/

BUŁGARIA-samolot z Katowic

SŁONECZNA PRZYGODA w Bułgarskim Las Vegas

NESEBER-SŁONECZNY BRZEG-BURGAS-SV.WLAS

wakacje all inclusive

obóz młodzieżowy 13-18lat
12 dni / 11  dni

SŁONECZNY BRZEG – najpiękniejsze i największe  kąpielisko na bułgarskim wybrzeżu, perła Bułgarskiej Riwiery nazywane LAS VEGAS Europy Wschodniej. Dyskoteki, kluby, restauracje, parki rozrywki i zespoły hotelowe z basenami oświetlają po zmroku całe wybrzeże To region Bułgarii najlepiej rozwinięty pod względem zaplecza turystycznego i poziomu świadczonych usług. Fantastyczna piaszczysta plaża osłonięta wydmami, łagodne zejście do morza, którego średnia temperatura wynosi 24°C, hotele oferujące wiele udogodnień dla dzieci, 2 duże parki wodne oraz ograniczony ruch samochodowy w mieście sprawiają, że jest to okolica idealna na wypoczynek dla wszystkich. Dużo atrakcji dla mlodych ludzi, aquaparki, liczne kluby, restauracje, miejsce tętniące życiem. Paża rozciąga się na 8km i jest szeroka od 30 do 60m, a piasek ma tu drobną strukturę i złocisty kolor.

PROGRAM

Dzień 1. Zbiórka uczestników Porcie Lotniczym  w Katowicach-Pyrzowicach. Przelot do VARNY transfer autokarem do Hotelu , zakwaterowanie obiad lub obiadokolacja  w zależności od  rozkładu lotów ,spotkanie organizacyjne –nocleg
Dzień 2-11. Pobyt  w  Słonecznym Brzegu w Aparthotelu BOOMERANG

PODRÓŻNICZO -  ROZRYWKOWE  WARIACJE:

- CZARNOMORSKA PERŁA - NESEBER BY NIGHT  - wieczorna wycieczka  autokarowa zwiedzanie urokliwego miasta  zaliczanego do pomników kultury, wpisanego na listę UNESCO.  Słynie  z przepięknej architektury , krętych uliczek, domów wykonanych z drewna i kamienia. W programie zwiedzanie Starego Miasta , bizantyjskich kościołów średniowiecznych fortec.
- BURGAS –MORSKA STOLICA BUŁGARII - wycieczka  autokarowa – w trakcie której, zwiedzimy BURGAS – drugą    nadmorską stolicę Bułgarii- gdzie zobaczymy stare miasto, port, molo oraz przepiękny  Nadmorski Deptak ze słynną Galerią Rzeźb na  świeżym  powietrzu. Następnie udamy się północną plażę gdzie zobaczymy dzieła z piasku ,które wykonali uczestnicy MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU  RZEŹBY W PIASKU.
- HANSKA SHATRA - spacer na taras widokowy oddalony 3km od Słonecznego Brzegu w stronę Warny. Przejście na wzgórze przez las. Sesja zdjęciowa.
- POCZUJ SIĘ JAK ONASSIS - SVETY WLAS - MARINA DINEVI – wyprawa do niezwykle urokliwego kurortu czarnomorskiego- zwiedzanie cerkwi prawosławnej oraz Mariny Dinevi-największego portu jachtowego na wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii.

BOGATY PROGRAM REKREACYJNO -SPORTOWY - szczegóły poniżej.

Dzień 11/12. Śniadanie – odbiór suchego prowiantu na drogę / ostatni posiłek uzależniony od rozkładu lotów , transfer autokarem na lotnisko VARNA. Odprawa bagażowo - paszportowa. Przelot do Katowic . Zakończenie obozu.

