra zespołowa
PLAŻOWANIE NA SPORTOWO – zabawy z wodą i piaskiem w rolach głównych
KONKURS na najoryginalniejszą dyscyplinę sportową
OLIMPIADA SPORTOWA JUVENTUR SUNNY BEACH  2018– wybór  najlepszego Sportowca turnusu
BAŁKAŃSKIE KLIMATY-  Udział w imprezach  organizowanych w kurorcie -Poznawanie  barwnej kultury bułgarskiej
ŁAPMY SŁOŃCE- kąpiele i plażowanie pod opieką ratownika
KONKURSY  Z NAGRODAMI :  Supermodelka,  Szalona Fryzura, Galeria Figur Piaskowych-   BUŁGARSKIE   PIASKOLEPY 2018
BUŁGARSKIE   „PRET A PORTER”- pokaz mody plażowej
GRY I ZABAWY : Miss i Mister Wakacji,  randka w ciemno, poczta francuska,  miliard w rozumie, Neptunalia - pasowanie na nadwornego obozowicza  , morskie śluby, Turniej Sobowtórów

DANCE & MUSIC- DYSKOTEKOWY SZAŁ        
1 WSTĘP  DO SUPER DYSKOTEKi LAZUR W SŁONECZNYM BREZGU dla osób pow.16 lat
BOOMERANG –DANCE – Dyskoteki na terenie hotelu
NOC DIDŻEJÓW- dyskoteki szalone pod Gwiazdami

FOOTBALL  ACADEMY-FUTBOLOWY ZAWRÓT GŁOWY Trenujemy...Gramy...Kibicujemy...!!!
ZAJĘCIA TECHNICZE - prowadzenie piłki, przyjęcie jej, podkręcanie piłki, wybór optymalnego miejsca i momentu uderzenia z różnych pozycji.
STRATEGIA MECZOWA – murowanie bramki, ostry atak, ofensywa czy defensywa ODPRAWY TRNENERSKIE – omawianie taktyki, najlepszych bramek, przygotowanie strategii meczowej.
PREZENTACJA MULITIMEDIALNA ZESPOŁÓW I PIŁKARZY – podpatrywanie najlepszych, czyli technika i szybkość Cristiano Ronaldo, wola walki Wayne Rooney’a i piłkarski geniusz Lionela Messiego
LIGA MISTRZÓW - oficjalne losowanie grup, rozgrywki między drużynami, tabela wyników i wyłonienie zwycięzcy turnusu oraz oczywiście puchar mistrza!
ZASADY FAIR PLAY – każdy piłkarz musi je znać! Czasem profesjonalne zachowanie na boisku jest ważniejsze od najdoskonalszych umiejętności piłkarskich.
PIŁKARSKIE ZMAGANIA - Mały Mundial – obozowy turniej piłki nożnej

SUMMER  AQUASCHOL
HYDRO FITNES
JAK RYBA W WODZIE- zajęcia  na basenie z ratownikiem
AQUAOLIMPIADA - zawody pływackie
WATERPOLO - zawody sportowe
AQUA SHOW-tworzenie układu choreograficznego w wodzie
AQUA GYM-gimnastyka w wodzie, skoki, skłony, biegi i marsze....

CAŁY ŚWIAT W GORĄCZCE ZUMBY-zabawa tańcem dla wszystkich.
Zumba Fitness opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańca i fitnessu, muzyki latino, dance i rockandrolla, tańca orientalnego, reaggaetonu, a także świetnej atmosfery powoduje, że w szkołach tańca brakuje miejsc. Urok Zumby leży w jej prostocie – nie trzeba być profesjonalistą, nie trzeba spędzać długich   na nauce i ćwiczeniach! Od pierwszych zajęć można się po prostu bawić tańcem! Jeśli kochasz zabawę i chcesz nauczyć się kroków wykorzystywanych w Zumbie, jeśli chcesz wyrzeźbić sylwetkę, spalić zbędne kalorie i naładować się pozytywną energią – te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
ZUMBOWE  ABC
krótka historia Zumby
Zumba na świecie – projekcje filmów
fenomen Zumba Fitness – o co w tym chodzi?
podstawowe kroki i układy do ulubionych piosenek
FUN & DANCE
profesjonalne zajęcia z Zumba Fitness
przygotowanie finałowej choreografii
finałowy występ na zakończenie obozu
tworzenie własnych układów
Zumba maraton – poprowadź część treningu
ZUMBA FITNESS połączenie tańca i fitnessu, muzyki latino, dance i rockandrolla,
ZUMBA WORLD – zumbowe inspiracje : salsa, marengue, disco… Zumbowa formacja cheelenderska
NIE TYLKO ZUMBA – ćwiczenia różnych układów tanecznych , freestylowe  pojedynki taneczne

