O nas

Szanowni Państwo!

Centrum Podróży Koliber  to organizator turystyki działający na polskim rynku od ponad 9 lat.
Głównym przedmiotem działalności jest organizacja wyjazdów zorganizowanych na terenie Polski, Europy oraz krajów basenu Morza Śródziemnego.
Organizujemy wycieczki, wczasy,imprezy integracyjne oraz szkolenia dla klientów instytucjonalnych i grup zorganizowanych.
Dla dzieci i młodzieży przygotowujemy wycieczki śródroczne jak również letnie i zimowe kolonie oraz obozy. Szczególnie polecamy nasze obozy: Hiszpania – Samolotem, Hiszpania – Francja, Bawaria – San Remo oraz Włochy – Grecja, które od lat są naszym „oczkiem w głowie”. Przy ich organizacji, oprócz zadowolenia młodzieży, kładziemy również nacisk na bezpieczeństwo, dobra bazę noclegową i wykwalifikowaną, kreatywną kadrę pedagogiczną.

Prowadzimy również sprzedaż agencyjną wyjazdów dla klientów indywidualnych do każdego zakątka na świecie. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największych biur podróży w Polsce m.in Rainbow Tours, Exim Tours, Wezyr Holidays, Sun Fun i wielu innych.

Jesteśmy z Wami już ponad dziewięć lat. W tym czasie ponad 30000 osób pojechało z nami na wymarzone wakacje. Ich zadowolenie motywuje nas do działania i podnoszenia jakości usług. Najlepszym tego dowodem jest coraz większe grono zadowolonych klientów oraz pozycja biura na rynku lubelskim i ogólnopolskim.

Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Lubelskiego nr 101.
Nasze bezpieczeństwo gwarantuje Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji  AXA S.A. w którym posiadamy gwarancję ubezpieczeniową. Kwota gwarancji na rok 2016 wynosi 310 000 zł.

Z NAMI KAŻDY KLIENT WRACA ZADOWOLONY.
Zapraszamy do wyjazdów z naszym biurem.

Zespół Centrum Podróży KOLIBER

okladki_zebrane