    PROGRAM REKREACYJNO-SPORTOWY  REALIZOWANY  W CENIE WYJAZDU: 
BAŁKAŃSKI MIXER  SPORTOWO-ROZRYWKOWY
- TWOJA – MOJA -   zajęcia z tenisa stołowego
- CROSS -Bieg przełajowy  na plaży
- ORIENTUJ SIĘ - Wyjścia w teren połączone z zabawami na orientację
- MOJE SPORTOWE FASCYNACJE – wieczorne zwierzenia przy świecach
- BALONIADA-  rozgrywki balonem napełnionym wodą
- BAŁKAŃSKI SKARB– nocne poszukiwanie skarbów
- SUMMER BEACH – turniej siatkówki plażowej
- Z PALETKĄ W RĘKU – rozgrywki badmintona
- SZYBCIEJ! WYŻEJ! DALEJ! – elementy lekkoatletyki + BEREK, jakiego nie znacie
- PLAŻOWE RUGBY
- DWA OGNIE – kultowa gra zespołowa
- PLAŻOWANIE NA SPORTOWO – zabawy z wodą i piaskiem w rolach głównych
- KONKURS na najoryginalniejszą dyscyplinę sportową
- OLIMPIADA SPORTOWA SUNNY BEACH  2018– wybór  najlepszego sportowca turnusu
- BAŁKAŃSKIE KLIMATY-  Udział w imprezach  organizowanych w kurorcie. Poznawanie  barwnej kultury bułgarskiej.
- ŁAPMY SŁOŃCE- kąpiele i plażowanie pod opieką ratownika
- KONKURSY  Z NAGRODAMI :  Supermodelka,  Szalona Fryzura, Galeria Figur Piaskowych-  
- BUŁGARSKIE   PIASKOLEPY 2018
- BUŁGARSKIE   „PRET A PORTER”- pokaz mody plażowej
- GRY I ZABAWY : Miss i Mister Wakacji,  Randka w Ciemno, Poczta Francuska,   Miliard w Rozumie, Neptunalia - pasowanie na nadwornego obozowicza  , morskie śluby, Turniej Sobowtórów.
- DANCE & MUSIC- DYSKOTEKOWY SZAŁ      
- 1 WSTĘP  DO SUPER DYSKOTEKI LAZUR W SŁONECZNYM BRZEGU dla osób powyżej 16 lat
- BOOMERANG –DANCE – Dyskoteki na terenie hotelu
- NOC DIDŻEJÓW - dyskoteki szalone pod Gwiazdami

FOOTBALL ACADEMY - FUTBOLOWY ZAWRÓT GŁOWY . Trenujemy...Gramy...Kibicujemy...!!!
- ZAJĘCIA TECHNICZE - prowadzenie piłki, przyjęcie jej, podkręcanie piłki, wybór optymalnego miejsca i momentu uderzenia z różnych pozycji.
- STRATEGIA MECZOWA – murowanie bramki, ostry atak, ofensywa czy defensywa ODPRAWY TRNENERSKIE – omawianie taktyki, najlepszych bramek, przygotowanie strategii meczowej.
- PREZENTACJA MULITIMEDIALNA ZESPOŁÓW I PIŁKARZY – podpatrywanie najlepszych, czyli technika i szybkość Cristiano Ronaldo, wola walki Wayne Rooney’a i piłkarski geniusz Lionela Messiego
- LIGA MISTRZÓW - oficjalne losowanie grup, rozgrywki między drużynami, tabela wyników i wyłonienie zwycięzcy turnusu oraz oczywiście puchar mistrza!
- ZASADY FAIR PLAY – każdy piłkarz musi je znać! Czasem profesjonalne zachowanie na boisku jest ważniejsze od najdoskonalszych umiejętności piłkarskich.
- PIŁKARSKIE ZMAGANIA - Mały Mundial – obozowy turniej piłki nożnej

SUMMER  AQUASCHOL
- HYDRO FITNES
- JAK RYBA W WODZIE- zajęcia  na basenie z ratownikiem
- AQUAOLIMPIADA - zawody pływackie
- WATERPOLO - zawody sportowe
- AQUA SHOW-tworzenie układu choreograficznego w wodzie
- AQUA GYM-gimnastyka w wodzie, skoki, skłony, biegi i marsze....