PROPOZYCJE PROGRAMU FAKULTATYWNEGO: (dla chętnych - realizowane przy grupie minimum 25 osób)
- WARNA  + DELFINARIUM  -  ok. 40 EUR
- JEEP Safari   -  ok. 25 EUR
- AQUAPARK-    ok.20 EUR
- DYSKOTEKI – wstęp – ok.4 EUR
- Bułgarski Wieczór   -    ok. 15 EUR
11 dzień - po śniadaniu ,odbiór suchego prowiantu na drogę, wyjazd ze Słonecznego Brzegu w kierunku granicy  bułgarsko – rumuńskiej. W trakcie przejazdu ciepły posiłek w Rumunii. (płatny dodatkowo 7EUR)
12 dzień – przejazd przez Słowację, Czechy .Powrót do miejsc wyjazdu w godz. popołudniowych.

ZAKWATEROWANIE

APARTHOTEL BOOMERANG RESIDENCE *** - nowoczesny kompleks  apartamentowy o bardzo ciekawej architekturze w kształcie bumerangu ,położony  w pobliżu  centrum Słonecznego Brzegu oraz ok.350m od pięknej, piaszczystej plaży.  Kompleks oddany do użytkowania w 2015r. , Składa się z 2 części apartamentowych ze sobą połączonych oraz budynku hotelowego VENICE, Obiekt usytuowany na bardzo rozległym, zielonym terenie.  ogrodzony oraz całodobowo strzeżony . Nieopodal kompleksu znajdują się liczne kawiarnie, bary, supermarkety oraz  kluby nocne i dyskoteki.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI: restauracja, kawiarnia-pizzeria, słoneczny taras wypoczynkowy, bar na świeżym powietrzu, przestronna sala recepcyjna, windy,2 odkryte BASENY z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Dodatkowo : wielofunkcyjne  boisko sportowe do piłki siatkowej i nożnej, oświetlona scena do przeprowadzanie animacji ze sprzętem dyskotekowym, bezpłatne WiFi przy recepcji,  Tenis stołowy, duży zielony ogród. plac zabaw dla dzieci z trampoliną, Altanki letnie do spotkań.
PROFESJONALNA ANIMACJA 3 RAZY DZIENNIE.

ZAKWATEROWANIE : nowoczesne pokoje typu apartamentowego

APARTAMENTY (2+3) -   składające się z 2 pokoi  .Wyposażone w   łazienkę ( umywalka, WC, prysznic ), TV SAT, lodówkę  ,klimatyzację oraz balkon z plastikowym stołem i krzesełkami .

APARTAMENTY (2+2+3) składające się z 3 pokoi. Wyposażone w 2 łazienki ( umywalka, WC, prysznic), TV SAT, lodówkę , klimatyzację oraz taras  z plastikowym stołem i krzesełkami .

POKOJE VENICE -  3-osobowe wyposażone w łazienkę  ( umywalka, WC, prysznic ), TV SAT, lodówkę, klimatyzację oraz balkon z plastikowym stołem i krzesełkami

Wszystkie pokoje wygodne, funkcjonalnie  i nowocześnie  wyposażone.

WYŻYWIENIE

w restauracji hotelowej ALL INCULSIVE LIGHT  4 x dziennie w formie bardzo urozmaiconego bufetu:  śniadanie (8.00-10.00), obiad (12.00-14.00), popołudniowa przekąska  (15.30-16.00) kolacja (18.00-20.00). Napoje do posiłków : soki, woda, kawa, herbata, gorąca czekolada oraz  w przeciągu całego dnia między posiłkami woda mineralna.