CAŁY ŚWIAT W GORĄCZCE ZUMBY - zabawa tańcem dla wszystkich. Zumba Fitness opanowała już cały świat. To genialne połączenie tańca i fitnessu, muzyki latino, dance i rockandrolla, tańca orientalnego, reaggaetonu, a także świetnej atmosfery powoduje, że w szkołach tańca brakuje miejsc. Urok Zumby leży w jej prostocie – nie trzeba być profesjonalistą, nie trzeba spędzać długich   na nauce i ćwiczeniach! Od pierwszych zajęć można się po prostu bawić tańcem! Jeśli kochasz zabawę i chcesz nauczyć się kroków wykorzystywanych w Zumbie, jeśli chcesz wyrzeźbić sylwetkę, spalić zbędne kalorie i naładować się pozytywną energią – te zajęcia są właśnie dla Ciebie!
- ZUMBOWE  ABC, krótka historia Zumby
- Zumba na świecie – projekcje filmów
- fenomen Zumba Fitness – o co w tym chodzi?
- podstawowe kroki i układy do ulubionych piosenek
- FUN & DANCE
- profesjonalne zajęcia z Zumba Fitness, przygotowanie finałowej choreografii, finałowy występ na zakończenie obozu
- tworzenie własnych układów
- Zumba maraton – poprowadź część treningu
- ZUMBA FITNESS połączenie tańca i fitnessu, muzyki latino, dance i rockandrolla,
- ZUMBA WORLD – zumbowe inspiracje : salsa, marengue, disco… Zumbowa formacja cheelenderska
- NIE TYLKO ZUMBA– ćwiczenia różnych układów tanecznych , freestylowe  pojedynki taneczne

 WYCIECZKI FAKULTATYWNE  ( realizowane przy grupie minimum 25 osób płatnych).
- WARNA  + DELFINARIUM - cena ok. 40 EUR
- JEEP Safari - cena ok. 25 EUR
- AQUAPARK - cena ok.20 EUR
- DYSKOTEKI - cena za 1 wstęp ok. 4 EUR
- Bułgarski Wieczór - cena ok. 15 EUR

ZAKWATEROWANIE

APARTHOTEL BOOMERANG RESIDENCE *** - nowoczesny kompleks  apartamentowy o bardzo ciekawej architekturze w kształcie bumerangu ,położony  w pobliżu  centrum Słonecznego Brzegu oraz ok.350m od pięknej, piaszczystej plaży.  Kompleks oddany do użytkowania w 2015r. , Składa się z 2 części apartamentowych  ze sobą połączonych oraz budynku hotelowego VENICE, Obiekt usytuowany na bardzo rozległym, zielonym terenie.  ogrodzony oraz całodobowo strzeżony . Nieopodal kompleksu znajdują się liczne kawiarnie, bary, supermarkety oraz  kluby nocne i dyskoteki.
DO DYSPOZYCJI GOŚCI: restauracja, kawiarnia-pizzeria, słoneczny taras wypoczynkowy, bar na świeżym powietrzu, przestronna sala recepcyjna, windy,2 odkryte BASENY z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Dodatkowo : wielofunkcyjne  boisko sportowe do piłki siatkowej i nożnej, oświetlona scena do przeprowadzanie animacji ze sprzętem dyskotekowym, bezpłatne WiFi przy recepcji, Tenis stołowy, duży zielony ogród. plac zabaw dla dzieci z trampoliną. PROFESJONALNA ANIMACJE W TRAKCIE DNIA.

ZAKWATEROWANIE : nowoczesne pokoje typu apartamentowego
APARTAMENTY (2+3) - składające się z 2 pokoi. Wyposażone w łazienkę (umywalka, WC, prysznic), TV SAT, lodówkę, klimatyzację oraz balkon z plastikowym stołem i krzesełkami.
APARTAMENTY (2+2+3) - składające się z 3 pokoi. Wyposażone w 2 łazienki (umywalka, WC, prysznic), TV SAT, lodówkę, klimatyzację oraz taras  z plastikowym stołem i krzesełkami .
POKOJE VENICE  3-osobowe wyposażone w łazienkę  (umywalka, WC, prysznic), TV SAT, lodówkę, klimatyzację oraz balkon z plastikowym stołem i krzesełkami.

Wszystkie pokoje wygodne, funkcjonalnie  i nowocześnie  wyposażone.

WYŻYWIENIE

W restauracji hotelowej ALL INCULSIVE LIGHT  4 x dziennie w formie bardzo urozmaiconego bufetu . śniadanie (8.00-10.00), obiad (12.00-14.00), popołudniowa przekąska  (15.30-16.00) kolacja (18.00-20.00) Napoje do posiłków : soki, woda, kawa, herbata, gorąca czekolada oraz  w przeciągu  całego dnia między posiłkami woda mineralna.

DOKUMENTY DO POBRANIA

1. KartaKwalifikacyjna2017
2. UmowaZgłoszenie2016
3. WarunkiUbezpieczeniaAXAKontynenty2017

Kod Termin Cena Status Sprzedaż
BJTS1 2018-06-25 - 2018-07-05 2305.00 PLN sprzedana -
Wyjazd 11 dni - 10 nocy.
BJTS2 2018-07-02 - 2018-07-12 2305.00 PLN sprzedana -
Wyjazd 11 dni - 10 nocy.
BJTS3 2018-07-12 - 2018-07-23 2405.00 PLN sprzedana -
Wyjazd 12 dni - 11 nocy.
BJTS4 2018-07-23 - 2018-08-02 2305.00 PLN sprzedana -
Wyjazd 11 dni - 10 nocy.
BJTS5 2018-08-02 - 2018-08-13 2405.00 PLN sprzedana -
Wyjazd 12 dni - 11 nocy.
BJTS6 2018-08-13 - 2018-08-23 2305.00 PLN na telefon -
Wyjazd 11 dni - 10 nocy.

CENA ZAWIERA

10 lub 11 x noclegów  i wyżywienie ALL INCLUSIVE LIGHT, opiekę kadry pedagogicznej, opiekę medyczną bułgarską  i ratowniczą polską, koszt programu, transport samolotem, transfer autokarem Varna-hotel-Varna, ubezpieczenie NW , KL i bagaż + choroby przewlekłe,usługi pilota-przewodnika ,składkę na Turystyczny Funduszu Gwarancyjny w kwocie 15 zł/osobę, opiekę rezydenta, podatek VAT.

CENA NIE ZAWIERA

- dopłaty dla osób pow.18 lat – 130,-zł
- opłaty za wycieczki fakultatywne (dla chętnych)
- obowiązkowej kaucji zwrotnej - 15 EUR. (rozliczana na koniec turnusu w przypadku braku zniszczeń w pokojach)
- dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji ( dla chętnych)

DOPŁATY FAKULTATYWNE

1. Dopłata dla uczestników powyżej 18 lat 130.00 PLN
2. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu (dla chętnych) 75.00 PLN

INFORMACJE DODATKOWE

TRANSPORT:

SAMOLOT na trasie: KATOWICE - VARNA - KATOWICE  + AUTOKAR na trasie : VARNA - HOTEL - VARNA

Ostateczne potwierdzenie godzin przelotów nastąpi najpóźniej na 48 godzin przed rozpoczęciem imprezy.


ROZKŁAD JAZDY
Wyjazd Miejsce Powrót Dopłata
potw. Katowice-Pyrzowice lotnisko potw. bez dopłat

UWAGI

WYJAZD ORGANIZOWANY WE WSPÓŁPRACY Z BIUREM TURYSTYKI MŁODZIEŻOWEJ JUVENTUR w Tarnobrzegu.


drukuj stronę | poleć znajomym