Posiłki tranzytowe według programu: w trakcie przejazdu  obiadokolacja  na Węgrzech  oraz w drodze powrotnej  obiadokolacja w Rumunii
(płatne dodatkowo-  14 EUR)

DOKUMENTY DO POBRANIA

1. KartaKwalifikacyjna2017
2. UmowaZgłoszenie2016

Kod Termin Cena Status Sprzedaż
JTB01 2018-06-28 - 2018-07-09 1709.00 PLN sprzedana -
JTB02 2018-07-01 - 2018-07-12 1709.00 PLN sprzedana -
JTB03 2018-07-07 - 2018-07-18 1709.00 PLN sprzedana -
JTB04 2018-07-10 - 2018-07-21 1709.00 PLN sprzedana -
JTB05 2018-07-16 - 2018-07-27 1709.00 PLN sprzedana -
JTB06 2018-07-19 - 2018-07-30 1709.00 PLN sprzedana -
JTB07 2018-07-25 - 2018-08-05 1709.00 PLN sprzedana -
JTB08 2018-07-28 - 2018-08-08 1709.00 PLN sprzedana -
JTB09 2018-08-03 - 2018-08-14 1709.00 PLN sprzedana -
JTB10 2018-08-06 - 2018-08-17 1709.00 PLN są miejsca zakończona
JTB11 2018-08-12 - 2018-08-23 1709.00 PLN na telefon -
JTB12* 2018-08-15 - 2018-08-24 1470.00 PLN na telefon -
* 7 noclegów

CENA ZAWIERA

 9 x nocleg i wyżywienie All innclusive w Bułgarii, opiekę kadry pedagogicznej, opiekę medyczną bułgarską i ratowniczą polską, koszt programu, transport autokarem LUX , ubezpieczenie NW , KL ,bagaż oraz Choroby Przewlekłe, usługi pilota-przewodnika ,opieka rezydenta i pilota przejazdowego, obowiązkową składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - wg Rozp. Min. Sportu i Turystyki z dn. 21.11.16 r. - 10 zł /os.

CENA NIE ZAWIERA

- dopłaty dla osób pow.18 lat – 120,-zł
- obowiązkowej opłaty posiłków tranzytowych -14 EURO
- obowiązkowej kaucji zwrotnej 15 EUR

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji (dla chętnych) 65.00 PLN
2. Dopłata dla osób powyżej 18 lat 120.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

Kaucja zwrotna - 15 Euro

Prosimy o zabranie WAŻNEGO paszportu lub dowodu osobistego. Warunek wyjazdu.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
2.00 LUBLIN Hala MOSiR Al. Zygmuntowskie potwierdź 100.00 PLN
3.00 WARSZAWA ul. Batorego 10 Klub Stodoła potwierdź 130.00 PLN
4.30 RADOM ul. Czarneckiego stacja STATOIL potwierdź 100.00 PLN
2.30 RZESZÓW parking przed Urzędem Wojewódzkim potwierdź 80.00 PLN
5.30 ŁÓDŹ Dw PKP Łódź Kaliska parking od al. Włókniarzy potwierdź 100.00 PLN
9.30 KATOWICE Dw PKS ul. Piotra Skargi potwierdź bez dopłat
6.00 KIELCE Dw PKP potwierdź 60.00 PLN
8.00 KRAKÓW parking przy hotelu Best Western Premier Kraków ul. Opolska potwierdź bez dopłat
04.00 TARNOBRZEG Dworzec PKS, Zatoczka obok cmentarza potw. bez dopłat

UWAGI

TRANSPORT
Autokary klasy LUX (klimatyzacja, DVD, barek, WC). Trasa przejazdu: Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria.

Trasy antenowe/dojazdowe realizowane będą różnymi środkami transportu (mikrobusem, autokarem klasy turystycznej, pociągiem, samochodem osobowym) i  realizowane będą przy min. 6 uczestnikach. Wyjazdy antenowe z poszczególnych miast mogą być anulowane do 48h przed wyjazdem.

Impreza przygotowana we współpracy z Biurem Turystyki Młodzieżowej JUVENTUR w Tarnobrzegu.


.
Animacje i zabawy.
.
.

drukuj stronę | poleć znajomym